Şimdi Ara

Casper VIA A1 inceleme: 'Segmentini Aşan Telefon' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 tlye pek bi performans almıyoruz bence. Antutu ve geekbench skorları ortada 3yıl öncesinin amiralleriyle aynı düzeyde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper, Vestel zerre kadar umrumda değil açıkçası "Yerli Üretim" adı altında insanlar cukkalamaya çalışıyorlar.

İnceleme bence oldukça başarılı.

Casperdan zaten bir şey olmaz ancak yine Vestel ar-ge yatırımına biraz daha özen gösterse fiyatlandırmayı iyi tutup "GURURLA YERLİ" demekten vazgeçerse daha umut verici. En azından kendileri bi şeyler katıyorlar ZTE telefonlarının arkasına logo basıp satmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F07A4B81 -- 4 Eylül 2016; 1:01:09 >
  • Telefon güzel de fiyattan kaybetmişler 1099 lira olsa iyi iş yapardı.Bu fiyata mi5 varken ne diye bunu alayım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy j7 2016'dan ne fazlası var ki fiyat olarak ondan 300 tl pahalı?

• 3 yıllık lg g2'm antutuda 55 bin alıyor. Her şey benchmark değil ama casper ve vestel 1000 tlden fazlasını hak edecek bir güveni kazanabilmiş değil. Hele o fiyat segmentinde tonla güzel rakip telefon varken.. yine olmamış casper kardeş seneye yine gel.

• Tasarımı Samsung, Apple ve HTC karışımı olmuş.

• Sarj 2 saat 20 dk dami doluyo benmi yanlis okudum :D

Ve bunun yorumu ne yavaş be.hızlı mi ? :D

• Eski başlık iyiydi, yenisi komik olmuş. Eskisi ilgi çekmedi, dikkat çekici başlık atalım diye düşünmüş birisi.

700-800TL olsa tamam, 1500TL'lik telefonmuş. Kaçak da değil resmi ithalat, 2 yıl garantili Xiaomi Mi5 alınıyor o paraya. Veya biraz fazlasına paralel LG G5.
  • Cop

• HTC 10 çakması gibi değil mi? Kardeşime bu telefonu almak istiyorum sizce mantıklı bir tercih olur mu? Ya da başka önerisi olan var mı?

• Apple ve samsung düşünsün şimdi bu telefon en az 500 milyon adet satar cinde bile rakibi yok

• 1500 lira verip p10 islemcili telefon almam elimde xiaomi mi 5 64 gb siyah versiyon var 1480 tl ye kapali kutu olarak aldim sonra islemleri de ücretsiz yaptırdım

varsin garantisi olmasın lg gb Samsung gibi kronik sorunlari yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasaki Kojiro

Kutuya Helio p10 neden yazmıyorlarda "1.8 ghz octa-core işlemci" yazıyorlar. Bu yazım bile Casper'ın kazıkçı esnaf kafasında olduğunu gösteriyor.

İyi yakalamışsın. Helio p10 lar quad 1.8 quad 1.0 olarak geçiyor. Dört çekirdeği 1.8 dört çekirdeği 1.0 ghz. Yani 1.8 sekiz çekirdek yok.

Bide o var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 4 Eylül 2016; 12:37:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Türk firması olarak zamanında çıkardığı cihazın ingilizce dilini Türkçe yapmak için dil paketini dolar üzerinden satan Casper nerelere geldi vallahi takdir ediyorum. İşlemci keşke SD 650 ya da daha üstü bir seçenek olsaydı.

• ÇÖP oğlu ÇÖP !

Bunun yerine Xiaomi Mi 5 alırım daha iyi.
  • Yılan fobisi var bende. Tam bitecek diyorum başka bir tane çıkıyor. Lütfen şu videoyu kullanmayın bir daha.

• 1750tl ye g5 vardı aklımda,yerli firmalar da oldum olası sempatim vardır aklımı kurcaladı bu cihaz

• İnceleme gayet hoş ve ayrıntılı olmuş ...cihaza gelirsek 1500 değilde 1100 civarı ederi var bence...
  • Bizim sozde yerli fikren halka yabanci firmalar Turkiye de yasamaya davet ediyorum sizleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 5 Eylül 2016; 11:25:24 >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

bir bilgi yanlışlığı var sanırım, bu sayfaya bakmanızı tavsiye ederim;

http://mediatek-helio.com/p10/

İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.