Şimdi Ara

Carlos 'Ocelote' Rodriguez Türkiye'de - ANA KONU - (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Goren eden olursa bi haber caksin bizede :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar takımın kurucularından aldığım bilgiye göre, dyrus , wildturtle, xpeke ve athene'de gelecekmiş ilerleyen zamanlarda. Büyük bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor Revolt Gentleman

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Villain

Arkadaşlar takımın kurucularından aldığım bilgiye göre, dyrus , wildturtle, xpeke ve athene'de gelecekmiş ilerleyen zamanlarda. Büyük bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor Revolt Gentleman

soylediler zaten xpeke,nyjacky,athene gelcekmis.dyrus u soylemediler sanirim wild var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illfeel -- 21 Mayıs 2013; 0:57:29 >
  • Siv hd mi

• quote:

Orijinalden alıntı: illfeelbot

quote:

Arkadaşlar takımın kurucularından aldığım bilgiye göre, dyrus , wildturtle, xpeke ve athene'de gelecekmiş ilerleyen zamanlarda. Büyük bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyor Revolt Gentleman

soylediler zaten xpeke,nyjacky,athene gelcekmis.dyrus u soylemediler sanirim wild var.

Dyrus'u bizzat yayını yapıcak olan kişi söyledi bana.

• quote:

quote:

quote:

anlasmislardir o zaman yukarda sarapci nickli uye yazdi kimlerle anlasildigini plde var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

anlasmislardir o zaman yukarda sarapci nickli uye yazdi kimlerle anlasildigini plde var.

Aaa :) mobildeyim hepsini okumadım direk cevaba geçtim, bilseydim yazmazdım :)

• matrak bir eleman bizde takip edelim
  • Oyuncuğulunu bazı hareketlerini filan sevmem ama çok sempatik herif ya şu herif
  • Bu gelenlerle fotoğraf çekinme şansımız var mı? Athene gelince fotoğraf çektirmeyi çok isterim

• Takip.
  • Siv HD mi? O adama nekadar para ödediniz cidden çok merak ediyorum
  • Acun lol' e başladı lafına çok güldüm ya

edit: SİV reiz gelirse giderün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeonTiger -- 21 Mayıs 2013; 11:19:50 >

• Siv hd niye geliyor ya aksanla guldurmeye calisiyor gicik gicik. neyse onunda seveni vardir.

• Güzel yavaştan gelişiyo yayın olayı
  • Bi de yalan çıkıyomuş daa. Hepsi güm. Büyük bir PRANK organizasyonu. 10 kişi getircez diyolarmış ya da, ama 2 kişi geliyormuş. Olur mu olur. Burası Türkiye herşey beklenir, her an herşey olabilir. Burası dünyadan kopuk, mistik bir o kadar fantastik, üzerinde yaşayan insanlarının da über kaçık olduğu bir diyar.

Ama gerçekte olabilir. O zaman bize de feyz almak düşer.
  • xpeke, dyrus oha o kadar getiriyolar bari 2-3 gün takıma ders versinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Suan ıcın anlasılan ve hakları alınan oyuncular nyjacky wıldturtle xpeke athene sivhd arkadaslar

Bu kişiler yayına mı katılacak yoksa Türkiye'ye mi gelecek?

Siv hd ile xpeke gelse süper olurdu
  • Ya hepsi yalan inanmayın benle oyun atmak için geliyo TR'ye sizde inanıyosunuz . Önceki videolarını izlerseniz benim adımı söylediğini , beni ne kadar çok sevdiğini duyabilirsiniz .

• Bunlarinda sadece paralari konusuyor galiba.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.