Şimdi Ara

Carrefourssa seçili alkol ürünlerinde indirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
10
Favori
32.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İthallerde yok sanırım indirim, bakan var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Migros raflarında tekırdag altın serisi 279 görünüyor kasada mı düşüyor nasıl 236 oldu

• crazydentist kullanıcısına yanıt

Birçok Migros'ta 237 lira. Sabah aldım fiş mevcut. Ki Tekirdağ Altın Serisi, uzun zamandır 237 liradan satılıyor Migros'ta. Ancak farklı Migros'larda 279 liraymış. Neye göre farklı fiyat uyguluyorlar bilmem. Bu normal değil bence. İlave olarak Yeni Rakı Uzun Demleme ve Altınbaş 1967 de bu sabah itibarıyla indirime girmiş. Birer tane aldım.

Carrefourssa seçili alkol ürünlerinde indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 11 Şubat 2022; 17:3:53 >

• Coca cola pepsi iç iç bitmez ;)

Bende dün küçük carrefourdan 2 buzbağ öküzgözü 65tl bide 35lik efe gold 125tl ile yararlandım.

haftasonu daha büyük bir carrefour hatta migros gitmeyi planlıyorum

en son bira zammı gelmeden 40-50tane alip sağlam stok yapmıştım halen duruyor

migrostaki şarap fiona kırmızısı 32den 50tl olmuş bizim içtigimiz premium lacivert etiketi 60oldu heralde fiyat/performans olarak cok iyiydi 37tl iken tavsiye eederim

• Antalya fakülte carfoursa ve Kipa migros a gittim ikisinde de ya indirimli ürünler bitmiş yada indirim diye birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem bu ürünler fiyatlara satılabiliyor ciddi kamuoyu ve sosyal medya baskısı oluşturmak lazım, kim ettiği karın ufak bir kısmından indirim yapıp satışa sundu, zincir marketler mi rakı şarap üreticileri mi distribütörler mi ?

geçen sene Kıbrıs'tan getirttiğim rakılar ve kievden gelen votkalar bitmedi daha, aslında 50 kere biterdi de ilaç niyetine ara ara birkaç duble tüketiyoruz, hala Kıbrıs'ta Türkiye'nin üçte bir fiyatına satılıyor alkol ürünleri ve işin tuhafı Türkiye'de üretilen malzeme bunlar, aynısını tekelin üretip Türkiye'de 23 liraya iranda 7 liraya satılan sigaralarda da görebilirsiniz. herkesin derdi Türk halkıyla anasını satayım.

alttaki video Türkiye'de sigara ve alkol zamlandıktan sonra çekildi, bakın fiyatlara ve istediğinize hunharca küfür edin, ben öyle yapıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=HQy0dzutPNA&feature=youtu.be

• %250 vergi oraniyla yesil sermayeyi beslemeye devam mi gencler?

• Teşekkürler . Güzel paylaşım olmuş...

Hep düşünürüm buradan alınan vergiler , bütün memurlara maaş olarak mı gidiyor !!!???

Not: bende memurum ... :)

• indirim nekadar sürecek bilgisi olan varmı?

• OMREG O kullanıcısına yanıt

Carrefoursa' da 10-14 şubat geçerli.

• Viski, Bira depomuz var ama bakarız şaraplara da.

• Indirim mindirim yok. Tiri virida indirim var. Nasil icki icensiniz siz. Bolgenizdeki buyuk tekel bayiler indim yapar onu takip edin daha mantikli seyler duser. Black label indirimmis. Ya arkadas onu icen viskicimi kaldi allah askina. Belki sarap ve bira icin bir nebze indirim drnebilir. Gerisi bos.
    Yapiyorsan adam gibi belli oranda hepsine yapta taclandiralim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.