Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.608
Cevap
57
Favori
164.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru olacağını sanmıyorum. Infinity War'a kadar ana Avengers kadrosuna birşey olmaz bana kalırsa.
  • infinity war'da olacağı bu filmde ölemeyeceği anlamına gelmiyor, burada ölür infinity war başında canlandırırlar bir şekilde.
  • Tony saplamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

infinity war'da olacağı bu filmde ölemeyeceği anlamına gelmiyor, burada ölür infinity war başında canlandırırlar bir şekilde.

Hocam o dediğini Coulson gibi yan roller için yaparlar, ama gidip Cpt.America gibi bir karakter için o topa girmezler.
  • Kilit nokta aslında Cap'ın ölüp ölmemesi ya da civil war değil.

Kilit nokta Dr.strange filmi. Onun sonunu yada after credits sahnesini nasil bağlayacakları önemli.

Eğer böyle bir topa girecekse marvel, yani ölecekse Cap, olay tamamen Dr.strange filmiyle çözülür.

Yani eğer şu Kare gerçekse film önemini biraz kaybeder, Dr.strange filmi önem kazanır. Nede olsa geri getirebilecek tek şey Dr.strange oluyor. Ya da Tahiti ? sanmam pek.

Agents of shield izleyenler bilir TAHITI programı ölen bir Avengers'ın tekrar diriltilmesi için yaratıldı. Ama bu topa gireceklerini de sanmam.
  • Black Panther çok karizmatik duruyor. Iron man'in takımı çok güçlü duruyor, yani halı saha olsa captan iron man'e oğlum siz çok güçlü oldunuz adam değişelim der.
  • Yukarıdaki görsel bana aldatıcı geldi nedense. Sanki daha önce bir filmde veya bi yerde böyle bir sahneyi görmüş gibiyim ama çıkaramadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Yukarıdaki görsel bana aldatıcı geldi nedense. Sanki daha önce bir filmde veya bi yerde böyle bir sahneyi görmüş gibiyim ama çıkaramadım ya

bencede fake resim gibi. fragman'ı tekrar izledim iron man zırfı farklı
  • burak4242 kullanıcısına yanıt
    Winter Soldier'daki Nick Fury'nin sahnesi ?
    Sen söyleyince banada öyle geldi.
  • "it wasn't worth it" gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alan Pardew

Yoksaa??
    Bu mesaja eklenen görseller:

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

İnşallah spoiler yememişizdir Keşke görmeseydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Captain america için bunu yapmazlar bende katılıyorum en azından film yönünden düşünürsek çok saçma bir durum olur bu. Ben fake olcağını düşünüyorum yada şansımıza film daha başlamadan en kötü olayı öğrenmiş olduk.
  •  Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

Martin Freeman, Everett Ross karakterini canlandıracakmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alan Pardew

Yoksaa??
    Bu mesaja eklenen görseller:

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

Resimde görülen Iron Man zırhı bu filmde kullanılan zırh değil, Age of Ultron'daki Mark 43. Resim fan yapımı yani.

• Empire Dergisinden Fotoğraflar

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA
     Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

• oo olaylar olaylar bi sonraki fragman bomba gelecek sanki

• Crossbones 'u da gördüğümüze göre kimin öleceği belli oldu sayılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scarlet Witch

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Infinity War'da CA olsa ne olur olmasa ne olur. Infinity War'da tüm Avengers üyelerinin figüran olarak filmde olması lazım zaten. Dr Strange , Ada'm Warlock , Silver Surfer gibi karakterlerin olması lazım en azından Thanos'un yenilgisinin kabul edilebilir olması için. Thanos'un IG'siz hali bile Avengers'ı perişan eder zaten.

•  Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 23 Şubat 2016; 13:58:32 >

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.