Şimdi Ara

Carrefour deodarantlar %50 indirimli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
7.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tşkler deneyeceğim.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Alüminyum, antiperspirant yazanlarda oluyor, hatta özellikle ön kısmında yazıyor. Alırken antitranspirant yazanlardan alıyorum, terlemeye değilde bakteri oluşumuna karşı çözüm sunuyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara ikea carrefourdan rexona sömürdüm

Son kullanma tarihi 2018-2019 ayda 1adet kullanıyorum hep 10tlye alıyodum şimdi 5tlye geldi iki senelik aldım
    Carrefour deodarantlar %50 indirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suattok5210 -- 15 Haziran 2017; 21:29:18 >

• Dün akşam Carrefour dan alışveriş yaparken kasiyer kızların sohbetini duydum. Axe deodorantlar 8 liradan 12 liraya çıkmış. Bugün de yüzde 50 indirip 6 liraya satıyorlar.

İlginç değil mi?

• Rexona xtracool buzlu olan rollon çok iyi kalıcı çok güzel kokuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Dün akşam Carrefour dan alışveriş yaparken kasiyer kızların sohbetini duydum. Axe deodorantlar 8 liradan 12 liraya çıkmış. Bugün de yüzde 50 indirip 6 liraya satıyorlar.

İlginç değil mi?

Axe'ların normal satış fiyatı 11.90 normalde. O zaman da indirim vardır öyle 8 TL'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockername2

Kampanya bitiş tarihini birisi yazabilir mi ?

Sepette %50 İndirim!
    (15.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
  • Batıkent Carrefour kapanmış o civarda başka da yok diye biliyorum.

• Merhaba,

Stick her zaman daha etkilidir her markada.Rexona V8 serisi de en iyisidir.Firma bunu aşırı hareketlilik ​gösterenlere özel olarak çıkardı ama iz bırakmayan istiyorsanız Invisible Black+White alabilirsiniz.10 gün gidiyor bana stick,Driclor kullanıyorum artık,terleme ortadan kalktı ve arada da stick sürüyorum kokusu için.

• indirimli fiyat için carrefour kart şart mı? (migrosta indirim için money kart gerektiği gibi)
    bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa sevinirim
  • exterminant kullanıcısına yanıt
    kart şartı var evet.
  • onureonure O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • rexona Stick ten hiç fayda görmedim şimdiye kadar .
  • Deodorant falan almaya gittim, baktım ki traş ürünlerinde de indirim var. Mach 3 Turbo makine + 4 bıçak(toplam 5) 21 liraydı. Evde stoğum vardı ama yine de 3 tane aldım. Bilginiz olsun arkadaşlar.

• yarın cepaya gidip pudralı koltukaltı deodorantlar için stok yapayım kaç gündür babalar günü indirimini bekliyordum.
  • İndirim için bana bir kart verdiler, kartla birlikte bir form var. Orada sormayı unuttum, bu formu doldurup tekrar Carrefour'a mı vermem gerekiyor? Yoksa formu doldurmadan da kartı kullanmaya devam edebilecek miyim?
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Vermenize gerek yok hocam. Telefonunuzu kaydetmediyseler ettirmek için verebilirsiniz. Telefon kaydı olunca kartı taşımanız gerekmiyor. Bir dahaki sefere böyle indirimlerden yararlanmak için kasada sadece numaranızı söyler geçersiniz.

• Kicker kullanıcısına yanıt
    playstore daki carrefour kart uygulaması da aynı işi görür değil mi? uygulama üzerinden kayıt oldum alışveriş sırasında numaramla halledebilir miyim?
  • abuzerkurt A kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesinde mi geçerli sadece, mağazalarda geçiyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.