Şimdi Ara

Carrefoursa’da erkek deodorantlar %50 İNDİRİMLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
5
Favori
4.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Şekilli kokulu olsun demiyorsanız rexona clinical pro'yu şiddetle öneririm. Duştan sonra bunu sürün sonra yaklaşık 1 gün naparsanız yapın kokmazsınız. 15'e düşmüş çok iyi fiyat.
    Stick kullanımı da zor. Keşke rol-on olaymış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esans karbonat ve su ile deodorant yapmak mümkün. Kimyasal kullanmayın, hastalıklardan uzak durun. Parfüm ve deodoranttan ötürü kadın hastalığı olan endometriozis erkeklerde de görülür oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun. Ne zamandır takip ediyordum konu açmasan kaçırıcaktım. her yıl gibi yaptım stoğumu. Xtra Cool ve Mavi olan İnvisible çeşidini öneririm
  • en iyisi niveaydı onu indirim dışı tuttular ise ondan sonra en iyi marka hangisi sizce?

• 2017 ocakta aldığım hb denki daha nivealar bitmedi gerçi 10-12 tanede 2017 ağustos gibi migros %50 yapmıştı fa vs almıştım.Şuanda 4-5 kutu kaldı gidip alayım 9-10 tnae yıllık

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Stick kullanımı da zor. Keşke rol-on olaymış

Alıntıları Göster
    herhangi bir zorluğu yok hocam alttan 2 kere döndürüyorsun sürüyorsun. alttaki şekildeki gibi bir ağzı var. normalde kışın tanesini 30-35 liradan alıyorum bunu. geçen watsons ve gratis'te de indirimler vardı 15 liradan 3 tane stok yaptım.

Carrefoursa’da erkek deodorantlar %50 İNDİRİMLİ

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl oluyor ? hala devam ediyor mu ? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Süper de var indirim. Öyleyim
    Çeşitleri azaltılmış olarak. .

• mağazada da gecerlimi indirimler

• Bugun carrefour`da koca alisveris sepetiyle bosaltiyordu birisi deodorant reyonunu, kesin buradan birisidir o.
  • konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum rexona roll on stokladım biraz 6.45 ten ayrıca mach 3 turbo traş bıçağı 4+1 sap dahil 24 lira falandı gillete ürünlerinde de iyi indirim var
  • 8 tane aldim fiyat gayet uygun

• 10 tane de ben aldım. Şunu da düşünün , fiyatı çok iyi ve çok faydalı yağlı cilt için

https://www.carrefoursa.com/tr/garnier-saf-temiz-3-u-1-arada-150-ml-p-30067865

• Bütün carrefourlarda geçerli mi ?
  • Deodorant almayı düşünenler Dove deolara bir baksınlar,gayet güzel kokuları var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

herhangi bir zorluğu yok hocam alttan 2 kere döndürüyorsun sürüyorsun. alttaki şekildeki gibi bir ağzı var. normalde kışın tanesini 30-35 liradan alıyorum bunu. geçen watsons ve gratis'te de indirimler vardı 15 liradan 3 tane stok yaptım.

Alıntıları Göster
    Hocam koku kısmı eyvallah da, terletmeyi kesiyor mu? Ben driclor kullanıyorum bayağıdır en kesin çözüm o fakat biraz tuzlu tabi. Eğer kesiyorsa bunu deneyeyim?

• Terleme için öneri var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: İmanPower

Hocam koku kısmı eyvallah da, terletmeyi kesiyor mu? Ben driclor kullanıyorum bayağıdır en kesin çözüm o fakat biraz tuzlu tabi. Eğer kesiyorsa bunu deneyeyim?

Alıntıları Göster
    ter önleme konusunda çok büyük bir artısı yok maalesef. yani herhalde en çok %25 falan kesmiştir terlemeyi.
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler

2tane dove aldım yazı çıkarırım heralde

bu arada carrefour karta geçerli bu indirimler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Terleme için öneri var mı ?
    Tereson diye tarat n11 de vardi. Arkadasim alip kullandi memnun kaldi yorumlardada okursun zaten

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.