Şimdi Ara

Casper VIA V8 video inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
5.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sakin ol minik bu ne şiddet :) senin gibi adamlar burada yorum yapıyor da biz mi yapamayacağız ben casper çalışanı falan değilim... adamlar telefon yapmış beğendik yorum yaptık sizin gibi atmacalar atladı hemen sizlere cevap yazıyorum o kadar ... marka karalamak için tutulmuş ucuz herifler ne kadara çalışıyorsun söyle ederini bana halledelim kapansın bu konu da insanları yanlış yönlendirmeyi bırakırsınız belki :)))
  • Donanımhaber bu rezilliğe daha ne kadar izin verecek?
  • tehcnopat T kullanıcısına yanıt
    Benim bi calisan oldugumu nerden cikardin hele bak profilime nerelerde takiliyorum neler yaziyorum ona gore konus tip :) , senin gibi densiz heriflerle ugrasmak vakit kaybi zaten , suc bende senin gibi insanlara cevap yaziyorum sizlerde sonra birsey saniyorsunuz kendinizi zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlize9718

Kamera ve dizayn farkı var; Discovery 13-5, VIA 16-8...
    Depolamada da Discovery 16, VIA 32 GB...
    Özellikle kamera bu kadar iyiyse, aradaki farka değebilir.

aradaki fark 400 TL. 200 TL daha koyup slr makine alirsin temizinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan'a vermiş veriştirmişler reklam parasını ne diyeceğini şaşırmış indirdiğin uygulamalrı ana ekrana ekliyor bu özelliği sevdim nedir yahu ne içiyorsan aynısından banada
  • carlize9718 C kullanıcısına yanıt
    kameranın iyi olup olmadığınının megapixelinden anlaşılamadığını hala anlamadınız sanırım
  • Zey4li kullanıcısına yanıt
    işine bak arkadaşım yanlı yorumlarına devam et
  • Valla 1000 lira olsa düşünebilirdim de, G2 ile aynı fiyat olan bir ürün.. Evet şık duruyor ama ısınacağını bilmek gibi şeylerden ötürü G2 derim, gerçi gelecek çok telefon var ülkemize. Şu aralarda birşey edinmek çok saçma o yüzden. SIII kullanıyorum,mutsuzum. :D Samsung dışı bir ürüne bakmak için can atıyorum..

Cidden, ultra güç tasarruf modu olan(bazen güçten çok bekleme süresini önemsiyorum sonucunda) şöyle tercihen 801li güzel ekranlı falan bir telefon bakıyorum kendime S5 var tüm bunlara uyan, istemiyorum S5. One M8 var onu da istemiyorum alt ve üstündeki boom sound davasından ötürü çok uzun çünkü. LG G3 var kral bir cihaz duruyor ama LG G2'ye yakın pil süresi sunabileceğini iddia eden bir telefon. Hem pil süresi hem de kullanışlılık açısından bir telefon arıyorum Yok arkadaş yok. Çinliler dahil hepsini araştırıyorum.

Var mı cidden aklına gelen birinin tüm bunları karşılayacak?

• burda gelmş beğenenlere patronunza söleyn,casperin maaşları fena deil diyenler.Sanrm gm ve samsungtada maaşlar oldukça iyi.Nasıl yalakalık yapcagınızı bilememissnz snrm.O kadar cok gm ve samsungu begenıosanz bu sayfada ne işiniz var.Bide kullanmadan yorum yapanlar var onlara ne kullanmıyosn gelmş kötü yorum yapmak ne haddine.Kullannanların yorumları gayet açıklayıcı ve güzel seylerden bahsediyor.Kullanmayanlar kötü diyip,caspere laf atıo.Gm ve samsung yalakaları casper kullananlardan daha fazla.Kullanıyorum ve oldukça güzel bir telefon.

• Reklami gordum simdi
    "8 cekirdekli telefon" diye reklam yapio yalan yok ama komik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.micromaxinfo.com/canvasknight/index.aspx

inceleyin nerden kopya olduğuna bakın

• Reklam kokan hareketler.
    Her zaman ki gibi casper getir kazıklaya devam ediyor Türkiye'nin gururu yerine bizi kazıklayan ve kandıran şirketi denmeli..Hoş casper yaptığını yapmayan bir Türk şirketi var mı? Yurtdışında satılan ürüne adını basıp satmak ne zaman dan beri teknoloji üreticiliği oluyor. Turkcell T30 T40 T50 woooop süper coppyyy... 1000 adet sipariş verene marka basıyorlar alibaba.com... Yazık yazık bilgi çağında halen bu taktikleri yutturmaya çalışmanız acizliğinizin bir göstergesi... Ne zaman vazgeçeceğiz bu kafadan bilemiyorum bir tane arge üssü kurup kendi mühendislereni tasarlatıp gene çinde üretin ama bir vidasını siz tasarlamış olun bu milletin sırtından o kadar para kazanıyorsunuz...

• gmd 2 nin kamerası 16 mp ama kamerada kullandıkları lenler semsörler çok dandik. malzeme kalitesi çok kötü. ama casper via v8 de 16 mp kamera 6 elemanlı lens var. malzeme kalitesi olarakta mükemmel arka kapak cam. yanlar metal. kulaklıkları usb kabloları. her şey çok ince düşünülmüş. zaten 1000 tlye bilemedin 1100 tlye alırsn. telefomu elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz. kullanıcılardan olumsuz bir şey duymadım ben. casper via v8 MÜKEMMEL DÜŞÜNMEDEN ALIN

• Su telefinu kullanipta adam akilli yorum yapan yok arkadas yaaa iyi mi koto mu yaz gec telefon alcaz...

• Ben casper ultrabook kullanıyorum çok ta beğeniyorum

ama casper telefon yapmasın arkadaş

reklama aldandım 2 adet v4 aldım bu kadar rezalet telefon olur mu kaç kere tamire gitti ikiside

sorunları çok

şiddetli ısınma donma problemi

kısa şarj süresi

çizilebilen ve kırılabilen cam problemi

kısaca telefonu satmadım bile 2 sinide bedava Bi arkadaşa verdim idarelik kullansın diye

şuan Nokia lumia 1320 kullanıyorum

çok memnunum

en önemlisi kırılmaz cam uzun şarj suresi benim için en önemli özellik

• Arkadaşlar ne olursa olsun. Kim ne derse desin. Ben telefonumdan mumnunnum . via v4 üm wardi v8 çikinca morelim bozuldu:) gittim v8 i aldim yaklaşik 2 hafta oluyo we telefonumdan çook memnunum.tawsiyede ederim. Saygilarimla.

• Buradaki yorumlara bakinca guluyorum adam casper in telefonunu eline almadan yorum yapiyor ben telefon isi yapan biri olarak herkesin yorumlarına bakmayin derim son zamanlarda çikan bütün telefonlar çok iddali incelediginiz zaman piyasada 5 yillik bir satisi olan telefon 2000 TL iken ayni özellikte hatta daha fazla özellik olan bir casper veya cmd veya huawei markasi 1000 TL ama kullanmayanlar un yaptigi yorumlar yüzünden kimse yanasmiyor bu markaların logosu Sony veya Samsung veya Apple olsa emin olun 2500 TL den asa olmaz Samsung s4 ve huawei p6 aldik ayni anda Samsung ta batarya şişmesi çekme sorunu isinma bi

• kagıt üzerinde güzel ama kullanımda iyi değil gibi duruyor hala best sony :)
    casper adı üstünde hayalet olmayan bişeyi varmiş gibi satıyolar yazık :)

• Telefonun asli, micromax canvas a350.

Mt6592 chilpli fullhd ekranli ve 2gb ram kullanan telefonlarin piyasasi 300 dolar. 1200 tl cok abarti durmus.

• Gittigidiyor veya kliksa'da g2 32g 1200 civarında hiç düşünmeden alınır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.