Şimdi Ara

Casper VIA V10 inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casper'ın Türkiye'nin en ince cep telefonu sloganıyla satışa sunduğu yeni telefonu VIA V10'u inceliyoruz. Bakalım en ince, en iyi anlamına geliyor mu?

• Şarz deyip durmanızı esefle kınıyorum. :)

Bari siz demeyin.
  • Discovery air,in aynısını en ince diye mi getirmişler hemde 1 yıl sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Air 5.15 mm

• Casper diğer telefonları çok mu sattı da buna bu kadar para istiyorlar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstersen saç teli kadar ince yap. Snapdragon 410 lu bir telefonu, Yerli üretici sıfatıyla 1000 tl seviyesine satarsan bana göre bunun tek açıklaması 'başarısızlık' olur.

• lenovo vibe x2- LG g2-lenovo p70- gm 4g android one-

gibi telefonlar varken bu densizler ne hakla halen yüksek fiyattan millete satıyor bu telefonları ? bunun ederi 600 lira daha fazla değil...

• casper allah korusun hicbir destek güncelleme yok bikere casperin eline düştük birdaha düşmen sattıklari telefonun arkasında durmayan bir firma

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Şarz deyip durmanızı esefle kınıyorum. :)

Bari siz demeyin.

bence şarz iyi, dile uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

Air 5.15 mm
    Casper kafayı yedi herhalde sırf ince diye 999 tl verilirmi buna ayrıca tipi güzel değil o paraya samsung un orta sınıf daha iyi telefonlarından alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 5 Ekim 2015; 8:00:56 >
  • cok ince yapı var ama kazığı sivri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 5 Ekim 2015; 12:16:50 >
  • Fiyatı tuzlu 750 lira olmalıydı

• 01.45" . dakika :)) YOK ARTIK

• incelemeyi çok beğendim

• Telefon donanım açısından çöp. Sırf ince ve hafif diye 1000 lira verilmez. Paranız azsa turkcell t60 falan alın ama bu çöpten uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 6 Ekim 2015; 22:45:59 >
  • O ince telefona o donanım yakışdımı? 1000gayme istiyorsun madem bari 750tl muadili donanım eklesene yahu bu casper yöneticilerin adam olacağı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 6 Ekim 2015; 15:57:27 >
  • Burak abi yanlış anlama ama telefon incelemelerini daha tecrübeli editörler yapsa, sen kulaklık, kılıf vs videoları yapsan olmaz mı? Yani ezbere anlatıyor gibisin. Biliyorum yazılı bir kayıttan okuyorsun ama anlatıyormuş gibi okursan çok daha iyi olur.

• VIA V9'dan her şey geriye gitmiş sırf incelik ve hafiflik uğruna.

Telefon olmamış maalesef.
  • casper yerli dedik barimiza bastik kalite yok fiyat yuksek teknik servisi abartili bicimde geciriyor bu yuzden casper a - veriyorum

• VIA v9 güzel ama bu olmamış.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.