Şimdi Ara

CarrefourSA şampuanlar yanıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
6.481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar herkesin cildi saçı farkılıdır, kepek için bir sürü marka denedim benim saçım için en iyisi hs oldu bütün çeşitlerini kabul ediyor saçım. Yakma konusuna gelince kapatın gözünüzü arındırırken amma sorun etmişsiniz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon Laplace

Açıkçası benim saçlar normal hatta biraz yağlı ve bunu kullanıyorum uzun zamandan beri, yalnız tavsiyem eczanelerde ücretsiz saç analizi yapıyorlar kendi saçının durumuna göre de uygun olanı alabilirsin.

CarrefourSA  şampuanlar yanıyor

Nasıl yapılıyor bir bilginiz var mı ? Yani uygun şampuanı mı söylüyorlar ?

• perşembe günü aldım 17tl ye
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Evet genel olarak saçınıza uygun olan şampuanı öneriyorlar lakin öneren kişiler doktor veya eczacı değil oradaki ürünlerin satışı için biraz bu konuda eğitim almış kişiler ve önerdikleri ürünlerde genelde eczanenin satışında olan bitkisel ürünler oluyor. Bitkisel olmasından dolayı fiyatlar market şampuanlarına göre daha pahalı oluyor. Nasıl yapılıyor sorusu ise saç ve deri diplerine kamera ile bakıyorlar ekranda sizde görüyorsunuz ama unutmayın bunu yapan kişiler oradaki o ürünlerin satışı ile ilgili kişiler. Yüzeysel bakıldığı için ve bilgileri de kalıplaşmış olduğu için işi standarta dökmüşler yağlı saç için şu kuru saç için şu gibisinden ürünleri tavsiye ediyorlar.
  • hayalladam H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim akşam bakıyım kalmışsa..

• Simon Laplace kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim..

• Ne zamana kadar geçerli indirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegen64

Ne zamana kadar geçerli indirim?

haftasonu indirimi bunlar son saatler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegen64

Ne zamana kadar geçerli indirim?

13 kasım kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

H&S özel paketi ben niye göremedim

https://www.carrefoursa.com/tr/sampuanlar/c/1758?q=%3Arelevance%3AinStockFlag%3Atrue%3Abrand%3ABRN-1930&text=#

2 üstünde hayaladam paylaşmış bende markete gidip aldım. Sitede var mı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

beyler vücudunuza kimyasal doldura doldura kanser olduk laboratuvara dönduk özumuze donelim sabun kullanalım inanın 1 ay için vucut ve saclar yumusacık oluyor arada migrosta indirime giriyor efsanedir;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/28966702-33311-mehmet-aydin-100-dogal-bittim-sabun-500-gr

Hocam birçok sabunla uzun süreli saç yıkadım saçlarım hep fırça gibi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithl3ss

quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

beyler vücudunuza kimyasal doldura doldura kanser olduk laboratuvara dönduk özumuze donelim sabun kullanalım inanın 1 ay için vucut ve saclar yumusacık oluyor arada migrosta indirime giriyor efsanedir;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/28966702-33311-mehmet-aydin-100-dogal-bittim-sabun-500-gr

Hocam birçok sabunla uzun süreli saç yıkadım saçlarım hep fırça gibi oldu

ben bıttımı sevdim hocam vucuduna ve sacina iyi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlar benim saç diplerinde yağ tabakası oluyor 3. günde hangi şampuanı alayım clear men yaglanma karsiti kullanıyordum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

25 Gliss,bioblas,panten,Elidor kullandım hiçbiri head an shoulders gibi yakmadı evde banyoya giren kör olup çıkıyor gözünü açamıyorBabam çok fena sövdü attı çöpe.

Göz yakmayan şampuan yok ki. Bebek şampuanları göreceli olarak daha az göz yakar ama yine de yakar. Köpükler yüzünüzden akarken gözleriniz kapalı olacak, başka çözümü yok.

Biri de Head&Shoulders saç döküyor demiş. Ben yıllardır kullanıyorum valla acaba saçlarım o yüzden mi dökülüyor. Gerçi dökülme miktarı bana normal geliyor ama.

• Tresan satmıyor mu, dahil mi değil ?

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam senelerdir kullanırım. MEntollüsü sac dipleriniz yakıp ferahlatıyor.

Siz sanırım dalin'e alışmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsprince

Hocam senelerdir kullanırım. MEntollüsü sac dipleriniz yakıp ferahlatıyor.

Siz sanırım dalin'e alışmışsınız.

Bundan 2 yıl önce kullanırdım head and shouldersi o zamanlar iyidi kepek felan yapmıyordu sonra Gliss kullandım 2 yıl boyunca tekrar head and shoulderse geçeyim dedim saçlar dökülmeye başladı ve gözlerimi aşırı derecede yakmaya başladı yakması bir kenara saç dökülmesi başladı kullandıgımda 2 hafta boyunca ve hala dökülmeye devam ediyor doktora gittim şampuan değişiminden olabilir dedi bakalım1 ay daha böyle devam ederse yine gidicem doktora.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 13 Kasım 2017; 13:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

Marketteki fiyatlarıda aynımıdır yoksa sadece siteye özel mi?

Heryerde geçerli ben de 10 liraya aldım Bursa'dan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.