Şimdi Ara

Cardfinans market-benzin kişiye özel(?) 100₺ puan(21Temmuz-31Ağustos) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
9
Favori
5.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben bulamadım, hangi adimdan kampanya kaydı oluyor birde ekran görüntüsü atabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kayıt olmadım ama online işlemlerde kayıtlı görünüyo

Cardfinans market-benzin kişiye özel(?) 100₺ puan(21Temmuz-31Ağustos)

• internet şubesi arama kısmına "kampanya" yazıp çıkan sonuçlar içinden Kartlar > Kredi Kartı İşlemleri > Kampanyalar kısmını tıkladıktan sonra çıkan listedeki kampanya gruplarından "Diğer" i seçip ilerle deyip kampanyayı görebildim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musteri hizmetleirni aradim boyle bi kapmanyamiz yok diyor. mobil uygulamada gozuken var mi

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisgsm -- 30 Temmuz 2017; 14:6:22 >
  • mh aradım kampanyaya katılım hakkınız yok dedi bende mesajla katıldım sonra alışveriş yaptım puan yattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunç1 -- 30 Temmuz 2017; 0:17:46 >
  • Ayni gunde 100+100 tl benzin alimi yaptim. Bir kere sms geldi acaba ayri gunlerdemi yapmamiz gerekiyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senchnsen

Ayni gunde 100+100 tl benzin alimi yaptim. Bir kere sms geldi acaba ayri gunlerdemi yapmamiz gerekiyordu..

Aynı işyeri günde 1 kere kabul ediyor. Farklı işyerinden ayrı ayrı alabiliyorsun ama aynı gün içinde.

• Ben mobil uygulamadan katildim

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

quote:

Orijinalden alıntı: Senchnsen

Ayni gunde 100+100 tl benzin alimi yaptim. Bir kere sms geldi acaba ayri gunlerdemi yapmamiz gerekiyordu..

Aynı işyeri günde 1 kere kabul ediyor. Farklı işyerinden ayrı ayrı alabiliyorsun ama aynı gün içinde.

Tesekkur ederim, keske bunu cardfinans katilim kosullarinda belirtseydi.. Okudum ama gormedim.

• Cardfinans doktor kartı haziran ayı itibariyle bitmiş!
    Artık değerli puan olarak kullanılmıyormuş?
    Puanları harcayıp bu kartı kapatıyorum.
  • Senchnsen S kullanıcısına yanıt
    Sartlarda zaten yazili

Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

• kartal_.1987 kullanıcısına yanıt
    evet yazmışlar gözümden kaçmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senchnsen -- 7 Ağustos 2017; 16:42:23 >
  • Bugün iki farklı işlemde (Carrefour ve BP) SMS ve puan gelmedi. Sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Bugün iki farklı işlemde (Carrefour ve BP) SMS ve puan gelmedi. Sizde de öyle mi?

Her gün için ilk alışverişe puan veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakbay06

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Bugün iki farklı işlemde (Carrefour ve BP) SMS ve puan gelmedi. Sizde de öyle mi?

Her gün için ilk alışverişe puan veriliyor.

Ben aynı gün 2 farklı yerden puan aldım hocam yanlış olmasın.
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Limitini düşürüp yedekte tutun bence.Ne de olsa aidat alınmıyor.(şimdilik)Diğer bankaların kampanyasız dönemlerinde can simidi olabiliyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Cardfinans doktor kartı haziran ayı itibariyle bitmiş!
    Artık değerli puan olarak kullanılmıyormuş?
    Puanları harcayıp bu kartı kapatıyorum.

hata yaparsın. bu yıl cardfınansdan harcama sözü dahil 1300 tl puan ve hedıye para kazandım.

bu kampanyasından da şimdiden 50 tl para puan kazandm. aidatsız doktor kart her türlü iş görür.

• Mh den katılıp katıldınız mesajı alan varmı ben mh den katıldım bişey gelmedi mobildede görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rorshacck

Mh den katılıp katıldınız mesajı alan varmı ben mh den katıldım bişey gelmedi mobildede görünmüyor

Bend de mh temsilcisi tarafında katılım sağladım.Harcama yaptıkça puan geliyor.Puan kazanım sms i gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.