Şimdi Ara

cavuş, onbaşı, binbaşı vs. lere sesleniyorum!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yanda yeni üyelikler iptal edilsin diye tartışıyorsunuz ama kişi kendinden bilir işi sözünü hatırlatmak isterim unutmayın ki sizlerde dünyaya gözünüzü actığınızda bu forumun içinde doğmadınız.. Özgürlük kısıtlamak hiçbirimize düşmez diye düşünüyorum... insanlar bilgilerini düşüncelerini paylaşarak bir yere gelir bunu da burda yani bu forumda yapabilme hakkı tanınmış ama bazı neydim ne oldum ve ne olucamı bilmez insanlar bu hakkımızı kısıtlamaya calısıyor. nedenine bakarmısınız lütfen'' forum cok yavaşladı'' yakışmıyor arkadaşlar yapmayın lütfen...

• Ben de böyle bi topic açmayı düşünüyordum, açtın duygularıma tercüman oldun. Bence o topic fazla abartılmış. Topiği açan Necrozan(R)(TM) adlı kullanıcı mesaj atıp ortadan kaybolmuş, sonra da herkes tartışma yaratmış. Bence o topiğe cevap bile yazılmaması gerekirdi. Böyle bir foruma gerçekten bu tür üyelikler gerçekten çok saçma olur bunu söylemek için bilgin olmaya gerek yok her zaman insana lazım oluyor. Topiği açan da saçmalamış cevap veren de...
  • Bence forum yavaş ama tabiki foruma üye alınmasın yada üyeler silinsin demiyorum herkesin üye olmaya bizim üye olduğumuz kadar hakkı var.

ama forum yavaş.
  • böyle düşündüğün için saol o topiği okudum hemen hemen herkezin yazdığını okudum sayılır sende vardın.. ama okudun ve görmüşsündür destekçisi çok fazla bu sbepten açtım bu topği.. önce forum kullanımı hakkında bi topic le yardım isteği açacaktım ama o topği açtım ve vazgeçtim acaba yeniyiz milletin ağzına alay konusu olurmuyuz diye.. Eminim ki benim gibi düşünenlerde olmuştur..
  • ferhat senin internet adsl mi?
    son zamanlarda bakım var biliyorsun ondan olmasın yaw
    ayrıca bu forum php diye geçinen birçok forumdan hızlı. asp hızlıdır yaw o kadar fark etmez
  • benim 256 k adsl ama forumun yavaş olması yada hata vermesi bayadır var iki haftadır filan yani bir de hata veriyor yani ben foruma yada üyelikleri olmasına filan ıvır zıvır bunlara karşı değilim yada forumu sabotede etmek istemiyorum sadece varolan bir sorunu dile getiriyorum forum yavaş diğer siteler hılı ama forum yavaş.
  • forumun yavaslığına bişey demiyorum zaten ama çözüm önerisi yanlış..
  • Forum Şuan Gerçekten Türkiyenin En Hızlı Sitelerinden Birisi Zaten Ping attığınızdada Bunu Görürsünüz ortalama 44ms 'de ping geri dönüyor ki bu kadar düşük bi ping verebilen donaımhaber dışında birde sabancı telekomun sitesi var yani dorumun yawaşlığı senin internet bağlantından kaynaklanıyor hele adsl ise şuan zaten çok büyük bir sorun var adsl de.....
  • Bu akşam itibarı ile sorun giderilmiş olması lazım internet yine normal hızında şu an NP..
  • quote:

Orjinalden alıntı: AkRaeP

Forum Şuan Gerçekten Türkiyenin En Hızlı Sitelerinden Birisi Zaten Ping attığınızdada Bunu Görürsünüz ortalama 44ms 'de ping geri dönüyor ki bu kadar düşük bi ping verebilen donaımhaber dışında birde sabancı telekomun sitesi var yani dorumun yawaşlığı senin internet bağlantından kaynaklanıyor hele adsl ise şuan zaten çok büyük bir sorun var adsl de.....

katılıyorum adsl den dolayıdır hocam bende de 256 var bazen sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen -- 9 Ekim 2004, 0:15:21 >
  • bende adsl 128 olmasına rağmen fena değil ama forumun öncesini bilemiyorum tabiki.. telekomda müdür bir dostum var geçici bir sorun olduğunu söyledi adsl de ama bugun yarın halledilecekmiş onun yalancısıyım vallahi..
  • Bence kendini deşifre etmek istemeyen biri başka bir nickle bole bir topic açtı.
  • üyelik tarihi dün
  • benim o ben. benim nicklerimden biri

şaka lem
  • Bu Konuda Bi Şüphemiz Yoqtu Zaten
  • hatta nickleri önceden alıp bekletmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

hatta nickleri önceden alıp bekletmek lazım

Hehu he he tarih önemli hocam tabi gelecek nesilleri daha iyi idare etmek için
  • Bu arada noter_81 kim yaw extra nick gibi sankim
  • dur IP den bakıyım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.