Şimdi Ara

Casio Edifice saatimin günü değişmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-edifice-efr-106d-erkek-kol-saati-3-renk-secenegi-P159883805

Bu saati 2 gün önce aldım. Aldıgım gün ayarını sıkıntısız yaptım. Şuanda kurma kolunun ilk pimini çektiğimde ileri doğru ittirdiğimde gün ismi(MON,TUE)değişmiyor. Fakat kendime doğru çevirdiğimde ayın hangi günü(11,12) oldugunu değiştirebiliyorum. Yine aynı şekilde ikinci pimi çektiğimde yelkovan akrep sıkıntısız değişiyor. Sadece gün ismini değiştiremiyorum şuan moralim acayip bozuldu. Neden kaynaklıdır?

• Hocam aldığınızda günü nasıl ayarladınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.t001

Hocam aldığınızda günü nasıl ayarladınız?

Hocam aldığım gün problem yoktu. Şuanda yine yok. Dün yine oldu mesela. Bir temassızlık bir sıkıntı var. Bazen oluyor bazen olmuyor.
  • Mob Associate kullanıcısına yanıt
    Casio nun destek sitesinde "Gün ismi gece 12 den sonra değişir" yazıyordu.Acaba saat öğlen 12 yi gece 12 zannedip günü değiştiriyor olabilir mi hocam?Eğer öyleyse gün ismini saati çevirerek (12 den geçirerek) ayarlayın.Sonra ayın kaçı olduğunu pimi 1.konuma getirerek ayarlayın.

Edit:yani demek istediğim saat gece veya gündüz bilmez.İkinci defa 12den geçtiğinde günü ertesi güne atar.Siz ayarlarken sabah saatlerinde ayarlayın hocam.12den geçtikten sonra diğer güne atacak.Böyle böyle (bugün perşembe) THU ya ayarlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.t001 -- 14 Eylül 2017; 8:57:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.