Şimdi Ara

Çatlak ne kadar sürede iyileşir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
235.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dün de konu açmıştım bilen bilir. Parmağım çatlamıştı. Bu çatlak ne kadar sürede iyileşir, bu sürede yapmam gereken birşey var mıdır? Sağolun.

• quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

Beyler dün de konu açmıştım bilen bilir. Parmağım çatlamıştı. Bu çatlak ne kadar sürede iyileşir, bu sürede yapmam gereken birşey var mıdır? Sağolun.

Bence 1 doktora görün.. Yoksa yanlıs kaynayabilir. Buda parmağını kıpırdatmanı cok zorlaştırır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canér

quote:

Orjinalden alıntı: __RayAllen20__

Beyler dün de konu açmıştım bilen bilir. Parmağım çatlamıştı. Bu çatlak ne kadar sürede iyileşir, bu sürede yapmam gereken birşey var mıdır? Sağolun.

Bence 1 doktora görün.. Yoksa yanlıs kaynayabilir. Buda parmağını kıpırdatmanı cok zorlaştırır..
    Hayır doktora göründüm. Orası tamam... Ne kadar sürede iyileşir onu öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Hayır doktora göründüm. Orası tamam... Ne kadar sürede iyileşir onu öğrenmek istiyorum.

Alıntıları Göster
    1 sene önce halı saha da maç yaparken sağ bacağıma tekme yemiştim ve iç kanama oluşmuş bacağımda çatlak veya kırık yoktu. bu durumda bile 15 gün ayağım tam alçıda kalmıştı. alçı çıkarıldıktan sonra 15 gün felanda tam olarak iyileşmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisiko__

1 sene önce halı saha da maç yaparken sağ bacağıma tekme yemiştim ve iç kanama oluşmuş bacağımda çatlak veya kırık yoktu. bu durumda bile 15 gün ayağım tam alçıda kalmıştı. alçı çıkarıldıktan sonra 15 gün felanda tam olarak iyileşmemişti.

Alıntıları Göster
    Amma yardımseversiniz yahu
  • quote:

Amma yardımseversiniz yahu

Alıntıları Göster
    taekwondo müsabakasında ayağımı kırdımmı çıktımı öyle birşey oldu şuan evde yatıyorum.kırıkçı çıkıçıya gittim üzerine bastı bi küt dedi sonra parmakları çekti benim ayak parmaklarınıama yere basınca çok pis acıyor.4-5 gün daha beklicem iyileşir inş(nasıl bir cümle kurdum ya)

• quote:

Alıntıları Göster
    hocam geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH.Ready

taekwondo müsabakasında ayağımı kırdımmı çıktımı öyle birşey oldu şuan evde yatıyorum.kırıkçı çıkıçıya gittim üzerine bastı bi küt dedi sonra parmakları çekti benim ayak parmaklarınıama yere basınca çok pis acıyor.4-5 gün daha beklicem iyileşir inş(nasıl bir cümle kurdum ya)

Alıntıları Göster
    Abicim ne diyon ya

Ediy: Sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heathen -- 26 Kasım 2008; 19:22:05 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DH.Ready

Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    1 Ay Koy Kafadan Sen Alçı Falan Varsa 1 Ayda Mission Complete

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoqaa

1 Ay Koy Kafadan Sen Alçı Falan Varsa 1 Ayda Mission Complete

Alıntıları Göster
    Hayır alçı yok, sargı var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Geçmiş olsun

teşekkürler

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

quote:

Geçmiş olsun

teşekkürler

Alıntıları Göster
    2-3 hafta kanımca

• Doktora git. Agrı kesici bide krem verebilir. Hafif hafif oynatmayı dene.

Doktor ilaçla falan iyileştirirse acısız ağrısız 3-4 gün

Normal 5-6 gün sürer, bu arada acıyabiilr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selection

Doktora git. Agrı kesici bide krem verebilir. Hafif hafif oynatmayı dene.

Doktor ilaçla falan iyileştirirse acısız ağrısız 3-4 gün

Normal 5-6 gün sürer, bu arada acıyabiilr.
    Saçmalamayın.Adamın parmağı çatlamış.Doktora gitmiş tabi.

Benimde parmağım çatlamıştı geçen sene Aralık ayında.

1,5 ay sürdü tam iyileşmesi.İlk 3 hafta kıpırtadamıyorsun kaynamasını bekliyorsun.

4.hafta hafif oynatıp biraz daha rahat basıyorsun. 3 hafta boyuncada tam iyileşmesini bekliyorsun.Sonra koşup top bile oynarsın.Tam iyileşmesi 1,5 ay.Eğer çatlağın çok büyükse duruma göre 2 ay da olabilir.Ben 1,5 ay sonra beden dersinde maç yaptım.Haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Saçmalamayın.Adamın parmağı çatlamış.Doktora gitmiş tabi.

Benimde parmağım çatlamıştı geçen sene Aralık ayında.

1,5 ay sürdü tam iyileşmesi.İlk 3 hafta kıpırtadamıyorsun kaynamasını bekliyorsun.

4.hafta hafif oynatıp biraz daha rahat basıyorsun. 3 hafta boyuncada tam iyileşmesini bekliyorsun.Sonra koşup top bile oynarsın.Tam iyileşmesi 1,5 ay.Eğer çatlağın çok büyükse duruma göre 2 ay da olabilir.Ben 1,5 ay sonra beden dersinde maç yaptım.Haberin olsun

Alıntıları Göster
    kafayı mı çatlattınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPER_K

kafayı mı çatlattınız

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ALPER_K

kafayı mı çatlattınız

komik olmaya çalışma
  • quote:

5 sene önce yazdığın mesaj nasıl içimi rahatlattı anlatamam.3 hafta önce fener benfica maçından 1 saat önce top oynarken yan bastım.Ufak bir çalak var dedi ayak yabanı sol taraf serçe parmak gerisi.Alçıya aldı.3 hafta dursun dedi.2.hafta Kontrole gidince çıkartalım mı dedi ama zorlama dedi malum yaz.1 hafta geçti değnekleri felan 3gün önce attım topuğa basıyorum şuan ama hala ayağım feci şiş ve tabana basamıyorum.3.hafta alçı erken çıkı.Bugün tam basmayı denedim acı vurdu kötü.İçime kurt düştü şişliklere dikkat edince.Nette bakınırken mesajını gördüm nasıl içime su serptin.Allah razı olsun.2 hafta kadar beklicem geçmesse artık kontrole giderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

quote:

5 sene önce yazdığın mesaj nasıl içimi rahatlattı anlatamam.3 hafta önce fener benfica maçından 1 saat önce top oynarken yan bastım.Ufak bir çalak var dedi ayak yabanı sol taraf serçe parmak gerisi.Alçıya aldı.3 hafta dursun dedi.2.hafta Kontrole gidince çıkartalım mı dedi ama zorlama dedi malum yaz.1 hafta geçti değnekleri felan 3gün önce attım topuğa basıyorum şuan ama hala ayağım feci şiş ve tabana basamıyorum.3.hafta alçı erken çıkı.Bugün tam basmayı denedim acı vurdu kötü.İçime kurt düştü şişliklere dikkat edince.Nette bakınırken mesajını gördüm nasıl içime su serptin.Allah razı olsun.2 hafta kadar beklicem geçmesse artık kontrole giderim.

rahatladığına sevindim hocam ama sağlık bu şakaya gelmez en kısa zamanda kontrole gitmende fayda var

• 1 saat önce halı saha maçında ayağım çatladı daha doğrusu acil e gittim ortapedi olmadığı için radyoloji ci bi doktor baktı çatlak gibi dedi yarın ortapedi uzm görüncem fakat ayağım aynı yerden daha önce çıkmıştı bu sebepden dolayı cıktı sanıyordum fakat catlak deyince sasırdım ayagım çok şiş ve alçıda bu çatlakda şişme normal mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.