Şimdi Ara

CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
15.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • herkese merhaba arkadarşlar, aranızda yeniyim ve gördüğüm kadarıyla baya keyifli burası :D
    bu kulaklığı kullanan biri olarak bu konuda bişeyler söyleyelim; fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor. izolasyon zs3 gibi modellere nazaran az biraz zayıf ama müzik çaldığı zaman sıkıntı olmuyor.
    ses olarak en koyu basların olduğu şarkılarda bile baslar ile tiz ve midleri bıçak gibi ayırabiliyor. ama elbette kusursuz değil; enstrümanları tek tek seçebilsek te biraz sıkışık kalıyorlar; bazen birbirine girebiliyorlar ama bu insanı yormuyor.
    karşılaştırma olarak earpods vb kulaklılardan elbette daha iyi, hem tonlaması hem donanımı hem de tasarımı dolayısı ile eapodstan falan iyidir.
    zs3 var elimde; bas ve tizleri zs3ten ayrıntılı ama seviyeleri neredeyse aynı ama midler, vokaller daha net; zs3te bu kısımlar geride; kusur değil elbette kulaklığın doğası böyle.
    eğer elinizde edr1 var da bundan almak isterseniz hiç durmayın :D edr1 fiyatına göre güzeldir ama bu kulaklık ile arasındaki fark fiziksel görünümleri ile eşdeğer :D acayip fark yaratıyor.

kullanmamış olduğum ama az buçuk bildiğim diğer modellere gelince;
    zsn prodan biraz daha iyi, yani acayip iyi değil ama ekstradan 20tl vermenizin hakkını verecektir.
    kz zs10 pro'nun tizleri Dengeli armatürlerin yerleşimiden kaynaklı olarak daha güçlü ama c10da tizler midler ile benzer seviyede. ayrıca zs10 proda enstrüman betimlemesi ve sahne daha iyi; ekstra birkaç doların faydası :)
    blon b03 ise tek dinamik sürücüsü olmasına karşın c10'a göre biraz daha iyi; daha nötr olmasına karşın detayları ve sahnesi daha iyi. ama şahsen blon 03e karşı bir ön yargım var; ses bakımından şahane olsa da genel olarak yarım yamalak bir ürün; kutudan çıkan silikonlar iyi izolasyon sağlamıyor, nozzle kısmı çok kısa ve kablosu görebileceğiniz en tuhaf tasarım ile takılmış; düz 2-pin konektörü için fazla uzun ama kapüşonlu, qdc tipi (zsn pro-zs10 prodaki konektör) 2-pin konektörü üçün de fazla çekinik. dahası deli gibi karışan bir kablosu var. ama firma bu modeli tasarım konusunda yenileyecekmiş diye duydum. gelecek model umarım daha iyi olur.

tıslama sesine gelince; geçen yıl ilk aldığımda çok az da olsa vardı ama sonrasında kayboldu; sanırım burn-in sürecinden sonra kayboluyor.

dipnot; kaynağa göre bu kulaklığın ses seviyesi değişiyor; asus n550jk laptobumda %55-60tan sonrasına çıkamıyorum, çok fazla oluyor ses ama kullandığım nokia 6da daha düşük bu yüzden bazen sonuna kadar açıyorum. geçici kullandığım huawei y7de ise çok çok düşük. ayrıca y7de kulaklıkta cızırtı falan oluyor hem c10da hem zs3te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Present-Mic -- 4 Aralık 2019; 10:39:21 >

• Merhaba arkadaşlar az önce aliexpresste gezinirken tesadüfen cca c16'yi gördüm fiyatını da görünce gözüm ışıldadi resmen. Ben uzun zamandır 4 yıldır falan fidue a83 kullaniyorum o zamanki kurla bile cca c16nin fiyat olarak iki katina gelmişti aşağı yukarı. Donaniminda 8 ba driver oldugunu okuyunca gozlerime inanamadim tasarım olarak da fiduenin kopyası gibiler zorluk alismakta hiç güçlük cekecegimi sanmiyorum

Çeşitlilik açısından çok iyi olacak benim için biraz arastirayim demistim bu konuyu gordum. Gec vakit olduğundan şuan bakamiyorum ama tum mesajlari okuyacağım konudaki. Incelemeleriniz ve yorumlarınız icin teşekkür ederim ellerinize sağlık

Bu kulaklıkları bu fiyatlara herkes kullanmalı bence vakti zamanında o kadar cok inceleme okudum ki şuan gönül rahatlığıyla hic kullanmadan soyleyebilirim tereddütsüz alin şaka gibi 130 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Merhaba arkadaşlar az önce aliexpresste gezinirken tesadüfen cca c16'yi gördüm fiyatını da görünce gözüm ışıldadi resmen. Ben uzun zamandır 4 yıldır falan fidue a83 kullaniyorum o zamanki kurla bile cca c16nin fiyat olarak iki katina gelmişti aşağı yukarı. Donaniminda 8 ba driver oldugunu okuyunca gozlerime inanamadim tasarım olarak da fiduenin kopyası gibiler zorluk alismakta hiç güçlük cekecegimi sanmiyorum

Çeşitlilik açısından çok iyi olacak benim için biraz arastirayim demistim bu konuyu gordum. Gec vakit olduğundan şuan bakamiyorum ama tum mesajlari okuyacağım konudaki. Incelemeleriniz ve yorumlarınız icin teşekkür ederim ellerinize sağlık

Bu kulaklıkları bu fiyatlara herkes kullanmalı bence vakti zamanında o kadar cok inceleme okudum ki şuan gönül rahatlığıyla hic kullanmadan soyleyebilirim tereddütsüz alin şaka gibi 130 lira
    70$'lık ürün nasıl olursa o fiyata düşer link atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sast kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda cc16 yazmışsınız o yüzden sordum şimdi ise cc10 linki atmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf

Hocam yukarda cc16 yazmışsınız o yüzden sordum şimdi ise cc10 linki atmışsınız
    Afedersiniz hocam saatin azizligi olmus c16'nin fiyatını gordukten sonra c10'a baktim konu c10 konusu oldugu icin o odakla yazmistim ama c16 130 lira manasi cikiyor mesajimdan haklisiniz. Yarın gündüz gözüne editleyeyim

• Sast kullanıcısına yanıt
    hep öyleydi zaten :D ben indirimle 115 tl'ye almıştım :)
  • Beyler merhaba,

Ben de 2 3 model arasında kaldım. Yabancı forumlarda kıyas yapılmış ama f/p ve işlev açısından değerlendirirseniz hangisi mantıklı;

kz zsn pro ve bluetooth aparat,
    cca c12,
    kz zsx,
    ve trn v90

hangisini almalıyım ?

Müzik kaliteli olsun,
    Bluetooth avantaj fark çoksa elbette değil.

Mic iyi olursa çok iyi olur. Bazen uzun konuşmalar için de kullanılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incursio

Beyler merhaba,

Ben de 2 3 model arasında kaldım. Yabancı forumlarda kıyas yapılmış ama f/p ve işlev açısından değerlendirirseniz hangisi mantıklı;

kz zsn pro ve bluetooth aparat,
    cca c12,
    kz zsx,
    ve trn v90

hangisini almalıyım ?

Müzik kaliteli olsun,
    Bluetooth avantaj fark çoksa elbette değil.

Mic iyi olursa çok iyi olur. Bazen uzun konuşmalar için de kullanılacak.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:6:7 >
  • Merhaba,
    CCA C10 veya KZ ZSN PRO bu tür kulak arkasından kablo ile kulağa sabitlenen kulalıkları gözlük ile kullanan var mı, gözlük sapları ile rahatsızlık ve/veya gözlüğün kulağa oturmaması gibi sorun yaşanır mı?
    Teşekkürler...
  • Merhabalar, ben de bu modeli almaya karar verdim yalnız 2 sorum var;

Kulaklıkta kısık seste veya konuşma esnasında "ssssss" şeklinde dip ses var mı?

Kz Zsn de gerekli aparatlar ile bluetooth dönüştürme yapılıyormuş sanırım, bu cihazda da mümkün müdür?

Son olarak ürünü nereden temin edebilirim? TR'de satan yok sanırım, aliexpressde vergi gümrük olayları nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylio

Merhabalar, ben de bu modeli almaya karar verdim yalnız 2 sorum var;

Kulaklıkta kısık seste veya konuşma esnasında "ssssss" şeklinde dip ses var mı?

Kz Zsn de gerekli aparatlar ile bluetooth dönüştürme yapılıyormuş sanırım, bu cihazda da mümkün müdür?

Son olarak ürünü nereden temin edebilirim? TR'de satan yok sanırım, aliexpressde vergi gümrük olayları nasıl?
    Ufak bir araştırma sonucu dip ses olduğunu gördüm bu cihazda da. Bu sebepten az önce Hybrid Pro HD siparişi geçtim. Ne de olsa Xiaomi fanboyuyuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylio

Ufak bir araştırma sonucu dip ses olduğunu gördüm bu cihazda da. Bu sebepten az önce Hybrid Pro HD siparişi geçtim. Ne de olsa Xiaomi fanboyuyuz :)

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin dip ses acaba sadece mikrofonlu modelde mi varmış ve Hybrid PRO HD yi hangi siteden almayı planlıyorsun malum nette sahtesini de satıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstmask -- 29 Ocak 2020; 13:24:24 >
  • firstmask kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:5:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tshangedd

...
    Peki şöyle bir örnek versek ;
    İpohe 6 da, aynı parçayı, aynı ses seviyesi ve eq ayarları ile 3 farklı kulaklıkta peş peşe denesek kulaklıklarda cca c10 - kz zsn pro - hybrid pro hd olsa mesala. Bu denemede kulaklıklardan hangisinde dip ses duyuluyor ise onda dip ses var diyemz miyiz?
  • firstmask kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshangedd -- 8 Nisan 2020; 13:5:45 >
  • beyler bu kulaklığı satıyorum. İlgilenen pm'den yazabilir. kutusu ve kutu içi aparatları mevcuttur.

• bende kz zsn pro var geçmeye değermi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.