Şimdi Ara

CD-ROM KAYBOLUYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya oyunu yüklerken cd-romum kayboluyor. bunun bir şeyi varmı? sürekli kayboluyor. nasıl engelleriz

• jumper ayarlarındandır jumperını en sağa al
  • anlamadım.
  • harddiskteki jumper lar varya onlardan cd-rom da da var arkasında ufacık bir zumbirik onu en sağ taraftaki hazneye takarsan problemin hallolmuş olur. Başka sebebi yok eğer kayboluyorsa kesinlikle ondandır
  • quote:

Orjinalden alıntı: StyLe

ya oyunu yüklerken cd-romum kayboluyor. bunun bir şeyi varmı? sürekli kayboluyor. nasıl engelleriz

dostum tüm cdlerde aynı sorun meydana geliyorsa hiiç kasma değiştir cd-rom unu... sadece o oyun cd sini kullanırken meydana geliyorsa o cd nin kalitesiyle ilgili bir sorun.. bende oluyor bazen.. cd yi çıkartıp donanım değişikliklerini taratıyorum cd-rom geri geliyor.. o cd yi tekrar koyduğumda cd-rom yine kayboluyor.. demem o ki cd ye dikkat et..
  • web tasarimi yaparken mi kayboluyor cd rom?
  • arkadaşım bildiğimiz bir şey varki söylüyoruz kesinlikle jumper ayarlarından
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuri288

arkadaşım bildiğimiz bir şey varki söylüyoruz kesinlikle jumper ayarlarından

dostum yanlış anlama ukalalık etmek istemem de jumper dan olsa hiç görülmez cd.. benim cd-rom master yine kayboluyor bazen. slave olsa cable select olsa ne farkedecek?
  • walla sen bilirsin ama ben öyle hallediyorum problemleri
  • eywalla dostum işini görüyorsa devam et.. ama dikkat et bazı cd-romların jumper set i farklıdır.. yani sağ aldığında hep aynı sonucu elde edemezsin..
  • this is a driver problem. windows, donanimlarin asi cocugu cd-rom familyasina karsi eziliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahraaa2002

this is a driver problem. windows, donanimlarin asi cocugu cd-rom familyasina karsi eziliyor.

+1
  • BENCE %90 PSU DAN....

diğer yollarda sonuc alamazsan psu yu yükselt...

ben öyle yaptım.sorun kalmadı...
  • atma hocam, espiri yap ama sallamasyon cevap yazma. de ki post istiyorum, sana sahraaa'dan 100 post aliriz. mewluth gormesin, kizacak...
  • Alakasız ama bende eski bi 433 vardı 810 chpsetli...Via update yapınca ne cd-rom kalıyodu,ne HDD ben hiç soruyormuyum öyle saçma durumları..Birde driver yüklesen olurmu acaba....Benceeee olur.
  • Sanırım LG CD-ROM un böyle hatalı bir serisi vardı.Dikkat ettiysen cd-rom zorlanınca yok oluyor.Aygıt yöneticisine git ve "Donanım değiikliklerini tara" de.CD-ROM yeniden başlatmadan gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 15 Şubat 2005, 10:15:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruk

Sanırım LG CD-ROM un böyle hatalı bir serisi vardı.Dikkat ettiysen cd-rom zorlanınca yok oluyor.Aygıt yöneticisine git ve "Donanım değiikliklerini tara" de.CD-ROM yeniden başlatmadan gelecektir

Katılıyorum bendede aynı problem var LG 52 cdrom da fazla zorlama olduğunda kayboluyor...
  • bana kalırsa jumper lerin hepsini çıkar.. ben oyle kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.
  • "kayboluyo", cd-rom kayboluyo, kaybolmayan cd-rom istiyoruz...
  • malesef bu sorun bendede var, cd-rom LG , zorlanınca kayboluyor ,genelde çizik cd lerde oluo bu olay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.