Şimdi Ara

CCA C10 incelemesi ( 25 dolar bandının yeni kralı ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
10
Favori
15.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Allah senden razı olsun.Senelerdir KZ ürünü kullanıyorum çok memnunum son ürünüm zs 6 baya kullandım.Fakat ömrünü tamamladı.Günün 10 saati kulaklık kulağımdadır öyle çok kullanıyorum yani.Maddi sıkıntı olduğundan bu aralar çok fiyatlı bişey almak istmedim.İntermette çok aradım birsürü marka arasında kaldım.Siparişi şimdi veriyorum.Kullanmadan teşekkür ediyorum fikir verdiğin açıkladığın zahmet edip bilginizi bizlerle paylaştığınız için.Memnun kalırsam c16 verebilirim :D
  • bende 26 şubatta sipariş vermiştim 18 martta elime ulaştı kulaklığa değinecek olursak ergonomi olarak ilk başta alışamadım biraz farklı geldi ama zamanda alışırım heralde ses karakteri olarak ise baslar gayet yeterli düzeyde tizler biraz cırtlak midler ise biraz çekinik fakat beni pek rahatsız eden bir durum değil fakat burn in sürecinde iyice seslerin oturacağını düşünüyorum zaten yerli ve yabancı forumlarda burn in den sonra kulaklığın daha iyi performans verildiği yazılmış ancak sahnesi gerçekten çok iyi tabii daha alalı 2 gün oldu o yüzden pek sağlıklı değerlendirme yapmak doğru olmaz genel olarak memnun kaldım şu anlık parasını hak eden kulaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaşlar mobilden sipariş vermiştim, mal gibi adrese dikkat etmemişim, taa Ankara'da 5 sene önce kaldığım adres yazılmış. Şu an yakın ama başka bir ildeyim.

Bu kargoyu kim getiriyor, eve getiriyorlar mı, PTT'de falan beklese de gidip alsam diye diyorum. Kapının altından fırlatıp gidiyorlar mı var mı yok mu evde diye bakmadan, biliyor musunuz? ):
    ARKAAŞŞAR YANIT PLS
  • LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimalle takiplidir kargonuz. Takipli olunca kapının önüne atma durumu olmuyor. İmza alma zorunlulukları var. PTT'den takip edin Türkiye'ye girince. Dediğiniz yere varınca arar söylersiniz gelip alacağım diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Hocam büyük ihtimalle takiplidir kargonuz. Takipli olunca kapının önüne atma durumu olmuyor. İmza alma zorunlulukları var. PTT'den takip edin Türkiye'ye girince. Dediğiniz yere varınca arar söylersiniz gelip alacağım diye.
    Çok teşekkürler hacıdayımüdürbaşkanreis
  • Hocam merhaba ben de cca c10 almak istiyorum mikrofonlusunu vs audio store a ne yazmalıyım kodu nasıl kullanırım ve gümrük muhabbetini nasıl atlatırım yardımcı olursan çoook sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikney06

Hocam merhaba ben de cca c10 almak istiyorum mikrofonlusunu vs audio store a ne yazmalıyım kodu nasıl kullanırım ve gümrük muhabbetini nasıl atlatırım yardımcı olursan çoook sevinirim
    Mikrofonlu almak isterseniz renk kısmına tıkladıktan sonra sadece with mic yazanı seçin.
    gümrük için de satıcıya Türkiyede gümrük sorunu olduğunu ve ürün bedelini düşük yazmasını söyleyin yeterli.

• Bu arada benim kulaklıkta geldi cok şükür
    Turkuaz ve mikrofonlu aldım Telefonum da LG G7 Turkuaz modeli olduğu için muhteşem bir ikili oldu.
    Telefonumda dahili ses çipi var DAC yani, birde DTS 3D Surround u açınca adamın nefesini kesiyor.
    Çok beğendim bas çok iyi geldi bana tabi DAC ile 3D olması benim için bir avantaj
    Kulaklığı açınca bu nasıl takılıyor diye biraz çabaladım ama sonunda başardım
    ses ile alakalı pek yorum yapmam doğru değil çünkü odyofil değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Mikrofonlu almak isterseniz renk kısmına tıkladıktan sonra sadece with mic yazanı seçin.
    gümrük için de satıcıya Türkiyede gümrük sorunu olduğunu ve ürün bedelini düşük yazmasını söyleyin yeterli.

Alıntıları Göster
    Sağol bro da iste sıkıntı yazacağım seyde :D İngilizce zayıf malûm sana zahmet bi hazır metin yollayıver de ben de atayım bu arada TR bilmem ne kodunu nereye giricem 7 gün içinde indirim mi ne varmış coin coupon falanlar var

• quote:

Sağol bro da iste sıkıntı yazacağım seyde :D İngilizce zayıf malûm sana zahmet bi hazır metin yollayıver de ben de atayım bu arada TR bilmem ne kodunu nereye giricem 7 gün içinde indirim mi ne varmış coin coupon falanlar var

Alıntıları Göster
    Hello,

Would you please arrange the delivery so that the price remains below 20 USD in order not to pay any customs tax?

Thank you.
  • Bende sipariş edecem msjm dursun

• quote:

Alıntıları Göster
    Düşük ücret için üst düzey ingilizceye gerek yok çat pat write low price, please falan yazıver onlar anlıyo zaten bana 3 dolar yazmış cca c10 kulaklık 2 çift silikon başlık bide taşıma kılıfı 156 lira indirimli 134 e almıştım

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim mesaj da attım inşallah gümrükte saplamazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

satıcıcnın adı : NiceHCK Audio Store ise sorun yok.
    Ama bizim aldığımız satıcı ise başın dertte.
    Elinde muhtemelen stok yok.
    Hayır elimde yok dese anlarım ama o da yok.

Alıntıları Göster
    Merhaba 6 Martta verdiğim sipariş bugün leime ulaştı, çok temiz sesi var bayıldım. Ben bluetooth sanıp almıştım kabloluymuş. Nasıl bluetooth moduna geçeceğimi bilmiyorum sanırım kit almak gerekiyor.
  • iSerhatY kullanıcısına yanıt
    Bluetooth için kit almak gerekiyor… kulaklığı beğendiginize sevindim, iyi günlerde kullanın…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 26 Mart 2019; 18:53:17 >
  • Ciddi Bey kullanıcısına yanıt
    Zs10 u eledim yardimci olurmusunuz?
    Zs7 yi 180 liraya alabiliyorum kupon ile birlikte.

• 11 Martta aldığım kulaklık halen elime ulaşmadı.

Şu anda PTT de dağıtım bekliyor.

Sabırsızlıkla bekliyorum.

Ben telefonda değilde kendim yapacağım media player'ımda kullanacağım. 32 bit 384 KHZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taka8604 -- 29 Mart 2019; 18:36:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Bey

Zs10 u eledim yardimci olurmusunuz?
    Zs7 yi 180 liraya alabiliyorum kupon ile birlikte.
    Zs7 yi dinledim, bir tuhaflık vardı sesinde, hiç beğenmedim… C10 tavsiye ederim..

• taka8604 kullanıcısına yanıt
    sen nasıl yapıyorsun hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.