Şimdi Ara

CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
15.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulaklığım gelmedi. Kendim gittim PTT den teslim aldım. 5 lira ücret falan ödemedim bilginiz olsun.

Sennheiser CX300-II den sonra ses yüksekliği olarak kulaklığı ilk taktığımda bi oooo çektim.

Burn in den sonra tekrar yorum yaparım.

----

Raspberry pi 3 B+ + Allo Boss DAC kombinasyonu ile yapmayı düşünüyorum hocam.
  • AliExpress'ten hem CCA C10 hem de Onkyo E700M sipariş ettim. Pahalı haldeyken bile onkyo'yu head-fi da baya övmüşler, hazır indirim dönemi ikisini de kaptım kuponlarla
    Ayrıca spinfit de sipariş verdim. Umarım hepsi sağ salim ulaşır heyecanla beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aflamania -- 31 Mart 2019; 16:50:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar uzerine cca c10 aldim bas guzel ama seste canlilik yok ozellikle vocal de ses uzaktan geliyormus gibi iphone kulakligim var ses cok net guzel ama bozuldu simdi trn v80 mi tinaudio t2 mi yoksa onerebileceginiz baska kulaklik varmi tesekkurler

• mehmetsah1100 M kullanıcısına yanıt
    Hangi cihazla kullanıyorsunuz kulaklığı?

• İzlediğim videolarda kulaklık hep kulağın içine oturuyordu. Ben de ise baya bir kısmı dışarıda duruyor. Farklı tıpalar, yerleşimler denedim ama sonu. aynı. Plastik gövde kısmı çoğu kişinin kulağının içine tam giriyor bende dışarıda gözüküyor. Sizde de öyle mi? Şöyle resmini de atayım anlaşılmadıysa:https://drive.google.com/file/d/1KovcqgdGEYHvSzxaQJydUf7Bt9zyJrJE/view?usp=sharing
  • 18'inde siboriş verdik hâlâ gelmedi ya çok mutsuzum
  • telefon ve laptopta kullanıyorum rock zirconum var sesi ona benziyor dengeli değil bass bastırıyor vocali rock zirconu bassını begenmiştim ama iphone kulaklıklığım gibi sesi net değil ama cca nın bassını çok beğendim başka önerebileceğiniz kulaklık varmı sesi canlı vocal ön planda olan tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsah1100

telefon ve laptopta kullanıyorum rock zirconum var sesi ona benziyor dengeli değil bass bastırıyor vocali rock zirconu bassını begenmiştim ama iphone kulaklıklığım gibi sesi net değil ama cca nın bassını çok beğendim başka önerebileceğiniz kulaklık varmı sesi canlı vocal ön planda olan tskler
    Burası giriş seviyesi (C10) buradan itibaren, kaliteli ses için kaynak da önem kazanıyor… Müzik için özel üretilmiş DAC içeren telefonlar ( zte axon 7 / LG v30 vb.) C type telefona bağlanacak Hidizs Sonata HD dac… bu ve bunun üstü kulaklıkların tam performanslarını gösterebilmeleri için şart…

Orta - yüksek.seviyelerde ise DAP kullanılmalı… size tavsiyem önce DAC veya DAC lı bir telefon, sonrasında iBasso IT01 olur…

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

İzlediğim videolarda kulaklık hep kulağın içine oturuyordu. Ben de ise baya bir kısmı dışarıda duruyor. Farklı tıpalar, yerleşimler denedim ama sonu. aynı. Plastik gövde kısmı çoğu kişinin kulağının içine tam giriyor bende dışarıda gözüküyor. Sizde de öyle mi? Şöyle resmini de atayım anlaşılmadıysa:https://drive.google.com/file/d/1KovcqgdGEYHvSzxaQJydUf7Bt9zyJrJE/view?usp=sharing
    Bende de aynı durum ve dışarıda duruyor.
    Acaba biz mi yanlış takıyoruz anlamadım?
    Bilen arkadaşlar bir el atıversin?

• bende de tam oturmuyor dışarıda kalıyor kulaklık beğenmedim satacam galiba kendi kulaklığımı
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Kulak yapısından kaynaklanan bir durum sanırım benim oğlanda da tam oturmamıştı… Bende de nerdeyse kayboluyor, uzun süre bu tip bir kulaklık kullanmakla da alakalı sanırım… Kulak yapısı, kalıp alıyor olabilir…

• Siborişim gün itibariyle PTT şubesinde beni bekliyor. Oh yes. Toplamda 18 günde teslim alınabilir hale gelmiş oluyor böylelikle.
  • Foam tiplerle kulaklık dahada canlanıyor. Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Foam tiplerle kulaklık dahada canlanıyor. Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar
    Örnek verir misiniz ne alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Örnek verir misiniz ne alınır?

Alıntıları Göster
    Kznin kendi foamlarını aldım. Tavsiye derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

Kznin kendi foamlarını aldım. Tavsiye derim

Alıntıları Göster
    Bu gibi mi?
    https://tr.aliexpress.com/item/KZ-Yeni-Y-kseltme-Orijinal-3-ift-6-adet-g-r-lt-Izole-Comfortble-Bellek-K/32951097956.html

• Arkadaşlar 23 Mart'ta Wooeasy'den sipariş vermiştim cca c10'u. Bugün elime ulaştı. Kendilerine ürün fiyatını düşük göstermelerini söylemiştim sağolsunlar 10 dolar yazmışlar korktuğum gibi gümrük muhabbeti falan olmadı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlk olarak rahatlığına değinmek istiyorum kulağa tam oturan bir yapısı var kulak yapınıza göre silikonlar çıkıyor. Kablosu bakır fotoğraflarda görebilirsiniz. Bazı müziklerde daha önce duymadığım sesleri deneyimleme fırsatı buldum. Çok teknik açıdan incelemeyeceğim ancak gayet güzel bir sesi var tizler fena değil bassları güzel ancak bir şey eksik sanki. Zamanla oturur ya da burn-in yaparsınız hakim değilim o konuya bilen arkadaşlar yardımcı olur.

Ben genel olarak beğendim tavsiye ederim mikrofonunu çok test edemedim fakat şunu söyleyebilirim. Gürültü engelleme yok her ses karşıya gidiyor. Arkadaşımla konuştuğumda bunu söyledi. Söyleyeceklerim bu kadar aşağıda fotoğraflar var umarım yardımcı olabilmişimdir esen kalın efendim :) .

• CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı )
    CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı )

• quote:

Orijinalden alıntı: salih028

Arkadaşlar bende cks1000 vardı, 4 yıllık emektar, bozuldu geçenlerde, drivere giden kablosu kopmuş tamir şansı yok.bu ce10 dan aldım, acaba attan inip eşeğe binme hissi yaşatır mı bana
    memunmusun kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.