Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.608
Cevap
57
Favori
164.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bostonceltic

Eğer bu hikayeyi hakkını vererek yaparsanız infinity war'dan daha sağlam bir film çıkar bence.Çizgi romanı alıp filme koysunlar demiyorum zaten sadece kilit noktalar var çizgi romanda.
    Bu filmde de göremiyecez o noktaları ve bu yüzden hikayenin hakkını verememelerinden korkuyorum.

Katılıyorum orası öyle hocam.
  • niye herkes kavgaya odaklanıyor ki?

filmde baron zemo var, en sağlam villain'lerden biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani bugün fragman gelıyordu
  • Teen Wolf izlediyseniz o dizinin introsu da böyle

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Yok hocam izlemedim. Neyse çok da önemli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman gelmedi mi? Konu yine alevlenmiş, fragman geldi sanmıştım.
  • kaçta gelir su tralier beklemekten sıkıldım
  • aklımda 20:00 var ama o kadar da olmaz 18:00da gelir belki en azından saat başı gelsin de az belli olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar süründürmekten zevk alıyor resmen...Dün akşam 20.00 civarı fragmanın geleceğini söyleyen tanıtımlar yayınlandı.Galiba yine akşam çıkacak.Bir de Final Trailer olacakmış.Zaten 1 fragman, 1 super bowl spot çıkardılar, çok fragman çıkarmış gibi final trailer olacakmış.Anlaşılan Age Of Ultron'da düştükleri hataya düşmeyecekler.Ortalığı fragmana boğmayacaklar.Ama şu ana kadar sadece 1 fragman gelmesi de abartıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: aksiyon95

Adamlar süründürmekten zevk alıyor resmen...Dün akşam 20.00 civarı fragmanın geleceğini söyleyen tanıtımlar yayınlandı.Galiba yine akşam çıkacak.Bir de Final Trailer olacakmış.Zaten 1 fragman, 1 super bowl spot çıkardılar, çok fragman çıkarmış gibi final trailer olacakmış.Anlaşılan Age Of Ultron'da düştükleri hataya düşmeyecekler.Ortalığı fragmana boğmayacaklar.Ama şu ana kadar sadece 1 fragman gelmesi de abartıydı

Valla o fragmandan sonra birçok kişinin beklediği filmler gelince başka yerlerden tatmin olduk ( Deadpool,..., BvS de gelicek) o yüzden daha az olması bu yıl için böyle bir film için beni sevindiriyor. Öte yandan bu yıl sadece bu film çıksaydı bir fragman ile millet yetinemezdi bence Biraz alakasız bir ilişkilendirme olucak ama ben böyle düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aksiyon95 kullanıcısına yanıt
    Yalnız aynı ketum politikayı Star Wars' ta da izlediler ve inanılmaz bir başarı geldi (her ne kadar seven kadar sevmeyen de olsa) ve winter soldier'da da çok fragman görmemiştik gibi hatırlıyorum. Sonradan tv spotlar gelir ama asıl bombalar filme saklanır. Sancılı ama sonu güzel bir süreç ben varım yani :D

• Çay ve çekirdek hazır bekliyoruz. #TeamIronman

• bu final fragman mı olacak şimdi?
  • Spidey fragmanda gözükecek diye söylentiler çok çok arttı. Bir de bu ''Sony anlaşma yapmış,sadece filmde gözükecekmiş spider-man'' olayı gerçek mi ya ? Abi bu ne kadar saçma bir anlaşma o zaman. Filmde zaten gözükecek olan karakteri fragmanda bir kesit olsa onu geçtim bir fotoğraf olsa dahi niye göstermezsin ? Saçmalık bence doğruluk payı varsa.

Filmden daha çok spider-man konu olması bence çok çok normal. Sonuçta ilk defa ana vatanına dönüyor. MCU'Da hiç bir zaman spider-man konusu dahi geçmedi, yanılıyorsam düzeltin. Sadece ant man filminde falconmuydu bilmiyorum ''Tırmananı,ağ atanı falan var'' diye atıfda bulundu diye biliyorum. O yüzden herkesin iron man-Cap savaşındansa şu spidey kostümü, çıkacak filme nasıl bir zemin hazırlanacağı gibi olayları merak etmesi çok doğal bence. Şahsen ben de en azından bi kostümünü merak ediyorum nasıl bir şey çıkacak diye.

• Merakla beklemedeyiz
    #TeamCap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 10 Mart 2016; 17:51:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    scarlett
  • Gözüm pür dikkat konuda #TeamCap

Baron Zemo da gözükse efsane olur.

• Bekliyoruz bakalım az fragman olması daha güzel olucak.

#TeamCap

• Bende Spiderman ı çok merak ediyorum.
    Daha doğrusu kostümü
    Orjinal kostümü merak ediyorum.
    Tony'nin yapacağı kostümü duble merak ediyorum(varsa filmde tabi)
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.