Şimdi Ara

Casper VIA T8W {8' - 1 GB - 32 GB - Windows 8.1} [Kullanıcı Kulübü] [Destek] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
9
Favori
48.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Underground 2 yi ben de denemiştim ama san andreas falan hiç düşünmemiştim çalışacağını Merhabalar arkadaşlar. Benim de bir sorunum var ama siz de yaşıyo musunuz merak ettim. Yüklü facebook uygulamasından ya da twitterdan ya da instagramın windows sürümünü kullanırken belli bir noktaya kadar yüklüyor postları ama bi yerden sonra yüklemiyor. Ne facebookta postlar fotoğraflar videolar ne instagramda fotoğraflar ne de twitterda tweetler yükleniyor. Bir de kulaklıkla ya da hoparlöre bağlayınca yüksek sesle müzik dinlerken video izlerken anlık bir bağlantı kopukluğu oluyor ve sesi kendi hoparlöründen veriyor alet. Ses işlemcisi kaldırmıyodur diye düşünüyorum ama sizde de yapıyor mu bu sorunları? Aslında alet çok güzel ama ya yazılımsal ya donanımsal bi sürü problemi var sanki...

• The Black. kullanıcısına yanıt
    En son nasıl kapandı? Darbe mi aldı? Durduk yere mi? En son herhangi bir program yüklendi mi? Şarj alıyor mu? Denediniz mi?

Sorunlarınızı daha ayrıntılı yazın ki cevap verebilelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doomcreeper D kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz duruma sadece arada Facebook uygulamasında denk geliyorum. Onun dışında Twitter sorunsuz çalışıyor. Kulaklık orta düzey bir kulaklık fakat donanımsal olarak sorunlu. Yani idarelik. Kulaklığın jak girişinden kaynaklanan bir sorun olsa gerek çünkü kutu içeriğinden gelen kulaklık ile bende bu sorunla karşılaştım. Alternatif üst düzey bir kulaklık aldım ve kulaklık konusunda hiçbir sorunum kalmadı. Yani cihaz sesi iyi verebiliyor kulaklığa fakat kulaklığın kaliteli olması gerekiyor.

• Selam herkese,

az önce elime ulaştı tablet ilk izlenimim baya iyi.

yalnız office nasıl etkinleştiriyoruz acaba ben yapamadım?

metro arayüzündeki office e tıkladıgım zaman hata çıkıyor kurulamadı diye.

edit: tarih ve saat ayarlı değilmiş oldu şimdi:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kzpmaza -- 25 Mart 2015; 12:28:37 >
  • İnternette geziniyordum şarjı bitti kapattım şarja taktım şarj olduktan sonra açmak istedim açılmadı.

şarj ledi yanıyor

Vatan Bilgisayar ile görüşün, onlar halledecektir. Çökmüşte olabilir. Daha önce bende hiç olmadı o yüzden pek yardımcı olamicam.

• kzpmaza K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, soru ve sorunlarınızı buradan iletebilirsiniz.

• Fakirlik işte.zengin olsak gidip asus veya Microsoft gibi markalarin urunlerini alir boyle sacma sapan markalarin urunlerinin verdigi hatalarla ugrasmak zorunda kalmazdik.Bu arada durduk yer nasil cokuyor anlatabilirmisin bilgisayar hakkinda pek bilgim yok
    Bir sorum daha var bu urune Bluetooth mouse alsam klavye ile ayni anda calisirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Black. -- 25 Mart 2015; 14:39:35 >
    Bu fiyat aralığındaki en iyi ürün VIA T8W. Keşke ön yargılı kişiler zengin olsa da bu fiyat aralığındaki ürünü kullananların başı ağrımasa. Ürünün özellikleri ve bilinen sorunlar konuda mevcut. Bunun dışında çökmesini ben ihtimal olarak verdim, çöktü demedim. Bir bilgisayarın çökmesi de kullanıcı kaynaklı bir sorundur. Dolayısıyla siz yüklü (boyutu yüksek, ağır) bir program kurduysanız, cihazın depolama alanını zorladıysanız veya sürücü yazılımları ile oynadıysanız çökme olasılığı yüksek, ki bu fiyat aralığında aldığınız bir üründe siz bunları yapmamış bile olsanız çökme olasılığını göz önünde bulundurmanız gerekirdi. Çünkü kullanılan malzeme orta segmenttir.

Allahtan Reeder almamışsınız. Onu alsaydınız kim bilir ne derece tepki gösterirdiniz.
    Vatan Bilgisayar sorununuzla ilgilenecektir.

Bluetooth ile aynı anda fare ve klavye bağlayabilirsiniz. Ben o şekilde kullanıyorum. Böylece microUSB yuvası bana kalıyor.

• Teşekkürler

iki sorum var benim

birincisi microsd almak istiyorum kaç gb a kadar destekliyor?

ikincisi de ekran dönmemeye başladı az once, ayarlardan kitli falan da değil.

yatay dikey şekilde dönmüyor yani ekran neden olabilir?
  • Bu kadar kızacak ne vardı ayrıca cevabın için teşekkürler

Bende de aynısı oldu. Necatibey de servise verdim. Ordada acilmadi.4gun sonra cihazda sorun yok 100 de yüz şarj edildi.kontroller yapıldı.cihazı orijinal şarj aleti ile şarj edin diye mesaj geldi. Su anda kullanıyorum

Yo hayır, kızmak olarak algılamayın. :)

• kzpmaza K kullanıcısına yanıt
    32 GB'a kadar microSD desteği bulunuyor.

Ürünle birlikte verilen klavye mıknatıslı. Yani bu bi yerde hareket sensörüne etkiliyor olabilir. Ama bu bi tahmin elbette. Bunun dışında bu sorunun ben daha çok yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Tıpkı ekranı uyandıramama sorunu gibi. Bu yüzden ben tek yönde kilitli olarak kullanıyorum cihazı, çok gerektiğinde kilidi kaldırıyorum. Ayrıca bu sorunla çok nadir karşılaşıyorum.

• Hocam benide ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaresenturk

En son nasıl kapandı? Darbe mi aldı? Durduk yere mi? En son herhangi bir program yüklendi mi? Şarj alıyor mu? Denediniz mi?

Sorunlarınızı daha ayrıntılı yazın ki cevap verebilelim.

Bildiğiniz kendi kendine kapandı. Müzik dinliyodum, kesildi bi baktım kapanmış. Daha önce de olmuştu ama o zaman müzik sustuğunda ekran bi süre açılmadı sonra kendiliğinden açıldı ama alet kapanmamıştı. En son yaptığında komple kapanmış. Bir şey de yüklemedim açıkçası. Şarjında falan da sorun yoktu, gayet güzel şarj oluyodu hatta tamdan biraz daha azdı bu olay olduğunda. Sanırım yazılımsal bi problem. Kulaklık için de kulaklığım kaliteli aslında kulak üstü modellerden. Ama hem kulaklıkta hem hoparlöre bağladığımda ara sıra yapıyor, o da donanımsal sanırım. Ama benim asıl merak ettiğim konu bunların hepsi bir yana, buna android de yükleniyormuş ya ikinci işletim sistemi olarak, onu denemek istiyorum ama biostan usb bootu açamadım sadece windows boot manager var diyor usb den başlatmıyor. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Bu arada cevap için teşekkür ederim.

• Klavyeyi F olarak tanıttım. Yazı yazarken çok hoş oluyor (Y, Ş, İ ve B harflerini FN tuşunu kullanarak yazabiliyorum)
    Usb den, fare, usb hdd, usb bellek vs. takıp kullanabiliyorum. Küçük bir bilgisayar gibi çok hoş bir cihaz.
    Büyük boyutlu resimler PDF dosyaları vs. sorun çıkartmadan kullanabiliyorum.
    Sadece 8 ciltlik Riyazüs Salihin isimli hadis kitabınının (PDF ini çok hızlı açıyor ama) Word da biraz takılıyor. Her cilt 768 toplam 6144 sayfa
    2 GB ram olsa daha iyi olurdu. :))
    Onun dışında bir sıkıntı yaşamadım. Pil gayet iyi gidiyor, şimdiye kadar hiç yolda kalmadım. Zaten bitse bile tüm şarj cihazları uyuyor.
    Dış sesi çok güzel. İçinden çıkan kulaklık berbat. Meslek ile ilgili film ve vidyoları ses ve görüntü kalitesi gayet iyi bir şekilde izleyebiliyorsunuz.
    Büyük ekrana yansıtma işini henüz beceremedi. Yakında bana çok lazım olacak bana. SAMSUNG Smart TV 6340 var, wiFi den
    aktaramadım. Samsung Note 2 telefonumdan wiFi görüntü aktarımı yapabiliyorum TV ye ama, T8W tabletten beceremedim.
    Bu konuda yardım talep ederim sizlerden.

Kılıf çok iyi. Klavye üzerinde biraz çalışılması lazım (F klavye kullananlar için- onun dışında yeterli)
    Genel olarak yeterli. Bu fiyata göre çok iyi bir cihaz. Tavsiye edilebilecek bir ürün.

Bunun yerine daha iyi ne olabilirdi ? diye bir soru olursa şöyle cevaplayabilirim:
    3G (telefon özelliği aktif) , HDMI, 2 GB Ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 26 Mart 2015; 12:17:43 >

• Arkadaşlar, ben video dersler izlemek ve php kodlamak için bu tableti almak istiyorum. Netbeans, Dreamviewer, Fireworks, gibi programlar kullanıcam. En çok wifi sıkıntısı aklıma takıldı, sorun ne ölçüde çok sıkıntı yaratıyor mu? Son durum nedir, sitesindeki driverı mı yüklemek gerekiyor, sorunsuz çalışması için?
  • Ben de hiç olmadı wifi sorunu ya, evdeki modemden bağlandım ama hep uzak bi yerde denemedim açıkçası.

evin içinde 4 diş bile olmadı ama hiç 5 hep, kopma vs de olmadı.

windows güncellemelerini yükledim, bir de sitedeki wifi driverını da yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzpmaza

Ben de hiç olmadı wifi sorunu ya, evdeki modemden bağlandım ama hep uzak bi yerde denemedim açıkçası.

evin içinde 4 diş bile olmadı ama hiç 5 hep, kopma vs de olmadı.

windows güncellemelerini yükledim, bir de sitedeki wifi driverını da yükledim.

Genel olarak memnunmusun, sana sıkıntı yaşatan bir şeyler oldu mu, keşke android tablet alsaydım gibi düşündün mü hiç?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.