Şimdi Ara

★★ Casper VIA A1 (Ana Konu & Kullanıcılar Kulubu★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
10
Favori
92.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ara sıra Ota böyle şeyler oluyor. dosyalarımdan dahili depolamanın en altında zıp lı bir dosya oluşmuş mu ona bak. oluşmuşsa sil ve ön belleği temizledikten sonra tlf. kapa aç ve tekrar dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gğncellemeyi yaptım. sanırım sadece android güvenlik güncellemesi bu yama.

• Bu sarj sorunu herkeste belli bir süre sonra başlıyor inşallah bendede olmaz bide telefonları sarj ederken %20 altına düşürmeden sarj edin ben öyle yapıyorum kullanma klavuzunda %20 altına düşürmeden sarj edilmesi tavsiye ediliyor şuan sıkıntı yok inşallah böyle devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: zxxy

Bu sarj sorunu herkeste belli bir süre sonra başlıyor inşallah bendede olmaz bide telefonları sarj ederken %20 altına düşürmeden sarj edin ben öyle yapıyorum kullanma klavuzunda %20 altına düşürmeden sarj edilmesi tavsiye ediliyor şuan sıkıntı yok inşallah böyle devam eder.

Ne kadar oldu hocam siz telefonu alalı
  • 3 ay gidiyorum kardeş bende çok baktım bu telefona tek şikayet hızlı sarj sorunu göze alarak telefonu aldım ama inşallah bozulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxxy -- 8 Haziran 2017; 3:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avan_gard

Root konusunda bir gelişme var mı a1 için?

Up

• Merhabalar, ben de aranıza bugun katıldım. 600 liraya 7 aylık bir a1 buldum; baktım şarj da oluyor aldım. Şimdilik marshmallow'dan devam.
  • arkadaşlar gionee s6s e nouguat verildi yakında bizim s6 pro yada verilince casperda güncelleme yapar .otg kısmında 141 mb güncelleme yok ?herkeste varmı bu güncelleme
  • Arkadaslar gece sabaha kadar kapali olunca telefondan whatsap bildirimleri ekrani uyandirinca geliyor acaba herkeste boylemi wifiyi kapatiyor sanirim

• orbitim O kullanıcısına yanıt
    Şu an telefon elimde değil ama pil ve performans ayarlarının yapıldığı bir yerde otomatik tasarruf modu vardı. Mobil yönetici miydi neydi sistem uygulamalarından biriydi. Gece otomatik tasarruf moduna alıyordu telefonu. O açık kalmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 9 Haziran 2017; 9:25:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ★★ Casper VIA A1 (Ana Konu & Kullanıcılar Kulubu★★

arkadaşlar bu hafıza kullanımı normal mi. 3.3 gb görünüyor. telefon 1 haftadır çok yavaş çalışıyor. menüde gezerken ve uygulama açılırken takılarak açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirayakf -- 9 Haziran 2017; 11:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirayakf

★★ Casper VIA A1 (Ana Konu & Kullanıcılar Kulubu★★

arkadaşlar bu hafıza kullanımı normal mi. 3.3 gb görünüyor. telefon 1 haftadır çok yavaş çalışıyor. menüde gezerken ve uygulama açılırken takılarak açılıyor.

Fabrıka ayarların dönder kardeş telefonda ya çok gereksız uygulama var yada başka nedenlerden ötürü şişmiş telefon fabrika ayarına dön düzelir

• orbitim O kullanıcısına yanıt
    Kademe kademe verilio galiba bundan önceki güncelleme dede aynısı olmuştu ben baktım güncelleme yok millet bakıyor var bir hafta sonra denedim olmuştu demekki cihaz seri numarasına göremi veriolar anlamadım grup grup veriliyor olabilir

• Biraz önce yavaş şarj sorunuyla gaziantep casper kare bilgisayara gittik.

Anlatınca direkt kablodan denildi, 10-15 dk şarj edip süre tutup denendi.

A1 in sadece şarj sorununun olduğunu kablodan kaynaklandığını söylendi.

Ama ironik bir şekilde kablonun garanti kapsamına girmediğini yenisinin 30tl olduğunuda yine kendisi söyledi

Yaklaşık 100m ileride Vatan bilgisayardan 24tlye ttec marka type c kablo aldık, hayırlısı olsun.

Olay bu...

Çıkarımlarım;

Alacak arkadaş varsa aklında bulunsun. Birde kablo alsın.

Şunu anladım ki Casper servisine lanet okumalar boşa değilmiş.
    Hem sorunlu olduğunu kabul edip hemde para talep etmek, üstelik piyasa üstü bir para talep etmek kazıklamaktan başka nedir?

Daha önce aynı servise yazılım yükletmek için gittiğimizde 20tl istenmişti. Her haltı paraya bağlamış adamlar

Belkide ben abantıyorum ama daha dün kimsenin adamdan saymadığı vestel,

2 yıllık 11 gün garantisi kalmış vura vura kullandığımız venus 5.5v modeli cihazımı yeni venus 5000 2gbyle değiştirdi 2 yıl daha garantili cihazım oldu. Servis anlayışı budur.

Caspera duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETEC SE -- 9 Haziran 2017; 18:50:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Biraz önce yavaş şarj sorunuyla gaziantep casper kare bilgisayara gittik.

Anlatınca direkt kablodan denildi, 10-15 dk şarj edip süre tutup denendi.

A1 in sadece şarj sorununun olduğunu kablodan kaynaklandığını söylendi.

Ama ironik bir şekilde kablonun garanti kapsamına girmediğini yenisinin 30tl olduğunuda yine kendisi söyledi

Yaklaşık 100m ileride Vatan bilgisayardan 24tlye ttec marka type c kablo aldık, hayırlısı olsun.

Olay bu...

Çıkarımlarım;

Alacak arkadaş varsa aklında bulunsun. Birde kablo alsın.

Şunu anladım ki Casper servisine lanet okumalar boşa değilmiş.
    Hem sorunlu olduğunu kabul edip hemde para talep etmek, üstelik piyasa üstü bir para talep etmek kazıklamaktan başka nedir?

Daha önce aynı servise yazılım yükletmek için gittiğimizde 20tl istenmişti. Her haltı paraya bağlamış adamlar

Belkide ben abantıyorum ama daha dün kimsenin adamdan saymadığı vestel,

2 yıllık 11 gün garantisi kalmış vura vura kullandığımız venus 5.5v modeli cihazımı yeni venus 5000 2gbyle değiştirdi 2 yıl daha garantili cihazım oldu. Servis anlayışı budur.

Caspera duyurulur.

Hocam geçmiş olsun telefon sıkıntılı olmasında a daha büyük sıkıntı oluştururdu ben açıkcası bu ülkede genel olarak garanti ve servisi hangi sirket olursa olsun gözümde sıfır çok şükür bu zamana kadarda hiç düşmedi yolum

• zxxy kullanıcısına yanıt
    Sağolun, Vestelin üzerine gerçekten ağır geldi.

İnsan düşünüyor hani bu adamlar nasıl yapıyor diye.

Bir tarafta satmaya kalksam satamayacağım cihaz yerine 799tl etiketli cihaz veren servis ki 2 yıl önce kesilen fatura 750tl,

Diğer tarafta naylon kablo esirgeyen servis.

• ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    Hocam ttec marka kablo sorununuzu çözdü mü? Artık cihaz normal hızda şarj oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 9 Haziran 2017; 23:22:56 >
  • sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Henüz deneyemedik şarjı baya var. Yarın bitirip deneyeceğiz. Bilgilendirmeye çalışırım.

• ZETEC SE kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam.

• Benim daha önce de sarj sorunu olmuştu garantiye vermistim yazılım atılıp kablosu degismisti. Bu sefer kutu yanımda olmadığı icin yollayamadim garantiye. Gidip casper bayisine kablosunu satin aldim 20tlye. Duzeldi. Ve baya hızlı sarj oluyor. 1bucuk saat gibi bi sürede %20den %100e tam dolduruyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.