Şimdi Ara

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
10
Favori
28.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018
  • Biraz önce Eşrefpaşa İzmir Park AVM den alışveriş yaptım.Mağaza müdürü 1 kişi en fazla 12 adet alabilir diye yazı koymuş standa.
    Kapı girişinde bayağı çikolata vardı ama alan da çok kişi vardı.Carrefour visa kampanyasından axess karta 50 chip para yüklenmişti.
    Müdüre sınırlama yapman iyi olmuş ama sınırı 12 adet az olmuş dedim.İkna ederek 24 adet alıp 50 chip parayı kullanmış oldum.Eti Fıstıklı 70 gr ve Eti Karam Bitter ve %70 Bitter son kalanları ben aldım.Ancak Ülker ve Nestle çeşitleri hala vardı.İkili nestle kare çikolatalardan da bayağı vardı.
  • Gurmede fiyat farklı akşam dün akşam gittim gurme de damak 5.75 kavacikta 5.50 ikili paketi 10.75 damagin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rehber22 R kullanıcısına yanıt
    vay çakallar

ayaküstü aynı ürünü farklı fiyattan nasılda satıyorlar, neyse gurme daha yakın çeşit varsa bidaha yukarı çıkmam
  • Beyler en ucuz torku fındıklı 1.5 tlye geliyor tanesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eti antep fıstıklı stick daha iyi fiyata geliyor 34 gr 1 TL ye geliyor. Kare tablet antepliler 70 65 gr olduğu için 68 gr 2 TL oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

vay çakallar

ayaküstü aynı ürünü farklı fiyattan nasılda satıyorlar, neyse gurme daha yakın çeşit varsa bidaha yukarı çıkmam
    gurmede varmı bende alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 28 Aralık 2018; 20:34:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Orta çeşmede işim vardı daha paşa bahçedeyim bugün biraz zor gibi ama gidersem alıntılarım

• Eve yakın gurme var bugün oradan 20 paket çikolata aldım yani 40 paket almış oldum mutluyum. Ama eve geldim şimdi şeytan dürtüyor yarın gidip 4-5 paket daha alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 28 Aralık 2018; 21:37:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • x X x X kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinki tam almancı çikolatası olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A350-900 -- 28 Aralık 2018; 22:9:8 >
  • x X x X kullanıcısına yanıt
    Carrefour'larda nussknacker satılıyor muydu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puredistance

Carrefour'larda nussknacker satılıyor muydu?
    Trol hocam. Cukalatalar Carrefourdan değil.

• Puredistance P kullanıcısına yanıt
    Nussknacker GG'de satılıyormuş 13 liralara. Carrefour kampanyası çok aksi zamanda oldu bizim için, bu kadar çikolata varken yararlanamadım. Ritter Sport Carrefour'da kampanya dahilindeymiş. Kinder'le ilgili kimse bir şey paylaşmadı, normalde 7 lira olması lazım ama A101'de 5 liraydı ve indirimden ziyade normal fiyatı olarak görünüyordu. 300 gr olan Milka ise 12 lira marketlerde.

Nussknacker'ın tanınırlığı var demek ki. 11 liradan satıp GG'deki arkadaşla rekabete mi girsem acaba :)

• Bunları aldım, ritter vs. Yabancı marka çikolata yoktu :(

• Haramidere karfur stok bilgisi olan varmı

• Adana Real ve huzurevleri Carrefoursada bulamadım nestle damak.Diğer çikolata markaları da hiç kalmamıştı nerdeyse

• Aynı üründen 4 tane sınırlaması sadece benim aldığım şubeye özelmiydi. Kasiyerleri çok kötü korkutmuşlar. Tanıdıkları halde kasadan geçirmediler. İşimizden oluruz dediler. Bende başka başka kasalardan geçirdim. Damak haricinde alınabilecek pek bir şey yoktu. Torku fıstıklı ile damak stokladım. Ama sınırlama kötü olmuş.

• CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018

Bunlarda adıyaman tıp ögrencilerinden olsun sınırlama yok burda milkalar 2.5 tl ye geldi oreolu digerleri 3 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorsing -- 29 Aralık 2018; 15:44:15 >

• 2 yıllık cikolata ihtiyacimizi cikardik tesekkurler haberdar edene artik eve misafir gelen ogrenci arkadaslarimiza ikram ederiz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.