Şimdi Ara

Çarşı grubu üyeleri 30 ay hapis cezası aldı ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çarşı grubu üyesi olan Erol Özdil ve İbrahim Halilullah 30 ay hapis cezası aldı

kampanyaya destek verelim lütfen

change kampanya

• change org ile hapisten adam kaçırmaca...
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    henüz hapise girmediler , 2 meşaleye 30 ay hapis cezası aldılar
  • çarşı bitmiştir. beşiktaş ismini kimse kullanamaz dışarda bireysel olarak yüzüne bakılmayacak adamlar beşiktaş üzerinden prim yapıyor
  • Meşale denen zıkkımı taşımak, kullanmak vs. suç ise bana ne, çeksinler cezalarını.
  • Boşuna tinerci demiyorlar
  • Takıma kim zarar veriyorsa çeksin cezasını. Meşale yak sahaya gir küfür et. Stad kapansın. Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabimin bagcigi cozundu beyler bi yetkili gelip dugumleyebilir mi acaba? Bunun icin change org baslatabilir miyiz rica etsem mobildeyim

• Bunların mevzusu ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meşale ve pyro teknik malzemeler suç olmamalı! Meşale ve diğer malzemeler bilinçli kullandığı takdirde tribünün rengidir, eğlencesidir. Bence meşale yakana değil o yaktığını sahaya veya insanların kafasına atan adamlara ceza vermek lazım! Tribün kültürünü bitirdiler iyice! GS - FB maçında antalya'da polis almış kamerayı meşale yakanları çekiyor bizde salaktık göstere göstere meşale yakacaz. Taktık maskemizi yaktık meşaleyi hadi buyursunlar bulsunlar! Aynı şeyi konya'da da yapacağız kimsenin şüphesi olmasın. No pyro No Party!
  • Bugun mesaleye laf etmezseniz yarin biri sahaya atlar hakem dover ona da laf edemezsiniz.

Mesale suctur cezasi neyse cekmeleri lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Bugun mesaleye laf etmezseniz yarin biri sahaya atlar hakem dover ona da laf edemezsiniz.

Meşale yakmak suç değil bunu bir suç aletine dönüştürmek suçtur! Meşale'nin kime ne zararı olabilir! Ben her maç önü, maç sırası ve sonrası meşale, sis yakan biriyim. Kimseye de zarar vermedim! Aksine bunu yaktıkça ortamda bulunan taraftar topluluğu daha içten daha çoşkulu şekilde takımımıza destek verdi ve güzel hatıralar kaldı! Madem meşale yakamayacaz, bağırıp zıplayıp 90 dk ter dökmeyecez, madem sesimizi yükseltmeyecez iyi oturup evde izleriz maçımızı.

Bunların yapılacağı tribünler zaten bellidir. Her takım için bu böyle. Bu gibi ( meşale, küfür, davul, bağırma vs ) olayları yaşamak istemeyen o zaman o takımın ultralarının olduğunu tribüne girmeyecek!

Bugün bu özgürlükten vazgeçerseniz yarın başka şeylerden de vazgeçersiniz. En sonunda da futbol veya spor karşılaşmaları sadece modern bir endüstriye dönüşür ve reklam panosu gibi saha içinde koşan 22 tane adam izler çeker gidersiniz!

• quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Bugun mesaleye laf etmezseniz yarin biri sahaya atlar hakem dover ona da laf edemezsiniz.

Meşale yakmak suç değil bunu bir suç aletine dönüştürmek suçtur! Meşale'nin kime ne zararı olabilir! Ben her maç önü, maç sırası ve sonrası meşale, sis yakan biriyim. Kimseye de zarar vermedim! Aksine bunu yaktıkça ortamda bulunan taraftar topluluğu daha içten daha çoşkulu şekilde takımımıza destek verdi ve güzel hatıralar kaldı! Madem meşale yakamayacaz, bağırıp zıplayıp 90 dk ter dökmeyecez, madem sesimizi yükseltmeyecez iyi oturup evde izleriz maçımızı.

Bunların yapılacağı tribünler zaten bellidir. Her takım için bu böyle. Bu gibi ( meşale, küfür, davul, bağırma vs ) olayları yaşamak istemeyen o zaman o takımın ultralarının olduğunu tribüne girmeyecek!

Bugün bu özgürlükten vazgeçerseniz yarın başka şeylerden de vazgeçersiniz. En sonunda da futbol veya spor karşılaşmaları sadece modern bir endüstriye dönüşür ve reklam panosu gibi saha içinde koşan 22 tane adam izler çeker gidersiniz!

Meşale yakmak gayet suç hocam. Toplu yapıldığı vakit oyun esnasında görüş diye birşey kalmıyor. Ha sis ha meşale. Tv başında izlerken topu bile göremiyoruz. En güzeli şampiyonluk kutlamalarında yapacaksın. Muazzam görüntüler oluyor.

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Yani oyunda görüş kalmıyor tv'de topu göremiyoruz diye suç öyle mi ve kullanılmamalı! Sizler modern futbolun esiri olmuş insanlarsınız bana göre! Futbol böyle bir oyun değildi ama ülkemizde bu hale getirdiler! Film izler gibi stadlarda maç izleyip telefonlarla kayıt alın başka birşeye gerek yok! Bu muhabbeti fazla uzatmayacağım. Birgün reklam panosuna dönen futbolcular ve buz gibi bir oyundan başka hiçbirşey izlemeyeceksiniz. O zaman anlayacaksınız aslında tribün kültürünün futbolun yüzde 75'ni oluşturduğunu. O ateşli taraftarlar olmasa futbolun tadının olmadığını anlayacaksınız!
  • quote:

Yani oyunda görüş kalmıyor tv'de topu göremiyoruz diye suç öyle mi ve kullanılmamalı! Sizler modern futbolun esiri olmuş insanlarsınız bana göre! Futbol böyle bir oyun değildi ama ülkemizde bu hale getirdiler! Film izler gibi stadlarda maç izleyip telefonlarla kayıt alın başka birşeye gerek yok! Bu muhabbeti fazla uzatmayacağım. Birgün reklam panosuna dönen futbolcular ve buz gibi bir oyundan başka hiçbirşey izlemeyeceksiniz. O zaman anlayacaksınız aslında tribün kültürünün futbolun yüzde 75'ni oluşturduğunu. O ateşli taraftarlar olmasa futbolun tadının olmadığını anlayacaksınız!

Hocam yanlış anlama ama senin yaşın kadar benim tribünde takımıma destek vermişliğim vardır.

Uefa yasakladı. Yakmayacaksın. Çok açık. Senin orada kişisel fantezin yüzünden desteklediğin kulübün 50 bin 100 bin euro gibi paralar ödemek zorunda mı?

Nasıl 'TARAFTAR' olmak bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Hocam yanlış anlama ama senin yaşın kadar benim tribünde takımıma destek vermişliğim vardır.

Uefa yasakladı. Yakmayacaksın. Çok açık. Senin orada kişisel fantezin yüzünden desteklediğin kulübün 50 bin 100 bin euro gibi paralar ödemek zorunda mı?

Nasıl 'TARAFTAR' olmak bu?

Ben 31 yaşındayım. Senin yaşın kaçta kaç senedir hangi tribünlere girdin. Ya böyle tatsız saçma sapan senin yaşın kadar benim tribüne gitmişliğim var falan gibi çocuk muhabbetine girmeden zaten yaşın belli buyur gel bi arşiv açalım hangi maçlara nerelere gitmişsin. Ya da buyur madem tribünlerden inmeden 31 senedir gel konya'da ki finalde buluşalım oturalım konuşalım. Bunun kişisel fantezi ile ne alakası var bu kadar sığ neden düşünüyorsun. Muhtemelen sığ düşünmenin nedenide aynı yaş muhabbetinden kaynaklandığı gibi yaşının küçük olması! Uefa' nın kendisi zaten asıl mafya. Futbolu bu hale getirip endüstriyel hale dönüştüren onlar! Tribün yaptım diyorsunda daha birşey den haberin yok konuşuyorsun. Yorum yazmış olmak için lütfen yorum yazmayın.

Fenerbahçe , BJK taraftarı ile her zaman aramız bozuktur. Bu böyle gidecektir. Ama meşale yaktı diye bir adama 30 ay hapis verilemez. Bunu kınıyoruz. Konya'da gerekirse tepkide koyarız! Kimse taraftar meşale yakıyor diye kulüpleri haraca bağlayamaz! Saha da kapatamaz!

Yaşasın modern futbol karşıtlığı!

Yaşasın ultralar!

• turn table kullanıcısına yanıt
    Mantık süper.İşte bu tarz holiganlar olduğu için herkes futboldan soğuyor.İzlerse de evinden izliyor.Mantığa bak yakmak suç değilmiş sahaya atmak suçmuş.Ne güzel iş o zaman yanınıza el bombası da getirin kimse karışmasın sahaya atana kadar.Futboldan bu tarz holiganlardan temizlenirse statlara kalite gelecektir yoksa bunlarla yenilince statı yakan,sahaya giren anlayışın önüne geçmek mümkün değil.

http://tr.eurosport.com/futbol/copa-libertadores/2013/libertadores-kupasi-gozune-mesale-gelen-genc-taraftar-hayatini-kaybetti_sto3633332/story.shtml

• turn table kullanıcısına yanıt
    Anladım ben sizi.

http://www.imdb.com/title/tt0385002/

Desteklediğiniz şey bu. Bol şans. Daha fazla diyaloğa gerek yok.
  • @largo21 Evet böyle olaylar oluyor ama bir olayı tüm herkes aynı şeyi yapıyor gibi gösteremezsin.

@^^Evo^^ Evet aynen öyle. Söylediğin gibi tribüncü isen DH de ki GS lı arkadaşlarla birlikte maça gidenleri belirlemek için bir konu açtık gel sende dahil ol.

https://forum.donanimhaber.com/m_119121135/tm.htm

Görüşelim, sohbet edelim, fikir alış verişi yapalım. Bu dediklerimi tehdit veya başka birşey olarak görme gerçekten içtenlikle söylüyorum. Dediğin gibi tribünlerden hiç inmediysen senden mutlaka öğrenecek birşeylerimiz vardır arkadaşım. Gel birlikte olalım yüz yüze bir sohbet imkanımız olur!

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Anladım ben sizi.

http://www.imdb.com/title/tt0385002/

Desteklediğiniz şey bu. Bol şans. Daha fazla diyaloğa gerek yok.

Kimseye zarar vermeden gorsel olarak takimi ateslemek ve bundan haz almak holiganlik degildir sirf rakip takim taraftari diye saldirip zarar vermek holiganliktir @turn_table benim dostumdur biz stad disinda mesalemizi yakip oyle gidiyoruz maca ama tribunlerde yasak olmasa daha renkli goruntuler cikip maclar daha zevkli hale gelecek. Meşale icin hapis cezasi cok agir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.