Şimdi Ara

Carlos 'Ocelote' Rodriguez Türkiye'de - ANA KONU - (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
5.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu arada ne zaman nereye gelecek? Detay isteriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orkun ışıtmak youtubeda sub ve view kasan emek hırsızı biri değilmiydi.Hatta yetmeyip ahmet(jahrein) ve servet carey abiye sataşmıştı yani dalga geçmişti baya uğraşınca bu ikisiyle bunlarda bunun foyasını ortaya döktü rezil ettiler.Hatta yetmedi youtubedaki bütü gamer kanallarları orkunun yaptıklarını öğrenince onlarda ahmet ve servet abiye katılık buna karşı savaşmışlardı.Hala buralarda görmek onu beni şaşırttı çünkü zamanında dh dede böyle probelmler çıkarmıştı sonra dhden üyeler toplanıp bunun yaptığı diye işleri ortaya dökmüştü yani bu arkadaş hilekar biri asla güvenmeyin.

Konuya gelirsek bu takımı ilk defa duydum lol türkiye camiasında onun dışında ne kadarlık bir ücret ödendi acaba ocelote'a.
  • xPeke streaminde gördüm oceloteda vardı oyunda, yalan olmasın ya 7 gün sonra ya 27sinde yada diğer ayın 7sinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GnyMade

Yok Kişi Şöle baba Bir Takımda PhantomL0rd getirsin.

1 ay içersinde phantoml0rd yayınımıza katılacaktır.
  • voyboy isteruk.

• Suan ıcın anlasılan ve hakları alınan oyuncular nyjacky wıldturtle xpeke athene sivhd arkadaslar
  • athene i pek seven yok buranin yarisi anca seviyor.xPeke guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Suan ıcın anlasılan ve hakları alınan oyuncular nyjacky wıldturtle xpeke athene sivhd arkadaslar

athene türkiyeye gelecek mi yoksa sadece yayına mı katılacak
  • athene gelmesin lütfen diğerleri iyide athene gereksiz hem iyi oyuncu değil hem iyi insan değil hem neler yaptığını herkes biliyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlord

athene gelmesin lütfen diğerleri iyide athene gereksiz hem iyi oyuncu değil hem iyi insan değil hem neler yaptığını herkes biliyor ..

Napti ki bilmiyorum o adami ben

• redditte konusu falan vardı 2-3 tane ayarladıgı adam var hatta birini bildiğiniz maaşa bağlamış para veriyordu, sürekli aynı anda solo que giriyorlar karşı takıma gelince bunlar bilerek athenenin takımına kaybediyorlardı, böyle böyle elo kasıyordu hatta kanıtı vardı resimler falanda şuan uğraşmak istemiyorum onları bulmakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Orkun ışıtmak youtubeda sub ve view kasan emek hırsızı biri değilmiydi.Hatta yetmeyip ahmet(jahrein) ve servet carey abiye sataşmıştı yani dalga geçmişti baya uğraşınca bu ikisiyle bunlarda bunun foyasını ortaya döktü rezil ettiler.Hatta yetmedi youtubedaki bütü gamer kanallarları orkunun yaptıklarını öğrenince onlarda ahmet ve servet abiye katılık buna karşı savaşmışlardı.Hala buralarda görmek onu beni şaşırttı çünkü zamanında dh dede böyle probelmler çıkarmıştı sonra dhden üyeler toplanıp bunun yaptığı diye işleri ortaya dökmüştü yani bu arkadaş hilekar biri asla güvenmeyin.

Konuya gelirsek bu takımı ilk defa duydum lol türkiye camiasında onun dışında ne kadarlık bir ücret ödendi acaba ocelote'a.

Kulaktan duyma dogmatik bilgiler bunlar , bu kadar şey yazacağına sadece istatistik sayfasını açıp bakabilirdin herşey gözle görünüyor. Ben izleyenler ve kulaktan doyma bilgilere inanmayan kişiler için video çekmeye devam ediyorum. Bunda bi problem yok. Neyse bunun yeri burası değil konu dağılmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun Işıtmak

quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Orkun ışıtmak youtubeda sub ve view kasan emek hırsızı biri değilmiydi.Hatta yetmeyip ahmet(jahrein) ve servet carey abiye sataşmıştı yani dalga geçmişti baya uğraşınca bu ikisiyle bunlarda bunun foyasını ortaya döktü rezil ettiler.Hatta yetmedi youtubedaki bütü gamer kanallarları orkunun yaptıklarını öğrenince onlarda ahmet ve servet abiye katılık buna karşı savaşmışlardı.Hala buralarda görmek onu beni şaşırttı çünkü zamanında dh dede böyle probelmler çıkarmıştı sonra dhden üyeler toplanıp bunun yaptığı diye işleri ortaya dökmüştü yani bu arkadaş hilekar biri asla güvenmeyin.

Kulaktan duyma dogmatik bilgiler bunlar , bu kadar şey yazacağına sadece istatistik sayfasını açıp bakabilirdin herşey gözle görünüyor. Ben izleyenler ve kulaktan doyma bilgilere inanmayan kişiler için video çekmeye devam ediyorum. Bunda bi problem yok. Neyse bunun yeri burası değil konu dağılmasın

Uzatmak istemiyorum ama adamlar belgelerle senin foyanı ortaya döktü hemde herkes gördü adamlar belgelediler senin yaptıklarını ötesi olamaz bunun.Sadace ahmet ve server abi değil diğer kişilerde yani bazı insanlar gitmiş baya derin köklü bir araştırma yapmış sonrada belgeleriyle birlikte ahmet abiye yolamıştı.Herşey ortada ahmet abinin ve server hatta çoğu gamer kanalında var videoları adamlar herşeyini ortaya dökmüş.Bence artık uzatma aslında bilen biliyo zaten gerisi önemli değil.Bunu yazmamdaki sebebte gerçekleri çarptırman.

Konuya gelirsek beyler bu oceyi getiren takımı daha önce duyan varmı nedir neyin nesidir veya sahibi kimdir?Biri aydınlatırsa sevinirim.

• İçimden bi ses bu takım balon gibi patlayacak diyor.
  • Heyin kafası türkiyede diyosunuz onu anlamadım sadece adamların streamine katılacakmış
  • quote:

Suan ıcın anlasılan ve hakları alınan oyuncular nyjacky wıldturtle xpeke athene sivhd arkadaslar

Siv HD mi?
  • Bi hi demeden giderse üzülürüm.
  • takip
  • quote:

Siz kimsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminal

quote:

Siz kimsiniz?

RGTV yayın müdürü
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.