Şimdi Ara

Çavuşoğlu: ABD umarım anlamıştır, baskıyla Türkiye'den netice alınmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
7.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çavuşoğlu: ABD umarım anlamıştır, baskıyla Türkiye'den netice alınmaz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiliz mevkidaşı Jeremy Hunt ile görüşmek ve düşünce kuruluşu Chatham House'de yapacağı konuşma için gittiği İngiltere'de, ABD'li rahip Andrew Brunson hakkında "ABD umarım anlamıştır, baskıyla Türkiye'den netice alınmaz" dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt ile ikili görüşmelerde bulunmak ve düşünce kuruluşu Chatham House'un "Değişen Dünya Düzeninde Avrupa" konulu yuvarlak masa toplantısında konuşma yapmak üzere Londra'ya geldi.

Mevlüt Çavuşoğlu Londra'da gazetecilere yaptığı açıklamada ABD'li rahip Andrew Brunson'ın serbest bırakılması ve kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı ile konuştu.

'BAZEN KAZA OLUYOR, BAZEN SUÇA KARIŞMIŞ İNSANLAR OLUYOR, BU OLABİLİR'

Brunson'un serbest bırakılmasıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu, "Benim vatandaşım veya başkasının vatandaşı. Türkiye'den gidip de Almanya'da suça karışan vatandaşlarımız var. Bu olabilir. Bazen kaza oluyor, bazen suça karışmış insanlar oluyor. ABD umarım anlamıştır, baskıyla Türkiye'den netice alınmaz. Yargı kararına uyulmalıdır" diye konuştu.

Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili konuşan Çavuşoğlu, "Suudların teklifiyle bir ortak çalışma grubunun oluşturulması konusunda görüş birliği var. Tüm dünya bu konuya odaklanmış durumda. Ortada kaybolan bir şahıs var. Herkesin duyarlılık göstermesi doğal. Sadece İngilizler değil, herkes bu konunun aydınlatılmasını istiyor" ifadelerini kullandı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 15 Ekim'e kadar sürecek ziyaretinde düşünce kuruluşu Chatham House'un "Değişen Dünya Düzeninde Avrupa" konulu yuvarlak masa toplantısında konuşma yapacak ve İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt ile ikili görüşmelerde bulunacak.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201810131035650168-cavusoglu-abd-umarim-anlamistir/

• birden gülme tuttu beni
  • Brunson'u geri almak bir netice almak değil midir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brunson ilk uçakla ABD de.. ABD baskıyla istediğini alamamıştır
  • Edit: forum bozuk.. 502 hatasından sonra aynı mesajı 2 kere basmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 14 Ekim 2018; 1:44:36 >
  • aynen knk
  • Cidden vatandaşı olmasan tam absürt komedi ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 13 Ekim 2018; 22:11:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üffff ne ders verdi Reis ABD ye değil mi Akzekalar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibiler abi. Ülkede bunlara %51 oy çıktığına inanmıyorum. Ya millet olarak bittik ya da bunlar kesinlikle seçimlerde hile yapıyor. Bu kadar olaydan sonra önümüzde ki seçimlerde yine bunlar gelirse en kısa zamanda yurt dışına gidiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Bu mesaj silindi.
    bunu demeye gelmiştim
    ülke ülke değil idiocracy filmi
  • Ağam bizimle eğlenir
  • Evet tüm baskılara rağmen papazı vermedik. Ağırlaştırılmış müebbet hapis alan brunson kurtlu fasulye ve küflü ekmek yiyor şuan hücrede.
  • Seçmenlerinin aklıyla dalga geçiyor, biz ciddiye almayalım.
  • Bir sonbahar gecesi bir peribacasının kenarından aşağı doğru sallana sallana yürürken karşıma 3 metrelik ters ayaklı bir cin çıktı...
  • Abd kılını kıpırdatmadan sembolik bir yaptırımla çekti aldı rahibi, bunun başka bir açıklaması olamaz. Allah birdir kadar açık ve net.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.