Şimdi Ara

Carole yeter artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adamın arkasına adam sarkıtmayı düşünen her rakip çok rahat pozisyon bulur. Gs defansının en yumuşak karnı Carole

• abi dört dörtlük adam bulamıyoruz madem bu tip oyuncularla devam edilmeli. baktığın zaman carole de ofansif olarak çok iyi solda carole sneijder bruma pas üçgeni kuruyoruz sürekli. bildiğiniz gibi sağ tarafta top dönmüyor . neden ? çünki bekte sabri önünde de yasin var. carole doğru arkasında biraz fazla top kaçırıyor ama daha defansif birini aldığımızda bu sefer ne sağdan ne soldan atak yapabileceğiz.
  • Matheson kullanıcısına yanıt
    Doğru ama Fb maçını unutamıyorum. Defans oyuncusuysan önce defansın iyi olacak. Konyalı oyuncunun dağlara taşlara vurduğu bir pozisyon var o adam o kadar rahat bırakılmaz. Bir değil iki değil. Tamam gs ın bekleri ofansta da etkili olmalı ama bu adam defansta hiç yok.
  • Ofansif de defansif de çok iyiydi 3-4 maçtır defansif kötüleşmeye başladı hep sağdan atak yerdik şimdi biraz soldan yiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Doğru ama Fb maçını unutamıyorum. Defans oyuncusuysan önce defansın iyi olacak. Konyalı oyuncunun dağlara taşlara vurduğu bir pozisyon var o adam o kadar rahat bırakılmaz. Bir değil iki değil. Tamam gs ın bekleri ofansta da etkili olmalı ama bu adam defansta hiç yok.

doğru o pozisyonları düşündüğümüzde defansif olarak zayıf. bire birde çalım yemiyor ama arkasına top kaçırıyor.
  • Carole sıra gelene kadar çok adam var hocam,
  • Günaydın.

5 ay önce Carole 5 para etmez dediğimde bana futbol cahili diyordunuz.

Aha konusu:

https://forum.donanimhaber.com/top-carol-e-gelince-dehsete-dusuyorum--119885631#119885631
  • çok düşüş var arkaya adam kaçırıyor ve adamını takip etmiyor gelen her top tehlike ama daha iyi olacaktır
  • Scout önerisi falan ama bence hem yaş hemde teknik olarak Galatasaray da oynayacak bir oyuncu değil.
  • Fizik olarak zayıf duruyor.
    sezon başındaki gibi değil.
  • Sezon sonu teklif gelirse satılmalı, yine scout işi transfer yapılmalı. Defansif olarak fena değildi son zamanlarda çok çok kötü. Ofansta da defansının bu kadar kötü olmasına göz yumacak kadar iyi değil. İstikrarsız bir oyuncu dönem dönem çok kötü oluyor.
  • Selçuk ve Sneijderin yerine 2 yönlü bir adam bulsak 5'li savunma ile oynasak. Hep bunu hayal etmişimdir. Ya da Selçuk'un yerine Melo gibi birisi olsa. Takım ofanstayken savunmayı 3 lese. Hiç denenmedi sanırım ama bir zamanlar Milan,şu anda Juventus benzerlerini yapıyor.
  • bu sezon çok büyük hayal kırıklığı,alternatifsiz kalınca salmış kendini
  • Ben fiziki olarak iyi goruyorum hava toplarinda falan da ustun.. ileri cikislarda ayagi duzgun teknigi iyi fakat ortalari zayif.. birebirde cok kolay gecilmiyor..

gelgelelim caroleun bizi majveddn yanina.. adamda pozisyon bilgisi yok gibi.. kademesi ters kademesi yok.. habire arkasina adam kaciriyor.. su sartlarda mecbur carole oynayacak sene sonu iyi bir isim alinscaksa satilsin
  • Ofansif olarak pas oyunlarina iyi katiliyo adamda eksiltiyo eyvallah ama adam orta acmiyo ya
  • Telles gitmese ancak ZTK da oynardı dediğimde küfür ediyorlardı . F/P olarak asla kötü değil , ama CL seviyesindede değil ve olmayacak
  • uA-kktc kullanıcısına yanıt
    CL seviyesinde olmayı bırak. DÜn KOnyaspor'lu bir oyuncunun kaleciyle karşı karşıyayken topu dağlara taşlara vurduğu bir pozisyon var, o pozisyonu izleyin. Konyaspor ceza sahasının sağından Carole ün olduğu bölgeye doğru bir top kesti, beyimizin yanında da rakip var. O adamın o bölgeyi geçip kaleye gideceği belli, top süzüle süzüle geldi. Beyimiz adamı kovalayacağına izledi. Rakip bile bu adam arkadan bana basar diyerek alelacele saçma bir vuruş yaptı. Topu indirse ya net bir gol vuruşu yapar ya da ortaya çevirip al da at der. Yanında yöresinde kimse yok, ki olması gereken adam Carole. Bunun teknikle falan ilgisi yok. Koşacaksın adamı rahatsız edeceksin.

Bunu halı sahada yapan adamı bir daha maça çağırmazlar. Bir değil iki değil her maç bunu yapmaya başladı. Rakipler bunu belleyip üzerine oynayacaklar iyice folloş olacak. Semih ve SAbri de böyle adam kaçırıyor ama en azından koşup hatasını telafi etmeye çalışıyorlar. Amatör ligde böyle ciddiyetsiz oynanmaz. Derhal kulağı çekilmeli, böyle devam ederse yerinde balta oynamalı.

• arkaya kaçırdığı adam konyanın sağ beki yani aslında o oyuncuyu josue nin kovalaması gerekiyor bence dünkü maçta ilk yarıda carole fena oynamadı asıl suçlu olan josue adamın dünya umrunda değil şu maçları izlerken biraz düşünün ölmezsiniz carole fiyat-performans açısından harika bir oyuncu.
  • Carole ADAMDIR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takımı sağbek ile dolduracaklarına bir tane solbek alsaydık en azından o bölgede rekabet olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.