Şimdi Ara

''CASSETTE DECK'' kullananlar ve meraklıları ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
417
Cevap
13
Favori
24.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: focusrite

hayırlı olsun güzel cihaz

Alıntıları Göster
    eyvallah teşekkür ederim.

cihazı mevcut sisteme ancak bugün entegre edebildim.

ve heyecanla kaset taktım, yıllardır dinlememenin acısını çıkartım bir süre.

bundan sonra bolca dinleyeceğim artık...

• cassette deck satın almak isteyenler bana yazabilir.
  • https://tascam.com/int/product/cd-a580/top

İade-i itibar denilebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • focusrite kullanıcısına yanıt
    Neler var elinizde öğrenebilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Conqueror kullanıcısına yanıt
    Bu cihazdan neredeyse hiç kar edilmeyeceği her pazarlamacının öngörebileceği bir şey. Buna rağmen bunu üretip pazara sürmeyi tercih etmesi markanın tek amacının kar olmadığını, prestije ve audio tutkunlarının beklentilerine de yer verdiğinin kanıtı.

• SabitSalınım kullanıcısına yanıt
    Hepsini sattım şu an elimde cihaz yok, gelir ise pm atarım, yakında gelecek

Teşekkürler.

• Yamaha Kx-393

Yamaha Kx-493

Yamaha Kx-W321

Yamaha Kx-W382

Yamaha Kx-W421

Yamaha Kx-W592

Uygun fiyatlı , temiz arıyorum.

• Selamlar,

Vu metreli sağlam sorunsuz düzgün çalacak bir cihaz ilanı önerisi olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeybek1982 -- 26 Kasım 2020; 14:37:26 >
  • zeybek1982 kullanıcısına yanıt

Kasetçalarda Yamaha çok çok bir iyi tercih ancak; KXW yani çift kasetli modellerin yerine KX modellerini düşünün bence.

• pio kaset deck ime ist dan online satıcıdan lastik aldım.. orjinalleri 20 küsür yıl gittide bu aldıklarım 1 sene sonra koptu nereden bulacağız kaliteli lastikleri?

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141396299

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 28 Şubat 2021; 20:27:45 >
  • 1979 model Technics M7 ve 1983 model pioneer CT 740 deck kasetcalar kullaniyorum, duzgun bir amplifikator ile cd gibi caliyor resmen.

''CASSETTE DECK'' kullananlar ve meraklıları !
  • Merhaba. 500 TL - 1.000 TL arasında bir deck kasetçalar almak istiyorum. Dinlemenin yanı sıra öncelikli amacım bazı kasetleri dizüstü bilgisayarıma aktarmak. Marka - model önerilerinizi alabilir miyim?

AKAI-GX32 ve TECHNICS-RS-BX404 bu ikisi arasında sizce hangisi ve neden?

Kaydı da deck'in çıkışından harici ses kartının girişine RCA kablo ile yapmayı düşünüyorum, kayıpsız bir kayıt için uygun mudur sizce? Bu amaca yönelik harici ses kartı önerilerinizi de alabilirim. Teşekkürler

• Merhaba;

bendede Akai AC M383 var. Yaklaşık 18 yıl belkide daha fazladır bende. yakın zamanda yeniden kurdum Pikap / Kaset/ CD çalışıyor ama yılların yorgunluğu var.

Resim olarak üşendim siteden foto aldım.

Kendi kolonları ilk zamandan beri yoktu benim kendi kolonlarım ile kullanıyorum. Çok daha büyük benim kolonlar Basslar 25 CM ama kaldırıyor.

• Bir tane hazır foto buldum / 2003 civarı çekilmiş foto.

Merhabalar, bana kayıt kalitesi bakımından cd ye yakın olan güzel bir deck önerebilir misiniz? (bütçem 600 TL)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ataman_74 A kullanıcısına yanıt

Hey gidi Akai, bir zamanlar cassette deck dünyasının yıldızlarındandı. GX-95 MKII, GX-F91 ve GX-R99 deklerinin hastasıydım. Akai bir de reel tape deck segmentinde çok güzel ürünler çıkarmıştı. GX-77, GX-747 çok tutulan makinelerdi. Akai bir de cam kaplı kafalarıyla ünlüydü. 80'lerde bir dergide (High Fidelity) Akai reklamı görmüştüm. Reklamda 17,5 yıl hiç kapanmadam sürekli (24 saat x 365 x 17,5 = 153,300 saat)) kullanılırsa ancak aşınma başlayacağı iddia ediliyordu. Akainin cam kafaları da meşhurdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torlak Kemal -- 9 Mayıs 2021; 14:31:55 >
  • İzlemeyen varsa Techmoan'ın bir videosunu şuraya bırakayım.

Ben kaset teknolojisini kötü zannediyordum. Meğersem üç kuruşluk YUMATU cihazlarla NR'siz en ucuz kasetlerden dinlediğimiz için öyle sanmışız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 9 Mayıs 2021; 18:51:20 >
  • Kaset çalar/boombox restorasyonu,tamirinden anlayan güvenilir bir yer arıyorum yardımcı olabilecek var mı ? Elimde 2 tane Hitachi marka boombox var, bu boombox'ları kutusundan yeni çıkmış gibi kusursuz çalışır hale getirmek istiyorum. İnternette kadıköy'de olan bir dükkana denk geldim ama çok fazla olumsuz referans var. Cihazları alırken bana söylenildiği gibi çıkmamasından dolayı bir mağduriyet yaşadım, en azından tamir konusunda mağdur olmayacağım güvenilir bir yer bulmak istiyorum.

@kocaballi @Quattro @focusrite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 28 Kasım 2021; 16:10:7 >
  • ekostros kullanıcısına yanıt

istanbulu hiç bilmiyorum, Ankara da sağlam bir tamirci vardı ama şuan isim-telefonu hatırlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.