Şimdi Ara

Casper VIA V10 inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece ince ve şık için bence telefon alınmaz o yüzden t 60 gm4g gibi yada smart6 gibi telefonlara bakılabilir...

• Burak Şolt hala ''şarz'' diyorsun lütfen dikkat et biraz ''şarj'' demek o kadar zor değil.Türkçe için ne yazık ki alternatif bir kelime yok o yüzden yabancı bir kelime de olsa doğru telaffuza dikkat edelim.....

• Kim ne derse desin v10'nun operatör telefonlarından daha iyi olduğu kesin.

• Telefon ince olması ile dikkat çekici ayrıca güzel inceleme yapıyorsunuz ama biraz daha doğal olabilirsiniz bence.

• Onun şarz aleti olduğuna emin misin?

• caspera bu ince telefonu bize yaptigi icin tesekkur ediyoruz daha ince telefonlar yapmasini sabirsizlikla bekliyoruz.batarya, ekran kalitesi, islemci onemli degil casper ince olsun cok ince gunde 5 defa sarj edelim yeterki sen ince telefon yap.zekamizla alay eder gibi sanki telefonda devrim yapmissin bi de reklam yapiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper ile vestel resmen nasıl telefon yaparız da milleti soguturuz fikrinde yarışıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu mağzada inceledim bence casperın dış malzeme ve tasarım yönünden en kaliteli telefonu fiyat 750 -800 olsa çok satardı bu fiyattan işi zor .

Telefonu kötüleyenler önce bimekse gidip bir gözatın kesinlikle kötü yorumları haketmiyor telefonu bilmeden kötülemeyin telefon güzel 900 tl satılan samsung e5 le aynı hatta daha performanslı antutu 21 000 puan alıyor ve çok çok daha ince casper fiyatı 800 yaparsa tutar. Bu telofonun beğendiğim tarafı arka cam kısmı ve inceliği , tek kötü tarafı hafıza kartı takılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozok6666 -- 18 Ekim 2015; 19:59:08 >
  • Sevgilime v10 aldım. alan memnun kullanan memnun fazla söze gerek yok.

• Casper V10'dan çok memnunum.İnceliği ile konuşulan bir cihaz

• V10'un beyazı çok güzel tasarım olarak değerlendirildiğinde. Fiyatına baktığımızdaysa piyasadaki orta seviye cihazlara oranla iyi bir çizgide.

• Ben bu telefonu almayi dusuniyorum.telefonda facebook whatsapp 4-5 tanede uygulama ve oyun disinda bisey yapmam sizce telefon bu anlattiklarima gore alinabilirmi yada baska hangi telefonlari onerirsiniz

• arkadaşlar lütfen almayın uzak durun.1100 tl ye aldım 1 bucuk ay oldu 400 tl ediyor satsam.ve telefon yamuldu bence almayınn...

• Kardeşlerim v10 çok iyi telefon illa üzerinde başka marka yazıcakki bizim millet ikna olsun şarjı çok iyi performansı da

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kardeşlerim v10 çok iyi telefon illa üzerinde başka marka yazıcakki bizim millet ikna olsun şarjı çok iyi performansı da

Hiçbir zaman halkımız yerli markaları benimseyemedi sonra neden global markamız yok diyoruz. Çin'de satılan telefonların yüzde 70'ini kendi markaları oluşturuyor.Bu ürünler dünya markası olmadan önce de devletten ve halktan destek görüyordu.O zamanlar ürünleri de bu kadar kaliteli değildi. Firmalarımıza destek sağlayıp zaman vermemiz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızıbey -- 20 Mayıs 2016; 20:20:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan buna sım kart nerden takılıyor :D :D

• via v10 telefonun yazı yazarken tuş titreşimini nasıl kapatabilirim arkadaşlar bilgisi olan varmı.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ayarlar dil ve girişten android klavye tercihler seçeneğinden kapatabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkaadaşlar telefonu almayı düşünmeyin 5 ay oldu alalı her gören mükemmel diyip geçiyor ama bilmiyolarki telefon sadece donanım degil yazılımı ve teması bok gibi elimde kalıcak diye korkuyorum

• Estetik olarak güzel ama samsungdan bu telefona geçmek suphelendiriyor acaba kullanabilir miyim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.