Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Casper VIA V8 video inceleme

170
Cevap
1
Favori
5.178
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Casper VIA V8 video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3759 Mesaj
      26 Temmuz 2014 20:47:46 Konu Sahibi

Casper'ın gerçek 8 çekirdekli MTK 6592 işlemcisiyle dikkat çeken ve yüksek performans vaadeden yeni akıllı telefonu VIA V8, merak edilen  yönleriyle bu videoda.

Videoda yer almayan bazı detayları sırasıyla belirtecek olurcak, öncelikle yazılım güncellemesi tarafında aksi bir durum olmadığı takdirde yazılım güncellemelerinin yer alacağı belirtiliyor. Bir diğer madde olan batarya performansı ise kullanım senaryolarına göre ortalama 1 günü tamamlayabiliyor.

|
      |
    • Binbaşı
      1082 Mesaj
      26 Temmuz 2014 20:53:53
      harikaa casper hariç diğerleri çöp
    • Yüzbaşı
      979 Mesaj
      26 Temmuz 2014 20:59:10
      Napiyonuz casper botlari ? Canvas Knight iniz nasil?
      Edit: Görüyorum ki 3 5 postlu profili gizli elemanlar türemiş casperi ovuyor. arkadaşlar almayin sakin. 1200 liraya yazik. milli servet bu. discovery 2 ile kiyaslamiyorum bu telefonu fiyat farki 400 TL. o yüzden fiyati ayni olan g2 te kiyasla bu telefon çöp. işlemcisi berbat bir kere. Yazik günah insanlari somurmeyin allahtan korkun. bu telefonu maximum 750 TL den alin yoksa almayin arkadaşlar lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkEmre -- 26 Temmuz 2014; 23:31:35 >

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!
    • Binbaşı
      1893 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:05:30
      Arkasında casper yerine samsung yazsa ortalığı yıkardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2258 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:05:51
      Bu mu tasarım harikası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Alimle sohbet et alırsın mertebe, cahille sohbet etme dönersin merkebe.
    • Çavuş
      76 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:10:51
      küstünüz mü general mobile ile
    • Onbaşı
      32 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:17:09
      dizaynını çok beğenmiştim fotoda burada ayrı güzel duruyor. Isınma çok doğal bu devirde öyle oyunda ısınmayacak telefon mu var? S5 bile kaç dereceyi görüyordur
    • Yüzbaşı
      256 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:17:34
      Güzel telefon özellikleri zopo 980+ ve discovery 2 ile benzer. Ama fiyat 1200-1300 tl fazla
      |
      |
    • Yüzbaşı
      363 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:19:16
      Şu Alt Ve Üst Kısımdaki boşlukları bi türlü ayarlayamıdlar arkadaş FAZLA BOŞLUK İSTEMİYORUZ bu kadar basit
    • Er
      14 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:20:06
      İyi hoş gözüküyordu da Casper'ın yine sorunlu yapacağını düşünnüyordum hatta alacak olan bir arkadaşımı bile engelledim bekle dedim.. Açıkcası pişmanım bence gayet iyi olmuş. Hem 8 çekirdek hazzı başkadır:d
    • Teğmen
      192 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:20:11
      casperin ürettiğim dediği (toplama) laptopların içler acısı ekran kartını sanki en iyi kartmış gibi tüm laptoplara koyan bi markanın telefonunu alıcama 6600 kullanırım daha iyi ::D
      |
      |
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:23:08
      özellikler bakımından Discovery2 ve zopo ile benzer fakat genel baktığımız zaman, zopo dediğin adı sanı duyulmamış servisi olmayan değersiz bir telefon. Discovery 2 ise dizayn bakımından direk geriye düşüyor V8 e oranla. Plastik bir yapısı var discoverynin
    • Yarbay
      2205 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:31:03
      O kadar ozellige ragmen goruyouz ki telefon cöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7291 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:32:07
      Tasarim : Iphone ve sony z.
      ben bir yenilik görmedim Tasarim anlaminda.
      telefonun arkasina baktigimda banyo laminant'i gibiydi :D ....

eskiside One m7'ye benziyordu, bu konuda kopyaci davraniyor casper...

Islemci :

MediaTek islemciler genelde Giris ve Orta segamente hitap eder su anki fiyatini incelemde bulamadim, intenette 1199 tl olarak buldum en son baktigim site de ki fiyat.
      Ayrica 8 cekirdekli olmasi da bir sey ifade ettmiyormus, videoda pek de vurgulanmamis..

sanirim tasarim ve islemci yüzünden fiyat bin tl'nin üstünde...

Edit............................

Kamera konusunda birsey demiyorum gayet yerinde . ön kamerasi bana hitap etmiyor ne vina neda selfie ön cekim anlaminda...
      ...................

incelemeniz cok genel olmus sürekli pozifitif yaklasmissiniz
      inceleme degil de telefona tanitim yapmak/yapiyorsunuz , ben bunun inceleme oldugunu düsünmüyorum

biraz kiyaslasaniz iyi olurdu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 26 Temmuz 2014; 21:42:38 >
      |
      |

• Er
      3 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:35:00
      bu telefona da çöp diyen arkadaşları bence forumdan atarsak donanımhaber forumuna çok büyük bir iyilik yaparız diyorum :D
      Çöp gördüğün yeri söylesene aahhhahah
      Alıcan telefonu atlayacan otobüse antalyaya gidicen yolda da takıcan kulagına kulaklıgı (ama casperın kutudan cıkan değil beats flan takmak en iyisi) acıcan filmini tatilin keyfini çıkarıcan. Birde gidip tasınabilir bataryalardan alıcan yolda bitince flan takıcan :D
    • Yüzbaşı
      344 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:35:39
      dh admınlerı su fake hesaplara daha fazla ızın verıcekse bız gıdelım ozmn onlarla takılın rahat rahat ıstedıgınız urunun reklamını yapın

teelfon ıcınse o fıyatı haketmekten cok uzak
      |
      |
    • Onbaşı
      15 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:38:06
      sonunda adam akıllı inceleme olmuş korkuyordum General mobile'nın incelemeleri gibi olacağından.. discovery ler sanki peygamber olmuş da hiç bir hataları kusurları yok adamlar maşallah öve öve bitiremediler. Bunda olmuş fena değil bazı kusurlar söylenmiş. Görünür de batan bişey yok..
      Bencede ama ekranın alt ve üst kısımları fazla uzun olmuş
    • Er
      5 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:39:55
      skorları fena durmuyor ama yinede bir g3 ve s5 olamaz.. Fakat bu fiyat ve performansda alınabilecek başka telefon yok denge oturmuş
    • Binbaşı
      1898 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:41:59
      İyi hoşda mikrosd cart girişi neden koymamışlar illa bir eksiği olacak.Artık via v9'da bu eksikliği giderirler.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      738 Mesaj
      26 Temmuz 2014 21:55:25
      Pc sektöründe uzman casper.... Haha derim anca... Bu teli bu fiyata anca tv shoplardan telefon satın alan insanlara satarsınız.
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.