Şimdi Ara

Carole hangi kafayla gönderildi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu takimda Donk, De Jong, Emrah Bassan, Tarik Camdal, Koray Günter duruyorken, sol beke Karabük'ten Latovlevici'yi alacak kadar yokluk icindeyken hangi kafa Carole'u gönderir anlamak mümkün degil.

Adami Sevilla'ya kiralik göndermisiz. Real Madrid'in 3 puan gerisinde sampiyonlar ligi kovalayan takimda gayet de güzel rotasyon oyuncusu olmus. Real Madrid maci dahil 5 maca ilk 11 baslamis ve 90 dakika sahada kalmis. Ostersunds macinda oynadigi icin Sampiyonlar liginde forma giyemiyor. Haberlere göre Evra'nin sözlesmesini fesheden Marsilya da transfer etmek istiyor.

Mariano sakatlandigi icin önümüzdeki iki macta büyük ihtimalle Denayer kazmasini bek oynatmak zorunda kalacagiz. Carole kadroda olsa yeri garantiydi. Hatta ilk 11 oyuncusu bile olabilirdi.

Böyle kadro planlamasi mi yapilir? Tam bir amatörlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverlate -- 13 Aralık 2017; 1:28:50 >

• Asamoah yada başkası alınacak diye gönderildi. Asamoah transferi olumlu ilerleyince son güne kadar beklenildi, son dakika transfer yatınca Lato'ya mecbur kaldık biraz.

Ne Carole ne Linnes 11 olamaz bizde. Anca iyi rotasyon topçusu olurlar. Biri fazlaydı ve iki mevkide de oynayabildiği için Linnes kaldı.

Yanlış olan Carole'un gitmesi değil Asamoah için bu kadar beklenmesiydi. Al başkasını, sonra Asabob da olursa alırsın ortasaha oynar yada almazsın sene sonu serbest kalınca maydanoz olursun.

Son güne transfer bırakmasak mı artık acaba.
  • Asamoah yada başkası alınacak diye gönderildi. Asamoah transferi olumlu ilerleyince son güne kadar beklenildi, son dakika transfer yatınca Lato'ya mecbur kaldık biraz.

Ne Carole ne Linnes 11 olamaz bizde. Anca iyi rotasyon topçusu olurlar. Biri fazlaydı ve iki mevkide de oynayabildiği için Linnes kaldı.

Yanlış olan Carole'un gitmesi değil Asamoah için bu kadar beklenmesiydi. Al başkasını, sonra Asabob da olursa alırsın ortasaha oynar yada almazsın sene sonu serbest kalınca maydanoz olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sir balık kullanıcısına yanıt
    Anlasilan pek de öyle olamamis. Carole gönderildiginde Asamoah transferinin olmayacagi zaten belliymis.

30 Agustos: Juventus CEO'su Marotta "Asamoah'in Galatasaray'a gelmesine izin veremeyiz" aciklamasini yapti.
    31 Agustos: Juventus Asamoah'i sampiyonlar ligi kadrosuna bildirdi.
    31 Agustos: Sevilla kulübü Carole'u kiralik olarak kadrosuna katti.

Tam bir amatörlük örnegi. Kadrondaki tek sol ayakli oyuncu. Kadrondaki tek sol bek. Ve adami 31 Agustos'ta kiralik gönderiyorsun. Yerine Latovlevici'yi alsan ne olacak. Onun yedegi yine yok... Tarik Camdal'i Carole'a tercih mi etmis anlamadim ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Anlasilan pek de öyle olamamis. Carole gönderildiginde Asamoah transferinin olmayacagi zaten belliymis.

30 Agustos: Juventus CEO'su Marotta "Asamoah'in Galatasaray'a gelmesine izin veremeyiz" aciklamasini yapti.

Tam bir amatörlük örnegi. Kadrondaki tek sol ayakli oyuncu. Kadrondaki tek sol bek. Ve adami 31 Agustos'ta kiralik gönderiyorsun. Yerine Latovlevici'yi alsan ne olacak. Onun yedegi yine yok... Tarik Camdal'i Carole'a tercih mi etmis anlamadim ki?

O tarz açıklamalar daha fazla yolmak için hep yapılır. Cl kadrosu açıklandığında ben de olmayacak heralde dedim ama Carole için daha önceden anlaşılmış, 31'inde transferi resmi olarak açıklanmış olabilir. Bir de o yola girmişsen ve belli bir yol katetmişsen son anda iptal etmek oyuncu açısından da iyi olmaz.

Şuan Tudor'a sorsalar Lato yerine Carole'u tercih ederdi sanıyorum.

Neden Tarık dururken Carole gidiyor dersen, dünya üzerinde Tarık'a bizim verdiğimiz paranın 5de birini bile verecek kadar salak bir kulüp yok maalesef.

Artık çok takılmaya gerek yok zaten. 3 maç idare edeceğiz bir şekilde. Transfer sezonunda bu konuda bir çalışma olacaktır.

• sir balık kullanıcısına yanıt
    Carole icin anlasmanin daha önceden yapilmis olmasi mantikli. Yoksa 31 agustosa kadar bekleyip, bir gün daha beklememek cok sacma.

Latovlevici'nin yerine Carole'u tercih etmeyecek teknik direktör dünya üzerinde yoktur herhalde. Orasi tartisilmaz. Isin ilginci adam Sevilla'da ilk 11 oynuyor ve Marsilya istiyor. Latovlevici birak Ispanya ve Fransa'yi bence Karabük icin bile yetersiz.

Ayrica sag ve sol beki tek adamla yedeklemek de yanlis. Bence Latovlevici alinmis olmasina ragmen Carole kalmaliydi. 26 kisilik kadron var. Kötü oyuncu da degil. Oynadigi süre icinde Linnes'ten cok daha iyiydi. Sonra alternatifsiz kadromuz var, yedek kulübemiz zayif diye agliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

bu biraz da etik meselesi. asamoah için sözlü anlaşma yapılmışken son saniye kıvırmaları bizi nasıl bozdu, aynı terbiyesizliği bizim de yapmamız doğru olmazdı.

• carole da kötü topçu geçen sezonda ciddi hataları var bir maç iyiyse 3 maç kötü en son sahada yürüyemiyordu.
    Lato yerine başka topçu alacaklardı latoyu almaları hata.
    De jong kesmeleri kötü oldu bence donk monk hatta selçuktan bile daha iyi iş yapardı
  • Tarık'ı satamıyoruz ki, bir satabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Asamoah yada başkası alınacak diye gönderildi. Asamoah transferi olumlu ilerleyince son güne kadar beklenildi, son dakika transfer yatınca Lato'ya mecbur kaldık biraz.

Son gün transferleri gerçekten bize yaramıyor. Elano, Misimovic, Cris, Pandev, Grosskreutz ve De jong vs. Son 10 yılda bize katkı sağlayan tek son dakika transferi Bruma oldu.
  • Anlamadigim sey su:

Carole kadroda düsünülmüyor olsaydi veya Sevilla ile anlasilmis olsaydi Ostersunds maclarinda forma giymezdi. Adam sirf bu yüzden su anda sampiyonlar liginde forma giyemiyor. Demek ki Carole'u gönderme karari Ostersunds maclarindan sonra alinmis. Yani Avrupa'dan elendikten sonra birden bire elimizdeki tek sol beki göndermeye karar vermisiz.

Bonservisi ile göndersek, maddi kazanc elde etsek neyse. Adam bir de kiralik gitmis. Amac ne anlamiyorum. Yillik 1.5 milyon Euro alan Tarik Camdal, 2.5 milyon Euro alan DeJong falan kadroda duruyorken 700bin Euro alan Carole kiralaniyor.Ben bu karari aciklayamiyorum.

O kadar para harcayip kadro kurduk. 15 mactir kadroda sol bek olmadigi icin sikinti cekip duruyoruz. Latovlevici isliklaniyor, Tudor sürekli elestiriliyor. Gönderdigin adam da Sevilla'da 11 oynuyor, Marsilya'dan teklif aliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Tarık'ı satamıyoruz ki, bir satabilsek.

Gs den aldığı 7-8m€ büyük ihtimal ömrü boyunca ona yetecek . sözleşmesini bitince de futbol u bırakır

• Tuhaf tuhaf konuşmayın, kimse tarıkı de jong u beğendiği için tutmadı, hiç bir talibi alıcısı olmadığı için sözleşmelerini feshetmek aynı paraya geldiğinden takımda kaldılar. Carole'un en azından talibi çıktı ve yeni transferlere yer açmak için gönderildi. He bana kalsa da carole>latov+linnes ama belki orada piyasa yapar da seneye satılabilir. Tarıkı vs kim alır ki, elde kaldı onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash_bandicoot -- 13 Aralık 2017; 13:57:57 >
  • Ben mi yanlış konuya girdım anlamadım carole giderken bayram ettık. adam son döneminde özürlü gibi olmuştu pas atamaz hale geldi. latodan kötü durumdaydı. tarık gibi herkes sövüyordu gitmesi iyi oldu.

oralarda başarılı olduysa sevındım 2 3 milyona satılsın. ne ölücü bu bızım ınsanlar ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Ben mi yanlış konuya girdım anlamadım carole giderken bayram ettık. adam son döneminde özürlü gibi olmuştu pas atamaz hale geldi. latodan kötü durumdaydı. tarık gibi herkes sövüyordu gitmesi iyi oldu.

oralarda başarılı olduysa sevındım 2 3 milyona satılsın. ne ölücü bu bızım ınsanlar ya

Katılıyorum.Gitmeden son dönemde lato dan da beterdi gitsede kurtulsak diyorduk.Belki orda kendini geliştirir bruma gibi seneye daha iyi bir sol bek olarak döner,yada satar para kazanırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabı çok net. topu her ayağına aldığında ıslıklanan, sürekli pas hatası yapıp 3 metre yanındaki adama bile pas veremez hale gelmiş carole yerine asamoah ile her konuda anlaşıldığı için bu teklif değerlendirildi. zaten ostersunds maçındaki performansı yüzünden gözden iyice düştü. çoğu kişi de gittiğine ciddi şekilde sevindi. tabi yerine gelen ondan beter çıkınca haliyle aranan adam oldu.

Diğerleri ise aynı maaşı teklif eden olmayınca gitmemek için diretti. tamamen juventusun son dakika satışına geldik, yoksa bu konuyu konuşmayacaktık. bana sorsan tarık yerine parasını ödediğin hakan baltayı yarım sezonda olsa kulübede tutardım. en azından hem sol bek hemde sol stoper açığımızı 3 5 maçta olsa kapatırdı. derbilerde sol taraf bu kadar rezalet olmazdı.
  • exclusive kullanıcısına yanıt
    Gecen sezon ve Ostersunds macina bakma. Tolga ve Linnes de felaketti ama takimda kaldilar.

Elinde 0 (sifir) sol bek varken transferin son haftasinda Carole'u yollamak ilginc bir kafa gercekten.

Eminim Tudor da Dursun da pismandir simdi. Ya Tarik'i oynatacak, ya Denayer'i...
  • Merak etmeyin devre arası geri çağrılabilir. Sadece 5 lig maçına çıkmış sevilla da. İkinci yarı sol stoper olarak görürsek kimse şaşırmasın.

• Sana sadece bir konuda katiliyorum lato transferi yanlisti

Cunku

Carole = lato = linnes

• marioano için bu adamı istedi belki sevilla.
  • Asamoah transferi son anda iptal oldu. Son ana kadar Asamoah oyaladı quakerboy'un konuyla ilgili uzun bi açıklaması var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.