Şimdi Ara

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
10
Favori
28.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: remzi388

Bu mesaj silindi.
    Bugün sondu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık da iyi mi ettik kötü mü ettik bilemedim 2 gündür deli gibi çikolata yiyorum gördükçe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Nasıl sondu 31 Aralık son yazıyor?

• Beyler forum istnbulda Torku kalmışmı yarın gidip biraz daha alıcam :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Suan Torku bitter yiyorum her ısırdığımda aşkı memnudaki bihter aklıma geliuor o derece iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzi388

Bu mesaj silindi.
    27-31 aralık günlerinde kampanya var yanı bugünde gecerli
  • Beyler ben sürekli sütlü çikolata yiyorum pek iyi olmadı bu kampanya
  • Yillik stok baglaminda aldik anlasilan o ki ilk ay hepsi bitecek :)

• En son bimin efsane toblerone kampanyasiyla almistim yuklu miktarda cikolatayi. Bir ay sabah aksam cikolata yedim. 4 kilo aldim. Karsisinda bir suru cikolata olunca insan durduramiyor kendini. Hic bitmiycek zannediyor.

Coluk cocuk kalabalik aileler icin aslinda birebir ama bireysel arkadaslar icin kilolara merhaba deyin. Cikolatayi istediginiz yere saklasanizda Gece 12 de size fisildayip gel beni ye diye kulaginiza fisildayacak :)

• Beylikdüzü carrefour a gittim dün.hayatımda bu kadar özensiz bir raf görmedim.mağazada 1 tane ilgili yetkili yoktuki o dağınık reyonu düzeltsin.millet talan etmiş resmen.her şey her yerdeydi.zor bela 2-3 tane alayım dedim kasalarda 20-30 kişi bekliyor.bir şey almadan çıktım.güzel kampanyaydı ama faydalanamadım.

• eski tarihli ürünler raftaydı tavsiye etmiyorum
    12 2018/ 01 2019 nastla damaklar tadı değişmiş personel bile alma dedi yanımdaee o zaman niye rafta büyük mağazaların oyunları azalmış mıo gidiyor mu diye arada baktılar satıcılar
    eski tarihli ürünleri farkedibnce ben bırakytım çevremdeki bayanlarıda uyardım millet kontrol etti bıraktı bayaa ürün sefaköyde zaten pek kalmadı bi nestle bi milka milkalar 6.5 nestleler 4.5 .5.5 arası fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizard0

eski tarihli ürünler raftaydı tavsiye etmiyorum
    12 2018/ 01 2019 nastla damaklar tadı değişmiş personel bile alma dedi yanımdaee o zaman niye rafta büyük mağazaların oyunları azalmış mıo gidiyor mu diye arada baktılar satıcılar
    eski tarihli ürünleri farkedibnce ben bırakytım çevremdeki bayanlarıda uyardım millet kontrol etti bıraktı bayaa ürün sefaköyde zaten pek kalmadı bi nestle bi milka milkalar 6.5 nestleler 4.5 .5.5 arası fiyatlar
    Bugün 58 adet nestle damak- 12 adet eti bitter aldım. En erken skt 09.2019. Damakta skt si 03.2019 olanlardı onları almadım.Sizde alım yaparken mutlaka kontrol ediniz. Afiyet olsun
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    Gece 12 dedinizde aklıma 99 depremi geldi yarım kilo çikolata almıştım 2 hafta buzdolabı üstünde duruyordu gece artık gidip yiyip dedim tam elimi attım o ara deprem olmuştu hiç unutmam.

• Godiva aldım onda da geçerliymis

• Her gün 1 paketi bitiriyorum özellikle gece beni çağırıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.