Şimdi Ara

CEBTETEB otomatik ödeme talimatı 3 fatura 50 TL bonus (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
28
Favori
10.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 otomatik ödeme talimatı vermiştim. 50tl yatmış. Bugün harcadım bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak0211 B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ceptetebe m.h arayip 3 baş direk bağlıyor, belki yogunluktan ulasamamisndir. Benim yattı 50 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim kredi kartım yok hesaba 50 tl yüklenecek diye belirtilmişti. MH ile görüştüm 1 ağustosa kadar yatacak dediler ama halen gelen giden yok. Hesabına 50 tl yatan varmı Bonus olarak değil.
  • simaylin kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı durumdayım. kk yok hesaba da iade gelmedi. şikayet kaydı oluşturdum bekliyorum.
  • ben de hesaba 50 TL bekliyorum. aradım. adımın listede olduğunu gün içerisinde yatırılacağını söylediler. yarına kadar bekleyin arkadaşlar.
  • Bende internet şubesinden şikayet kaydı oluşturdum bekliyorum.
  • benimde 50 tl bonus kk na yattı hemen gidip hediyem karta aktarayım.
  • KK larında sıkıntı yok sanırım benimde hesap 50 TL yatmamış, aradım bugün sonuna kadar yatacak dendi saat 18:00 hala tık yok
  • Bende de 50 tl hesaba yatmamış son 1 ay hesap hareketlerine baktım bekleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 1 Ağustos 2016; 17:59:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim 50 TL bonus hala yatmadı.
  • Gece 24 e kadar yatacakmis

• huloğğğğğğğğ bana yatmış, Harcamak için süre var mı? :)
  • Hesaptan talimat verenlerin parası yattı mı arkadaşlar dün akşam mh sorduğumda gece yarısına kadar yapacağını söyledi fakat bana hala yatmamis

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Hesaptan talimat verenlerin parası yattı mı arkadaşlar dün akşam mh sorduğumda gece yarısına kadar yapacağını söyledi fakat bana hala yatmamis

Bana da hala yatmamış. üçkağıtçı çıktı bı teb
  • Bana da yatmamış şikayetvar a yazıyorum..
  • 25 eksik yatmıştı, kayıt açtırdım. bakalım ne olacak
  • hesaptan bana da yatmamış hala.
  • hesapta bana da yatmamaış
  • Hesaptan verip aynı zamanda açık kredi kartı olanların kartına puan olarak yatırılmış
  • tekrar aradım mh lerini ve hesaptan hala yatırmadınız diyorum ve bana 2-3 gün içinde yatacak listede isminiz var diyor ,mail olarak sizede haber vereceğiz diyor heyy allahım yaa

hala listedesiniz yatıracaz diyor ama
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.