Şimdi Ara

Carbide 400r mı Z11+ mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zalman çok kaliteli bir marka.Fakat şu iki kasa arasında kaldığında 400r seçmelisin.Çünkü soğutma açısından daha iyidir
  • Alabiliyordanız 400R alın, iç hacim olsun, kablo yönetimi olsun daha iyi.

Z11 içi göründüğü gibi değil, oldukça dar. İçine sistem kurmuş biri olarak söylüyorum.
  • Sağol kasa içine ek fan almam gerekir mi?
  • +1 carbide 400r icin ek fan gerekli mi yoksa butun fanlari takilimi geliyor ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400r 3 fanla geliyor yeterlidir duruma gore zamanla eklersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcp_enes R kullanıcısına yanıt
    2 adet ön, ve 1 adet de arka egsoz fanı mevcut. Fan eklemek isterseniz, üst bölüme 2 tane tahliye edecek şekilde olabilir.

İlla eklemek zorunda değilsiniz tabi, üzerinde gelen fanlarla da rahat çalışır.

• Bu parçalarla iyi bir oyun bilgisayarı olurmu?

Carbide 400r mı Z11+ mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcp_enes -- 10 Mayıs 2014; 14:53:16 >
    anakartınla ssd arasında uyumsuzluk söz konusu olabilir. Amd anakartlarının bazılarında sata çıkışları ssd lerde tam performans vermiyorlar. Bunu günlük kullanımda hissetmeyebilirsin ama testlerde çok rahat görebilirsin.

Anakartının dogal sata 3 çıkışı varmı kontrol et. Birde dogal sata 3 çıkışı olsa bile uyumsuzluk yaptıgını duydum diye hatırlıyorum.

Canının sıkılmaması için bu konuyu çok iyi araştır öyle karar ver.
  • Aslında ssd almayı ertelemiştim ama sonra inceledim olmazsa olmazlardanmış hddden hızlı olması bana yeter.@nmm1716
    Her şekilde hdd den hızlı olacaktır. Yukarıda anlattıgım olayı günlük kullanımda hissetmen zordur. Belkide pc nin açılışını kapanışını 2-3 saniye kadar etkileyebilir.
    400r acık ve net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.