Şimdi Ara

Casper VIA T8W {8' - 1 GB - 32 GB - Windows 8.1} [Kullanıcı Kulübü] [Destek] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
9
Favori
48.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdaresenturk

Bu sorunu daha önce hiç duymadım. Sorununuzu Vatan Bilgisayar'a bildirip işinizi garantiye alın. Yazılımsal gibi duruyor bence, bataryada bir sorun olsa birazını doldurup birazını doldurmamazlık yapmaz herhalde. Sorunun sürekli devam ettiğinden ve şarj cihazının sağlam olduğundan emin olduktan sonra Vatan Bilgisayar ile görüşün.

Kardeşim orjinal farklı adaptörler ile de denedim fakat %91 de kalıyor o yanıp sönen Işık sabit kalıyor doldu diyor dolmuyor ben bunu değişim isteyim en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende aldım cihazı 2saattir kurcalıyorum güzel cihazmış
  • erdc E kullanıcısına yanıt
    Az önce fark ettim office 365 aktive ederken gördüm altta skype için 60 dakika görüşmeyi aktifleştirin yazıyor.
     Casper VIA T8W {8' - 1 GB - 32 GB - Windows 8.1} [Kullanıcı Kulübü] [Destek]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetufo -- 22 Mart 2015; 12:53:12 >
  • kalora kullanıcısına yanıt
    Benimki tıpkı dizüstü bilgisayarımda olduğu gibi %99'a kadar şarj oluyor. Sizin cihazda sorun olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: PiriReis_77

Benimki tıpkı dizüstü bilgisayarımda olduğu gibi %99'a kadar şarj oluyor. Sizin cihazda sorun olduğunu düşünüyorum.

Evet kardeşim benim de düşüncem o yönde arkadaşımda Aldı aynı anda sorun yok onda buğün nasip se götürecem değişim isteyim

• quote:

Windows 10'a yükselecektir.

Windows 10'a yukseltirken en azindan win8 driver'lari gerekecektir. Bunlar yok ise yeni kurulumlarda sikinti cikar diye degerlendiriyorum. Eger yaniliyor isem bir tane almak istiyorum. 😄

• projeksiyona görüntü aktarmak için nasıl bir aparat lazım acaba?
    İşletim sistemleri sürücüye ihtiyaç duymaz. Windows 10 bir işletim sistemi. Sürücüye ihtiyaç duyan cihazın donanımıdır. İşletim sistemi de eğer donanım yeterli ise düzgün çalışır. Casper VIA T8W ve benzeri ürünler Windows 10 desteğine sahipler.

Şöyle düşünelim, Microsoft Windows 10'u "Tek Platform" diyerek özetliyorsa tabletleri de es geçmeyecektir ki Android bir telefona bile Windows 10 ROM'u planlayan bir şirket kendi ürününü kenarda tutmayacaktır. Ayrıca Casper VIA T8W'e kadar "Acaba Windows 10'u alır mı?" şüphesi çekebilecek bir çok cihaz var.

Özet olarak sürücü konusunda bir sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum.

• projeksiyona görüntü aktarmak için nasıl bir aparat lazım acaba?

yardım edecek yokmu acaba
  • alicandemir73 A kullanıcısına yanıt
    VGA aparatı olması gerekiyor. Yani "microUSB to VGA". Lakin böyle bir aparat var mıdır bilmiyorum. Olsa bile ülkemizde kolay bulunur mu emin değilim. Deneyen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

• böyle aparat varda acaba usb den vga ya desteği varmı nasıl öğrenebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicandemir73 -- 23 Mart 2015; 17:18:59 >
    usb to vga adaptör ile görüntü aktarılabiliyor.Piyasada bildiğim kadarıyla slink marka var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackblood07

usb to vga adaptör ile görüntü aktarılabiliyor.Piyasada bildiğim kadarıyla slink marka var.

hocam denedinizmi. 50 tlye satılıyor nette boşa almayalım.
  • quote:

İşletim sistemleri sürücüye ihtiyaç duymaz. Windows 10 bir işletim sistemi. Sürücüye ihtiyaç duyan cihazın donanımıdır. İşletim sistemi de eğer donanım yeterli ise düzgün çalışır. Casper VIA T8W ve benzeri ürünler Windows 10 desteğine sahipler.

Şöyle düşünelim, Microsoft Windows 10'u "Tek Platform" diyerek özetliyorsa tabletleri de es geçmeyecektir ki Android bir telefona bile Windows 10 ROM'u planlayan bir şirket kendi ürününü kenarda tutmayacaktır. Ayrıca Casper VIA T8W'e kadar "Acaba Windows 10'u alır mı?" şüphesi çekebilecek bir çok cihaz var.

Özet olarak sürücü konusunda bir sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum.

Umidinizi paylasiyorum. Ama dediginiz gibi isletim sistemi sabit ama donanimlar farkli. Donanim ureticisi surucu yayimlamazsa microsoftun her cihaza destek verme imkani yok. Mesela siz elinizdeki cihaza yeniden win8.1 kurun. Suruculeri siz saglamazsaniz calistiramazsiniz. Yani kespirin en azindan win8.1 suruculerini sitesinde vermesi lazim. Neden yok anlamis degilim. Umarim dediginiz gibi win10 guncellemesini bir sekilde alir..

Öyle bir aparat varsa mutlaka desteği de vardır.
    Evet sürücü konusu Casper'ın bir eksikliği, olmalıydı. Ama bu cihaz gibi bir çok cihaz var ve ben bu bakımdan alacağını düşünüyorum Windows 10'un.
  • quote:

Evet sürücü konusu Casper'ın bir eksikliği, olmalıydı. Ama bu cihaz gibi bir çok cihaz var ve ben bu bakımdan alacağını düşünüyorum Windows 10'un.

Forumda sizin gibi ilgili arkadaşların olması bile satın alma tercihi olmalı. Yarın kampanya devam eder ise alalım bakalım...

• Bunlarda benden

Casper Via T8W Need for Speed Underground 2

Casper Via T8W Counter Strike 1.6

Casper Via T8W Grand Theft Auto San Andreas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 23 Mart 2015; 23:44:46 >

• kalora kullanıcısına yanıt
    Tableti açtığımda inceleme kısmına ekleyeceğim. Teşekkürler videolar için.

• Beyler tablet açilmiyor yardim edin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.