Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.608
Cevap
57
Favori
164.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hikayeyi kesin değiştirecekler belli oldu yani bir filmlik yapıcaklar. hatta bence chris evans'ın son filmi olabilme potansiyeli baya yüksek.
  • Captain America v Iron Man : Dawn of civil war

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Çok iyi ya

https://vine.co/v/OMvvOABUB3z

• Russo kardeşler iyi film yaptılar harbiden bu filmde de beklenti yüksek.
  • Civil War'un çizgi romanlardan farklı olucağını söylemiştim. Kevin reyiz iyice açıklamış. böyle de güzel olacak.

• In Isaac We Trust kullanıcısına yanıt
    Adamlar valla evreni mükemmel işliyorlar helal olsun. DC'den de böyle bir şey görmek isterim ama yapabileceklerini pek zannetmiyorum.

Eminim Marvel daha Iron Man 1'i çekerken Ciwil War'ı planlamaya başlamıştır. Daha Avengers 1'de Cap ile Iron Man sürtüşmeye başlamıştı.
  • Kevin Feige bir yerde tüm planların 2005te yapıldığını açıklamıştı. Adamlar o zamandan beri organize. Düşünün ne kadar başarılı olmayı kafaya koyduklarını.
  • bu sahne olursa çok efsane olur.

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Isaac We Trust

bu sahne olursa çok efsane olur.

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

Avengers ta böyle bir sahne vardı. Cap kalkanı ayna gibi kullanıp ışını düşmanlara yöneltiyordu. Tabi bu olay bambaşka. :D
  • Koca Civil War'u tek filme mi sığdıracaklarmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Koca Civil War'u tek filme mi sığdıracaklarmış?

Hocam olay farklı ya...Bizim bildiğimiz Civil War olmayacak maalesef, senaryo değişecek büyük ihtimal.İsmi ise biraz da dikkat çekmek için yaptılar.
  • Cap, stark, falcon, winter soldier, widow ve belki de hawkeye olur.
  • yahu tek tek batman ve superman filmleri kaptanı katlar.hele batman ve Superman biraradaysa kaptanin hiç şansı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

yahu tek tek batman ve superman filmleri kaptanı katlar.hele batman ve Superman biraradaysa kaptanin hiç şansı yok

He kardes simdi supurmen konuna donebilirsin

• Evet tek bir filmle geçiştirecekler. Zira Avenger 3 iki bölüm halinde Thanos'la Infinity War oldu sonuçta.
  • Filmin şarkısı şimdiden hazır Captain America'yı hiç sevmiyorum.İlgimi çekmeyen sayılı herolardan.Ayrıca 2 karakter değil Avengers'taki gibi birşey görmek isteriz Alayını katsınlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=SHoDKldosXk
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    İsmi gibi içeriği de güzelse izlettirir kendisini, bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Captain america bu filmde ölecekmi suikaste uğrayıp?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

yahu tek tek batman ve superman filmleri kaptanı katlar.hele batman ve Superman biraradaysa kaptanin hiç şansı yok

He kardes simdi supurmen konuna donebilirsin

niye ben film izlemeyi seviyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.