Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.341
Cevap
370
Favori
495.448
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Down

ankara acity Carrefour'dan Chippin ile kredi kartımla 100 lira çektirerek kod alayım dedim, kasadan kod çıkmadı, aslında derdim o puan değildi chippine bağlı kartla alınıyor mu denemek istedim. asıl olay bundan sonra başlıyor.

Mağaza müdürüne kadar gitti elemanlar, arkadaş beni parayla para kazanıp haksız kazanç sağlamakla itham etti, şartlarda zaten hediye kart ile alırsanız kampanya geçerli degil yazıyor diye gösteriyor bir de. Anlama kıtlığı var belli ki, parayı çekip puanı verdi, olması gereken Amazon kodunu verip puanı vermemek olduğunu anlatamadım, tüm mağaza bizi izledi kavga edecektik resmen. Diyor ki ben satışımı yapmışım kod çıkmaması benim problemim degil. arkadaşım satış yapamadın ben ödedim ama sen karşılığını vermedin diyorum anlamıyor. En sonunda elemanlar kasada iade yapmaya çalışıyor hediye kodun iadesi yok kasa onaylayamıyor. Bir de diyor ki 90 lira verecegiz on lira kazanmışsınız. O 90 lirayı da bir ay süreyle markette kullanabilirsin. Adam ısrarla iddia ediyor suistimal ediyorsunuz diye. Tecrübeli bir sıcak fırsatçı olarak kafayı yedim ister istemez.

Ne tesadüftür ki bölge müdürü oradaymış, müdürle muhattap olmayı kesip adama derdimi anlattım, merkezde Dilek hanıma fişin fotosunu çekip gönderdi yarım saate sorun çözülür genel bi kod vermeme varmış Chippin kampanyası ile alakası yokmuş. Döndüm müdüre uzun uzun baktım pamuk şekere döndü adam. Böyle bir şey olamaz ya. İade degil Amazon kodu gelecekmiş dediler. kod gelmedi tabi daha sonra, ertesi gün nakit iade yaptılar. aynı müdür siz mağdur olmayın biz sonra arka planda düzeltiriz ayağı çekti.

olay 4 gün önce oluyor. buraya da yazmak istedim. tarihe not düşülsün.
    Böyle kafasızlarla karşılaşırsan baktın laf anlatamıyorsun.. hiç uğraşma.. Bırak paran biraz orda kalsın , eve git

Kredi kartını aldığın bankaya harcama itirazında bulun ,

durumu anlat , fişini ekle.. en geç 1 aya seni fellik fellik arayıp , özür dileyerek düzelmelerini izle.

Bir mal alırkende asla havale nakit vs ödeme.. sadece kredi kartı. Kredi kartlarının hep sigortası vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam deneyelim şansımızı mağazada..
  • lionking85 L kullanıcısına yanıt
    Ertesi gün gittim nakit iade aldım, bu da yazıyor :)

• Twonokta kullanıcısına yanıt
    Sizde saolin kasada yardimci olurlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

• gittiğim markette bazı ürünlere BİG işareti konmuştu alacağım margarin ve yoğurttu bir de maden suyu ve kaşar aldım... margarin piyasaya göre biraz pahalıydı ama big indirimleriyle 10 tl kar etmiş oldum :)
    teşekkürler
    acaba her mağazada katalogdaki ürünlerde big işareti oluyor mu?
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Yardimci olabilysem ne mutlu. Magzalarda urunlere big isareti konuluyor ama katologla gitmek daha garanti bazen koymayi unutuyorlar yada raftan dusuyor.

• Cook mutfak ürünlerinde %55 indirim var. reyonda bazı ürünlerde big etiketi vardı. Acaba tümünü kapsamıyor mu diye düşündüm. Yine de ihtiyacım olanları aldım. Hepsinde %55 indirim oldu. Etiketler yanıltıcı olabiliyor. Kasiyerler indirim için yardımcı oluyor. Bugüne kadar hayır diyene denk gelmedim.

• kc2003 K kullanıcısına yanıt
    Reyon fiyatlari normal musteri fiyatidir big katologlari calisanlarda oldugu icin raf fiyatlarini asla degistirmezler.oyizden katolog yada ekran goruntuleri yaninizda olsun..keyifli alisverisler

• tosla kodları alt limitsiz mi acaba? tecrübesi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

tosla kodları alt limitsiz mi acaba? tecrübesi olan?
    Tosla kod?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Carrefoursa.com'da geçerli 20 TL indirim kodun diyor uygulamada.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Altlimitsiz ama carrefoursa.com un kendi limiti var 50 tl den aşağı eve teslim sipariş olmaz diye

• Fatih KARAHAN kullanıcısına yanıt
    Bizim eve getirirler mi bilmiyorum biraz şehir dışı. Carrefour şubeye isteyebiliyor muyuz siparişi acaba

• Man Down kullanıcısına yanıt
    Hayir ama sunu yapabilirsiniz teslimat alacaginiz sube size aynizamanda eve getiren sube ise orada siparisi uygulamadan verin market mudiru ile girusun teslim alabilirsiniz yardimci olurlar ama biraz surer

• CarrefourSA tüm illerde eve sipariş yapmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

CarrefourSA tüm illerde eve sipariş yapmıyor mu?
    https://www.carrefoursa.com/tr/teslimat

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

https://www.carrefoursa.com/tr/teslimat

Alıntıları Göster
    20 yildir CarrefourSA dan alisveris yapmadim bundan sonrada yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 6 Mart 2020; 12:55:52 >

• Kod bitmiş galiba. Tam da ihtiyaç vardı

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Bende tüm ürünler sipariş verilemez olarak görünüyordu. Bugün farkettim ki hesabımda il ilçe doğru ama mahallem "diğer" olarak görünüyordu kayıt olurken doğru seçtiğim halde. Onu düzelince ürünler sepete eklenebilir hale geldi. Siz de kontrol edin isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 7 Mart 2020; 10:16:38 >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.