Şimdi Ara

★★ Casper VIA A1 (Ana Konu & Kullanıcılar Kulubu★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
10
Favori
92.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı hatayı ben farklı şekilde alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım. Sorun bildirdim geri dönüş yok. Bana bölgenin numarasını verdiler. Bölgeyi aradım sorun belirttim casperin müşteri hizmetleri numarasını verdiler. Adamlar şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnnas C kullanıcısına yanıt
    Hata resmini atabilirmisiniz

• birkaç gündür Google Play'den güncelleme yapamıyorum veya herhangi bir uygulama indiremiyorum. uygulamalardan GooglePlay ön bellek temizliği yaptım ama değişen bir şey yok.
  • Hata mesajının fotoğrafını atamam elimde çekecek cihaz yok maalesef. 3014 alıyorum genelde. Sp flash tool sürümlerini tek tek denedim. Kimisinde farklı kod veya scatter dosyası hatası alıyorum. Ben 6 sürümünü kullanıyorum. Bu arada mail bombardımanına tuttuğum casper cevap verdi. İnceleme için yetkili servise vermem gerekiyormuş. Bu 7 sürümünü nasıl yükleyebiliriz? Bilen biri varsa makbule geçer. Elimde daha önce inen ota güncellemesi var. Saygılarımla

• jaws78 kullanıcısına yanıt
    Elinizde dosya varsa recoveryden apply update seçeneklerinden dosyayı göstererek deneyebilirsininiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslanbedirhan35

birkaç gündür Google Play'den güncelleme yapamıyorum veya herhangi bir uygulama indiremiyorum. uygulamalardan GooglePlay ön bellek temizliği yaptım ama değişen bir şey yok.
    play store ön bellek temizliği yaparak 1 kez uygulama indirebildim, ama az sonra gene aynı sorun nüks etti. eset antivirüs programı mı yapıyor diye düşünüp uygulamayı kaldırdım, gene ön bellek temizliği yaptım ama uygulama güncelleme ve uygulama indirme sorunu devam ediyor. Eften püften abidik gubidik uygulamalarda yok telefonumda nedir bu telefonun sorunları anlayamadım gitti. Daha yeni format attım temiz kurulum yaptım ama maalesef olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslanbedirhan35 -- 7 Mayıs 2018; 20:23:34 >
  • alparslanbedirhan35 A kullanıcısına yanıt
    Play store uygulamanız güncel mi? Eğer güncel değilse bazen yapabiliyor. Ki geçenlerde bende de uygulamalarım bölümü ve güncellemeler 1 2 gün görünmedi ama şu an sıkıntı yok. Saygılarımla. Bu arada elimdeki 7 güncellemesini adb ile nasıl yükleyebiliriz? Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws78

Play store uygulamanız güncel mi? Eğer güncel değilse bazen yapabiliyor. Ki geçenlerde bende de uygulamalarım bölümü ve güncellemeler 1 2 gün görünmedi ama şu an sıkıntı yok. Saygılarımla. Bu arada elimdeki 7 güncellemesini adb ile nasıl yükleyebiliriz? Bilgisi olan var mı?
    wifi ile otomatik güncelleme seçeneği aktif, bütün uygulamalar anlık güncelleniyor. Önemli uygulamaları da gerek olursa mobil veriden güncelliyorum, kota sıkıntım yok. Eset Antivirüs programını kaldırdıktan sonra komple bir önbellek temizliği daha yaptım. Telefonu kapatıp açtım, playstoru güncelledim ve şu anda sorun çözülmüş gözüküyor.
    yarın elime ulaşır ise hb. com sitesinden yapmış olduğum bir alışveriş sonrası hediye edilen lisanslı bitdefender total antivirüs programını yükleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslanbedirhan35 -- 10 Mayıs 2018; 17:49:51 >

• Arkadaşlar telefonun yarısı suya düştü kurtardım ama şimdi telefon kendini yeniden başlatıp duruyor acaba nasıl çözebilirim şu an pirincin içinde telefon duruyor nemi alsın diye.
  • Güncellemeden sonra kameranın çalışmama sorunj vardı bu kusuru düzelttilermi?

Elimde bozuk a1 var ona göre tamir ettirrceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,Benim via a1 telefonum var kapandı ve açılmıyor güç tuşuna bastığımda titriyor hiçbir şekilde açılmıyor daha öncede yaşamıştım ama onda açılmıştı yardımcı olursanız sevinirim...

• Xhemten X kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ekran cortlamış :D
    servise gönder ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslanbedirhan35

birkaç gündür Google Play'den güncelleme yapamıyorum veya herhangi bir uygulama indiremiyorum. uygulamalardan GooglePlay ön bellek temizliği yaptım ama değişen bir şey yok.
    Aynı şey başıma geldi ve gelmeye de ara sıra devam ediyor.Sorunu nasıl çözüyorum onu deyim yüklü olan tüm programları bir kere çalıştırıyorum ondan sonra sıkıntısız indirme güncelleme yapıyor.Telefon yeniden başlatılırsa bir süre sonra tekrar aynısını yapmak gerekiyor.Tüm programları bir kere açıp kapamam 2 dakikamı anca alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhemten

Merhabalar,Benim via a1 telefonum var kapandı ve açılmıyor güç tuşuna bastığımda titriyor hiçbir şekilde açılmıyor daha öncede yaşamıştım ama onda açılmıştı yardımcı olursanız sevinirim...
    benzer sorun bende de var tlf kapandı açılmıyor yazılım yükliycem bulamıyorum

lütfen biri a1 plus yazılımı için link falan atsın
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.