Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

CASIO Kol Saati Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.901
Cevap
39
Favori
224.690
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> CASIO Kol Saati Fan Club
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      16107 Mesaj
      03 Şubat 2019 22:45:14

Orjinal ürün satıyorlar. AE-1200 modelini alacaksan metal kordonlusu daha şık. Silikon kordonlu düşünüyorsan AE-1000 al geç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      zamankaybı95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1695 Mesaj
      03 Şubat 2019 23:28:33

Aslında metal kordonlu ae-1200 çok daha ilgimi çekti ama arada bayağı fiyat farkı oluyor. ae-1000 tasarım açısından da bana daha yakın. Sadece satıcının ürünleri hakkında tereddüt etmiştim. Aslında yakın zaman içerisinde otomatik bir saat alacağım elime bir miktar para geçecek tam kesin olmamakla birlikte. Ama saatlere karşı bir zaafım var her gördüğümü almak istiyorum :)
      |
      |
      Mr. Jingles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türk' e Dünya yetmez !
    • Yarbay
      16107 Mesaj
      03 Şubat 2019 23:50:52

Bende metal kordonlu 1200 modeli var. Gördüğüm en şık tasarımlardan biri. Satıcı orjinal ürün satıyor. Otomatik alacaksan bunlara pek bulaşma. Önce otomatik al. Daha sonra aklına yatan bir dijital alabilirsin.

|
      |

• Binbaşı
      1695 Mesaj
      03 Şubat 2019 23:56:32

Hocam kısmetse fazladan bir miktar para geçecek elime onla ömürlük bir saat almak istiyorum kafaya koydum. Güncel olarak kullandığım 6-7 saat var aslında. Ancak bir tane de kaliteli sayılacak bir dijital saat alayım istiyorum. Aslında esas istediğim metal kordonlu ae 1200 :D Şimdide yine kafama girdi onu da alabilirim. Onda da merak ettiğim bir nokta var aslında. Kasası da çelik dimi o modelin ? Yani üst kısmında siyah bir çerçeve var orası plastik ancak kalan kısmı da çelik sanırsam.
      |
      |

Türk' e Dünya yetmez !
    • Yarbay
      16107 Mesaj
      04 Şubat 2019 00:03:25

Hayır, maalesef plastik kasalı.

|
      |

• Binbaşı
      1695 Mesaj
      04 Şubat 2019 00:13:31

Bu işte çok üzdü hocam. AE 1000W yolu gözüktü bana :)
      |
      |

Türk' e Dünya yetmez !
    • Teğmen
      121 Mesaj
      19 Şubat 2019 22:54:56
      Merhaba arkadaşlar şu saati aramaktayim bulamadım öncelikli olarak türkiye den temin etmek istiyorum ama bulunmazsa yurt dısından getirttirebilirim.

|
      |

• Binbaşı
      1861 Mesaj
      22 Şubat 2019 12:52:39
      Arkadaşlar Casio Efr-526d modeli ile Seiko Sks633p arasında kaldım, siz olsanız hangi modeli tercih edersiniz, ilk kez saat alıyorum ikisi hakkında da pek bilgim yok hangisi daha uzun ömürlü olur?

Şu anki fiyatları ile Seiko 684, Casio 640 lira.

https://www.konyalisaat.com.tr/casio-efr-526d-1avudf-kol-saati

https://www.abtsaat.com/seiko-sks633p-chronograph-erkek-kol-saati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3007 Mesaj
      26 Şubat 2019 22:41:50
      arkadaşlar casio sgw 500 kullanıcısıyım.

Koronda kireç birikmesi var nasıl çıkartabilirim?

saat camında büyük bir çizik var canımı sıkıyor,saatçilere güvenemiyorum waterproof özelliği gider diye tamir ettirmeye vermeye çekiniyorum,servis de çok para istiyor ne yapabiliriz? mineral cam nereden temin edebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 26 Şubat 2019; 22:57:12 >
      |
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      22 Mart 2019 11:07:46

Hocam aynı sorun benim saatte de var sorunu çözüldü mü

|
      |
      nighty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sataşma , baba yorgun...
    • Binbaşı
      1070 Mesaj
      23 Mart 2019 16:38:35
      |
      |

Sebebini bilmediğin hiç bir hareketi yapma ve bilmediğini de öğren. Bu senin için yaşama sevincinin kurallarından biridir.
    • Yüzbaşı
      745 Mesaj
      24 Mart 2019 15:30:18
      güncel internetteki güvenilir casio satıcıları kimlerdir efb-504 modeli ile ilgileniyorum ama 350 tlden 3000 e kardar fiyat var hespide ersa garantili
      |
      |

• Yüzbaşı
      745 Mesaj
      24 Mart 2019 17:54:19
      şuan casio saatler genel olarak cinde mi japonyada mı üretim yapıyor eskiden içinde japan movt arkada ise made in china yazıyordu şuan hiçbirinin arkasında üretim yeri yazmıyor

• Yarbay
      3420 Mesaj
      24 Mart 2019 18:00:31
      quote:

Orijinalden alıntı: belekbeach şuan casio saatler genel olarak cinde mi japonyada mı üretim yapıyor eskiden içinde japan movt arkada ise made in china yazıyordu şuan hiçbirinin arkasında üretim yeri yazmıyor
      g shock aldım geçenler de arkasında japan mov't yazıyor

|
      |

• Binbaşı
      1093 Mesaj
      25 Mart 2019 16:10:10

Hocam çözülmedi, osiloskopu bozuk falan gibi bişeyler denildi. Saatçide bıraktım almadım, kaldı.
      |
      |
      by_carisma33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      155 Mesaj
      03 Nisan 2019 23:02:32
      Casio sever tüm arkadaşlara selamlar. Aşağıda resmini koyduğum model hakkında ne düşünüyorsunuz. Vintage olup zamanının ötesinde olan bu tür saatleri koleksiyon olarak toplamayı düşünüyorum (yavaş yavaş). Bu tür saatlerle ilgilenen arkadaşlar var mı? Bu saatleri bulabilme şansımız sanırım Türkiye sınırları içinde yok. Casio firmasını hiç anlamış değilim, şu an da ürettiği digital saatler geçmişte ürettiği hiç bir saatin yerini ne yazık ki tutmuyor. Ne varsa yine eskilerde var.
      1970 1980 araı digital/digitalanalog/database/calculator olup citizen, seiko ve casio saatlerle ilgileniyorum. Yurt dışı sitelerde o kadar çok çeşit olmasına rağmen ne yazık ki ülkemize çoğunun girmemiş olmasına bağlıyorum bu durumu.
      Birde instagramda denk geldiğim bir sitede sanyo markasının yine o dönemlerde üretmiş olduğu çok değişik digital saatler var.
      Saat şu;
      |
      |

• Teğmen
      155 Mesaj
      03 Nisan 2019 23:11:22
      Yukarda ki mesajıma örnek olsun anlaşılsın diye iki resim daha koyuyorum. Örnekler; citizen ve seiko. Bu modellere benzer casio modelleri de oldukça fazla, mesela oyun oynatan modelleri digital akrep ve yelkovanlı modeller.

• Yüzbaşı
      577 Mesaj
      12 Nisan 2019 20:29:10
      merhaba arkadaşdar benim 2 sene önce aldıgım casio era 300db saatin pili akmış ve mekanizmayı bozmuş. servis 500 tl istedi bunu ucuza halledebilecegim bi yer var mı?

https://www.ersasaat.com.tr/casio-era-300db-1avdr-kol-saati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 12 Nisan 2019; 20:30:41 >
      |
      |

✪ Anakart: Asus Prime Z270-A LGA1151 DDR4 ✪ CPU: Intel Core i7-7700K ✪ RAM: G.Skill RipjawsV 16GB 3200MHz DDR4 ✪ GPU: MSI GTX 1050 TI 4GB OC ✪ SSD: Samsung 960 Evo NVMe M.2 250GB ✪ HDD: WD Red WD30EFRX 6TB ✪ Monitör: Dell U2515H 25" 2K ✪ Kasa: Corsair 400C ✪ PSU: Corsair Platinium Hx750i 750w ✪ Soğutucu: Corsair H115i 280 mm ✪ FAN: Corsair Pro ML120 x3 ML140 x2
    • Yüzbaşı
      353 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:41:57
      Merhaba

linkteki saat hakkında bilgisi olan var mı? Fiyatı uygun uygun geldi fakat satıcı G.Antep firması olunca kıllanmadım değil.

casio-efv-540d-1a2vudf-edifice-erkek-kol-saati-p-HBV000009JKLD

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      23 Nisan 2019 15:22:15

2 gün önce bu satıcıdan Mavi rengini sipariş verdim. Gelince bilgilendirme yaparım hocam. Umarım mavi renk göze çok batmaz da siyah almadığıma pişman olmam..

|
      |
      Baba Zaman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CELİK
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Satılık Köpek
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.