Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Petrichor33 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.342
Cevap
372
Favori
495.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son günlerde Carrefoursa'dan 100 tl üzeri alısveris yapan birileri oldu mu? Oldu ise ve fiste yazan turna indirim koduna ihtiyac duymuyorsa benimle paylasabilir mi? Tesekkürler simdiden 🤓

18 Şubat-18 Mart 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm CarrefourSA’lardan CarrefourSA Kartınız ile tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde
  • - 27 Şubat - 11 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli 2 katalog;
    http://carrefourkatalog.com/2020/mart/1/01/online-hiper-katalog.html
    http://carrefourkatalog.com/2020/mart/1/02/online-super-katalog.html

27 Şubat - 2 Mart 2020 tarihleri arasında demlik-bardak poşet çay(bazı ürünler dahil değil), dardanel ton balıkları, prima bebek bezleri ve ıslak mendillerde ve çamaşır sularında %29 indirim var .

6-7-8 Mart 2020 tarihlerinde tablet çikolatalarda 3 al 2 öde (ithal ürünler ve 1-2 ürün dahil değil).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 26 Şubat 2020; 18:17:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Big kampanuasi var bugun basladi bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Big kampanuasi var bugun basladi bilginize
    big kampanyası çöp. hiçbişey yok
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu kisiye gore degisir tam inceleyemedim ama bu 2 urun iyi fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: secovaleo

Big kampanuasi var bugun basladi bilginize
    kataloga nasıl ulaşıyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıladam kullanıcısına yanıt
    Hocam su an icin ulasamiyoruz mail atilmis ama internet sikintili gelmedi gelirse ileticem

• ankara acity Carrefour'dan Chippin ile kredi kartımla 100 lira çektirerek kod alayım dedim, kasadan kod çıkmadı, aslında derdim o puan değildi chippine bağlı kartla alınıyor mu denemek istedim. asıl olay bundan sonra başlıyor.

Mağaza müdürüne kadar gitti elemanlar, arkadaş beni parayla para kazanıp haksız kazanç sağlamakla itham etti, şartlarda zaten hediye kart ile alırsanız kampanya geçerli degil yazıyor diye gösteriyor bir de. Anlama kıtlığı var belli ki, parayı çekip puanı verdi, olması gereken Amazon kodunu verip puanı vermemek olduğunu anlatamadım, tüm mağaza bizi izledi kavga edecektik resmen. Diyor ki ben satışımı yapmışım kod çıkmaması benim problemim degil. arkadaşım satış yapamadın ben ödedim ama sen karşılığını vermedin diyorum anlamıyor. En sonunda elemanlar kasada iade yapmaya çalışıyor hediye kodun iadesi yok kasa onaylayamıyor. Bir de diyor ki 90 lira verecegiz on lira kazanmışsınız. O 90 lirayı da bir ay süreyle markette kullanabilirsin. Adam ısrarla iddia ediyor suistimal ediyorsunuz diye. Tecrübeli bir sıcak fırsatçı olarak kafayı yedim ister istemez.

Ne tesadüftür ki bölge müdürü oradaymış, müdürle muhattap olmayı kesip adama derdimi anlattım, merkezde Dilek hanıma fişin fotosunu çekip gönderdi yarım saate sorun çözülür genel bi kod vermeme varmış Chippin kampanyası ile alakası yokmuş. Döndüm müdüre uzun uzun baktım pamuk şekere döndü adam. Böyle bir şey olamaz ya. İade degil Amazon kodu gelecekmiş dediler. kod gelmedi tabi daha sonra, ertesi gün nakit iade yaptılar. aynı müdür siz mağdur olmayın biz sonra arka planda düzeltiriz ayağı çekti.

olay 4 gün önce oluyor. buraya da yazmak istedim. tarihe not düşülsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 28 Şubat 2020; 16:33:31 >

• Big kampanyasi icin sagolun arkadaslar simdi gidiyorum kadikoydekine yararlanmaya 👍

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Nedemek hocam iyi alisverisler

• Big kataloguna nereden ulaşırız. Yada big ürünlerini uygulamadan nasıl buluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Alışverişi bugunmu yaptınız aceba

• akkusat A kullanıcısına yanıt
    Uygulamada big kodunuzu hesaplar bolumunde calisanmisiniz butonu tiklayarak 4 haneli big kodunu girin gorursunuz

• lionking85 L kullanıcısına yanıt
    hayır 4 gün önce, mesajın sonunda belirttim.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    İade qldinizmi peki son durum nedir

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Mağazada nasıl oluyor hocam yine 4 haneli kodumu söylüyoruz..
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    Eger varsa kod evet

• Big ile alisveris yapacaklar dikkat etsin 2 kampanya carfourda birlesmiyor yani milka 1+1 var hemde bigte ama sadec bir kampanyadan yararlanabilirsiniz

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Dm'den kodu paylaşma şansınız olur mu acaba hocam yada olan arkadaşlar varsa genele yazmaktansa üye arkadaşlara mesaj atmak daha güvenilir olur gibime geliyor..
  • Twonokta kullanıcısına yanıt
    Hocam kod bendede yok alisverisi katologa gore yapip kasada rica ediyorum yardimci oluyorlar

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.