Şimdi Ara

Casper 7' Tablette Wifi Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
17.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Casperin şu 7"lik tabletinden aldık. İlk hafta bir şey yoktu ama kaç günden beri evdeki modeme girmiyor.

(Modemde sıkıntı yok çünkü telefondan ve başka tabletlerden bilgisayardan her yerden girebiliyoruz tam hızıyla.)

Bazen ip adresi alınıyor diyip kalıyor bazen kötü internet bağlantısından kaçınıldı diyor. Kaydedildi diyip tekrar tekrar ip adresi almaya çalışıyor.

Görüntüden haber vereyim normalde girmeye çalışmıyorken tam çekiyormuş gibi gösteriyor tablet. Ancak bağlan'a bastığımda dişler birden kayboluyor ve wifi seviyesi en dibe inip ip alınıyor diye kalıyor öyle.

Çözümü bilen varsa yardım edebilir mi?

Not: Ayarlarını kurcaladım modemin her türlü şifrelemeyi denedim hatta şifre koymamayı bile denedim ama girmiyor.
    Ek: İki satır yazı yazdık bu kadar mı reklam olur yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 5 Mayıs 2013; 13:55:56 >

• bunun tek çözümü var anlatıyorum öncelikle
    1.ftp://213.194.123.227/CASPER/Casper%20Nirvana%20Tablet/ burdaki CTA-E07-11A.rar dosyasını indir
    2.tabletindeki sd karta bunu at yoksa bi telefondan falan al
    3. tablet açıkken sd kartı tak ve tableti kapa
    4.tabletteki POWER ve SES - (SES AZALTMA) tuşuna basılı tut kurulum kendiliğinden başlıyıcak.
    VE TABLET SIFIRLANICAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35kick35

bunun tek çözümü var anlatıyorum öncelikle
    1.ftp://213.194.123.227/CASPER/Casper%20Nirvana%20Tablet/ burdaki CTA-E07-11A.rar dosyasını indir
    4.tabletteki POWER ve SES - (SES AZALTMA) tuşuna basılı tut kurulum kendiliğinden başlıyıcak.
    VE TABLET SIFIRLANICAK

Soft Brick ihtimali var mı denedin mi bunu?
    Ek: Kabul etmiyor dosyayı kurulum başlıyor ancak recoverye atıyor tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 5 Mayıs 2013; 17:36:32 >

• Wifi fixer uygulamasını kurun, bu tip bağlantı sorunlarında çok başarılı bir uygulamadır.. Modemin çıkış modunu (g) yapın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 5 Mayıs 2013; 19:30:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

quote:

Orijinalden alıntı: 35kick35

bunun tek çözümü var anlatıyorum öncelikle
    VE TABLET SIFIRLANICAK

Soft Brick ihtimali var mı denedin mi bunu?
    Ek: Kabul etmiyor dosyayı kurulum başlıyor ancak recoverye atıyor tekrar.

demekki yanışyapıyorsun içindeki dosyasıyla atmıcan tabletin hafızasına değil sd karta atıcan çözemesen yine sor ben böyle sorun çıkıp duruo her 1.5 ayda bir atıom hiç sorun olmuo zaten kendi şeyi ilk çıktığındaki gibi oluo kutusundan

• Biliyorum 7 sene geçmiş ama aynı sorun şu anda bende mevcut. Caspet Via T7 bir tablet var ve Wi-fi ile baglantı olmuyor. Gidip, gidip geliyor baglantı sürekli. Sorunu aşmış mıydın? Nasıl aşarım?

Yardımcı olur musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.