Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.608
Cevap
57
Favori
164.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet cizgi roman uyarlaması bir filmde cizgi roman karakterlerine ve cizgi roman eventlerine sevinen birinin cizgi roman hikayelerini beklemesi cok garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Respect Paul kullanıcısına yanıt
    Bu film çizgi roman uyarlaması değil mi ? Ne ile bir tutmamı isterdin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Bende tam bunu diyorum işte madem imkanlar el vermiyor, elinde tonla hikaye var niye bunu seçiyorsun.Age of ultron mesela arkadas ikinci avengers filminde secilecek uyarlamamıydı o.Ha butun altyapı hazir olur cekersin ama teliflerin disardayken biraz secici ol bari.

Gişede çarpıcı başarılar elde etmek istiyorlar bunu anlayışla karşılıyorum. İnanın diğer hikayelerde de çizgi romanı bire bir yansıtmalarını engelleyecek durumlar olacaktı. Film evreni ayrı bir evren beklentiler bununla doğru orantılı olmalı. Şu saydığım koşullara rağmen ben başarılı olduklarını düşünüyorum ve Civil War filminin de iyi olacağı kanısındayım.
  • Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    En basiti defenders takımının filme alabilirlerdi(spider-man'in aldıysa bunu da alabilirdi) , spider-man filmini bekleyebilirlerdi.Aceleye geldi bence.

• birkaç şey hakkında konuşmak istiyorum.belki yeri burası değil ama yazacak doğru yeri bulma derdune giremem şimdi.

öncelikle civil war ayrı, dawn of justice ayrı film.bu iki filmde ne olursa olsun birbirlerini etkilemez.civil warı izleyecek adam,dawn of justice da farklı birşey oldu diye civil war'a gitmekten vaz mı geçecek sanki?olmadı ikisinede gider biri diğerini etkilemez.

ikinci olarak dc vs marvel mevzusu var.her iki şirketi kendi içerisinde değerlendirin (şirket diyorum evren demiyorum çünkü evren nedir yani?şirket bunlar kar amacı güden),birbirleriyle kıyaslamanız sağlıksız olur.

üçüncüsü bence marvel küçük yaştaki kitleye hitap etmek için ipin ucunu kaçırdı. age of ultron un fragmanlarını gördüğümde öylesine heyecanlanmistim ki.dedim bu sefer gerçekten güçlü, akıllı, cool,çekici bir karakter olacak.hele ki o eli kolu kırık robotun bedeninde gelip,önce hepsini eleştirip sonra da önündeki robotun kafasını parçalayıp onların önüne atması falan muhteşem gelmişti.ama gelin görün ki ultron filmde etrafta şarkı söylüyor, düşmanlarını ciddiye almıyor, alay ediyor falan fistan.tam bir hayalkırıklığı.marvel daha ciddi filmler yapmalı

• Sidik yarışına giren dc değil yalnız onun dışında lord of atlantis zaten herşeyi demiş .

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    yalnız direk şu moda geçtin la

keşke biraz trolleseydim

• quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

En basiti defenders takımının filme alabilirlerdi(spider-man'in aldıysa bunu da alabilirdi) , spider-man filmini bekleyebilirlerdi.Aceleye geldi bence.

Defenders diye bir grup yok ki daha.
  • Önemli olan beklemesi değil, yaptığı hazırlıktır.

Superman'in hikayesini sıfırdan anlatıp Batman ve Wonder Woman'ı olaya balıklama soktular. Bu karakterlere zaten solo film çekiliyor/çekilecek. WW filmi ve Batman filmi BvS filminden önce gelseydi evren daha sağlam temeller üzerine kurulmuş olacaktı. Karakterin çizgi romanda sevilmesi ile sinematik evrende sevilmesi aynı şey değil. Civil War serinin ilk filmi olsaydı fragmandaki "So was I" repliği anlamsız 3 kelimeden başka birşey olmazdı ama o cümlenin arkasında bir yaşanmışlık var. Solo Batman filmi çekilmiş olsaydı; Batman, Superman ile konuşurken bu filmlere göndermeler yapabilirdi, şimdi bilmediğimiz bir adam ile 1 filmden tanıdığımız bir adam savaşacak. Filmdeki olay bu olacak.
  • aktör değişti ama nolan'ın batman hikayesi aynen devam ediyor,yok sayılmıyor. jokere gönderme yapıyor hatta bruce wayne,clark kent'le röportaj yaparken.jokes on you batman heykelini falan gosteriyorlar

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Tartışmanın başından beri birkaç sene sonra çekilsin diyorum .O zaman defenders da olur sanırım.

• beyler az once facebook uzerinden bi gif izledim bucky rodgers'a saldiriyor,sizdirildi deniyor ama bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alan Pardew

beyler az once facebook uzerinden bi gif izledim bucky rodgers'a saldiriyor,sizdirildi deniyor ama bilmiyorum.

http://45.media.tumblr.com/5c6046e03fb1c0af2323ab16642bb009/tumblr_o3r1dgfj2c1urh1kgo1_500.gif

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    .
    Bu mesaja eklenen görseller:

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

• canguler917 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir durum yok. Sinematik evren MoS ile başladı.
  • Alan Pardew kullanıcısına yanıt
    Heo o kızın yüzünden milletin beynine giriyor
  • quote:

Tartışmanın başından beri birkaç sene sonra çekilsin diyorum .O zaman defenders da olur sanırım.

Hocam siz anlamak istemiyorsunuz ama bir kez daha söyleyeceğim bir kaç sene sonra Infinity War diye bir film geliyor, oyuncuların sözleşmesi bitiyor. Zaten oyuncularda yaşlanıyor beklemek gibi lüksleri yok. İkincisi film evreni ile çizgi roman evreni ayrı. Adamlar aynısını uyarlamak zorunda da değil yapamaz da zaten. Size hak veriyorum, saygı duyuyorum fikrinize ama hala kesin yargılar ile çıkmamış filme yorum yapıyorsunuz. İmkanlar dahilinde yapabileceklerinin en iyisini yaptılar daha iki sene önce keşke Spider-Man MCU'da olsa diye hayal kuruyorduk şimdi Spider-Man asıl rölde oynamayacak diye yorum yapıyorsunuz ama adamların seçeneği yok.
  • quote:

Bu film çizgi roman uyarlaması değil mi ? Ne ile bir tutmamı isterdin ?

Çizgi roman uyarlaması diye birşeymi var? çizgi roman uyarlaması olsa filmde bir sürü karakter görürdük film evreninde ultronda ve winter soldierde olan olaylar sonucunda devlet olaya el koymak istiyor ve iç savaş meydana geliyor olan olay doğrutulsunda bu film zorunlu gibi birşeydi yani yani bu film tam zamanında geliyor
  • Bu arada Bucky, Steve de geçiriyor bir tane kesin filmin başlarındadır tabi. Hatta Tony ile silahla kapıştığı sahnenin ya öncesi ya sonrası ikisinden biri.
  • Yeni fragman yarın mı?

Edit:öyleymiş.

#teamironman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerys Targaryen -- 10 Mart 2016; 0:30:16 >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.