Şimdi Ara

Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Real Woods

Kimse yazamadan yazayım.
    "Casper alınmaz"

12 yıl kullandım 2 farklı versiyonunu 1-2 sorun dışında hiç sıkıntı yaşamadım. Hemen her büyük ilçede var olan servisleri sayesinde 1-2 günde sorunlarım çözüldü.

dünya para verip aldığım HP Omen pcde yaşamadığım sıkıntı kalmadı. Müşteri hizmetleri neredeyse almasaydın HP dedi. Ve sadece tek yerde servisi var kago ile gönderiyorsun vs. ölme eşşeğim ölme.

geçen ay patronun kızına lenovo laptop aldık kutudan çıkar çıkmaz cihazdan cızırtı geliyordu. 45 gün sorunun tespiti için lenovoyu ikna etmekle uğraştım. Bu süreçte mecburen casper aldık. Sorunsuz kulanılıyor. Lenovo cihazda sorun yok diyip gönderdi. Bizde netten bu haliyle aldığımızdan çok düşük fiyata sattık.

Casper marka takınıtısı olmayanlar için müthiş bir marka.

• interior designer kullanıcısına yanıt

Valla bende hayatımda Casper almadım ve almam" cıydım.

şu yorumu okuyunca belki bir denerim dedim girdim inceledim fiyatları.

abi dolar çok yükselmiş ya ğqüwdpğqwCasper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor 

• Casper alırken garantiyi unutmak lazım. Garantisi yok denilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • site güzel olmuş ama

• Casper kullanıp sorun yaşamayanlar elbette vardır fakat benim casper gibi yerli markalardan uzak durma sebebim hemen hiçbiri sattıkları ürünlere güncel sürücü bios vs. Verdiklerini görmedim hatta doğru düzgün indirme yapılacak sitelerini bile bulamıyorsun. Bu sattıkdan sonra tanımıyoruz yaklaşımları yüzünden hepsinden uzak durmuşumdur

• Lg ve casperdan sakız olsa almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıktır, ayıptır yav, şu bilgisayarda RTX 2070S'ten RTX 3070' yükseltme için istenen fiyat 8500 lira olur mu? Kartın kendisi bu fiyata olmaması lazımken, aradaki fark piyasa koşullarına göre max 2000 lira olması gerekirken bu fiyat nedir ya?

https://www.casper.com.tr/ozellestir?code=E60B.1050-BV70T-VKD&id=202600

• Direk saldırmayın =) Ülkemizde az bulunan teknoloji firmalarından. Hiç yoktan adı gereksiz firma gibi ürünlerini sattırmak için yabancı ürünlere ek vergi istemiyor.

• Ben indirimden ziyade zam gördüm

11627 lira olan birebir aynı parçalar 14078 lira

Ekran görüntüleri ekledim

Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor

• Vaktinde çok araştırdım. Eskiden gelen bir önyargı var, doğrudur. Eski bir Lenovo kullanıcısı olarak konuşayım, BDH denilen sahtekar servislere yaklaşmam. O yüzden Lenovo ve HP elendi. Monster aldım, 1 hafta sonra iade ettim. Çünkü oyunların hiçbirini çalıştırmadı. Asus, Dell için aradığım fiyat bandında çok fazla seçenek yoktu. Ben de ilerde oyun için masaüstü toplarım, şimdilik office kullanımı ve orta seviye oyunlar için (aynı zamanda da pili uzun giden) birşey alayım diyerek Casper S500 tercih ettim. Birkaç aydır memnunum. Etrafta soruyorum, çok fazla kişi S500 almış, hiçbirinde de sorun yok.

Dilerseniz Google araması yapın. Casper üretim/test aşamaları ne durumda diye.

Bir de "Neden Lenovo alMAmalıyım" aramasını mutlaka yapın...

• Real Woods kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 12-13 sene önce bir arkadaşım casper masaüstü aldı

beni aradı monitör görünyüsü çok kötü bir baksana

gittim 17" wide monitör

ara tara interneti dünyada böyle bir monitör yok böyle bir model yok driver hiç yok

nerden bulmuşlar kime yaptırmışlar belli değil

işin ilginci casperda bilmiyor

aradım mh

yahu bunun driveri hiçbiryerde yok nerden yükleyecem

dedilerki evet onun driver yok

eeee niye satıyorsunuz o zaman

tık yok

geride almıyorlar tabii

öyle kullandı gitti adam

ogün bugün casper ne aldım ne aldırdım

bunun gibi kırmızı çizgim diğer markada general mobiledır

• Casper gibisi yok ha gaming modellerinde çoştular

• JackDaniels kullanıcısına yanıt

12 13 sene önce monitör için driver mı yükleniyormuş ? Ekran kartı driverını mı kastettiniz hocam ? Hatırlamadığım için soruyorum.

• h065 H kullanıcısına yanıt

evet monitör için

hala yükleniyor monitör için driver eskisi yenisi yok

şuan kullandığım hp monitör içinde yükledim

win10 olmasına rağmen tanımıyor monitörü

• Aldığım her casper ürün elimde kaldı, hem kalitesiz hemde fiyatları üstün marka ürünler ile aynı.

• Dünya yansa casper dan ürün almam bak net yazıyorum

• Monitör satıyorlar panelinin cinsi ne belli değil, tablet satıyorlar içinde ne kadar RAM var belli değil.

Sektörün içinde onca sene var olup bu kadar amatör kalmak gerçekten çok ilginç.

• 15 sene öncesinde teknik servis çıraklığı yaparken her 5 bilgisayardan 1 tanesi casper di :)

• Neyin indirimi var sitede o kadar gezdim indirim goremedim ben :)

• hayret sagda solda ucuz reklam yapip sitesinde stoklarda yok taktiginden vazgecmisler sonunda neyse casper pismanliktir tecrube ile sabittir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.