Şimdi Ara

Çatlak ne kadar sürede iyileşir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
235.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benım kızım 3 yasında onunda kemıgı catlamıs 20 gundur yatıyor bı ıylesme olmuyor yanı baya uzun bı zaman alıyor oda kızım 3 yasında çocuklarda daha cabuk kaynıyormuş
  • Benimde elim çatlamış memlekette gösterdim kaynamış bu dedi adam.
    3 ayı geçmişti belki de olalı ama elimi katlayınca hala acıyor biraz vakit alıyormuş.
  • Uo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabikide emeceksin
  • Bundan 1 ay once ayak bilegimde catladi
    Doktora gittim alciya aldilar 2 hafta sonra doktora gittim doktorda sira yoktu ve acile gittim iki gun daha alcida kalirsa iyu olur dedi doktor iki gun sonra alciyi kendim cikarttim ve hala sislik ve morluk vardi doktora gittim alciya gerek yok dedi ve sargi verdi 2-3 hafta oldu ayagim moru yok ama sisi cok azicik yuruyebiliyorm ama cok az topalliyorum sebebini bilen var mi?
    Destan yazmısım
  • 29 Ekim'de trekking faaliyetinde sol ayak bileğim çatladı. 2 adet küçük çatlak var. Doktorum ayak bilekliği taktı. Dediğine göre 1 ay kadar bir süre alacak. Çatlak varsa mutlaka bileklik veya alçı elzem. Hareketsiz bir hayatım var. Çalışan olunca zor oluyor. Üzerine basmamak için koltuk değneği alacağım. Tedavi uzun. Acele etmeyin ve dikkat edin.
  • Benimde ayak bilek çatladı burkmadan dolayı 20 gün oldu alçıda bugün tekrar kontrole gittim.tam kaynaşmamış dedi doktor.15 gün daha alçıda kalacak.en pis çatlak bu ayak bileğiymis.kesinlikle sigara kahve icmeyeceksin dedi bunlar kaynamayi geciktiriyormus. Tam iyileşmesi 6 ayı bulabiliyormus. Hapı yuttuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.