Şimdi Ara

Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.609
Cevap
57
Favori
164.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir çok karakter eksik zaten tek tek sayarsak. Adamlar elindekileri ve kilit karakterleri kullanmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers Ultron filmini tekrar izledim sonunu hatırladım da; Captain yeni ekip kuruyor sanki ?Bu film ile bağlantısı olacak mıydı ? Nasıl olacak ? Yeni ekip de Tony'nin tarafında olacak olanlar da var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    shield la ortak kurdukları new avengers galiba o cap veya iron man le alakalı değil onlardan sonra veya onlara yardım için kurulan ekip diye biliyorum daha iyi bilen biri aydınlatabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

shield la ortak kurdukları new avengers galiba o cap veya iron man le alakalı değil onlardan sonra veya onlara yardım için kurulan ekip diye biliyorum daha iyi bilen biri aydınlatabilir belki

Avengers'a yardım olarak nitelendirmek biraz yanlış olur. Üyelerden değişmeyen sadece Cap ve Widow kaldı. Bir nevi New Avengers diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA
     Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA
     Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA

•  Captain America: Civil War (06.05.16) l Robert Downey Jr. - Chris Evans VİZYONDA
  • https://onedio.com/haber/yenilmezleri-turkler-canlandirsa-basrolde-oynamasi-muhtemel-8-oyuncu-685394
    Beyler youtube da bulamadım o yüzden şu linkten izleyin videoyu süper olmuş
    Ahmet Kural ve Kerem Bursin iyi oturmuş Kıvançta öyle tabi

• brk5334 kullanıcısına yanıt
    Asıl Kerem Bursin olmamış. Thor, Hulk ve Fury yine güzel de Cap'i görünce ben utandım..
  • Hulk'a koptum yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGlacieR

Hulk'a koptum yalnız.

Aynen bıyıklı fena olmuş zaten seneler önce bir şehir efsanesi vardı güya yönetmen Thor için Kıvançı ABD'ye çağırmış falan filan, cuk oturmuş gerçekten
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    İron Man'i oynayan adam olmamış.
    Captain'da pek olmamış hatta.
    Diğerleri fena değil.

• Civil War'un son kısmında gözyaşlarınız için yanınızda mendil de götürmeniz gerekecek!

birthmoviesdeath.com sitesi yetkilileri Captain America Civil War'un son gösterimini izlemiş ve dediklerine göre film The Winter Soldier'dan psikolojik anlamda daha ağır ve ağırlıklı olarak Steve Rogers'la Bucky Barnes'ın ilişkisine odaklanmış.

''Bu film Marvel Sinematik Evreni'ni baştan aşağı değiştirecek. Spider-Man filmde harika, başlangıç hikayesini anlatmakla zaman kaybetmemişler ki bu çok iyi bir seçim.
    Black Panther filmde müthiş, Chadwick Boseman karakteri çok iyi taşımış ve MCU'ya harika bir ekleme olmuş.''

Son olarak dediklerine göre yanımızda mendil de götürmemiz gerekiyormuş çünkü filmin sonu duygusal olarak bizim için pek hayırlı olmayacakmış!

''Son 30 dakika hem duygusal olarak hem psikolojik olarak bir çöküntü.''

• Cap
    ölecek mi la yoksa
    cap
    i harcıyacaklar matmazeelll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 2 Mart 2016; 21:33:10 >
  • adamların dediği doğruysa baya vurucu bir film gelebilir. 1 fragman dışında da bişey paylaşmadılar merak zirve yaptı bende
  • Spider-Man hakkında duyduklarım çok sevindirdi. Duygusal bi sahne iyi hoşta sinemada veletler arasında pek etkileyemeyebilir beni, evde tekrar izleyince ağlarız artık

• Widget kullanıcısına yanıt
    Seansı iyi ayarlamak lazım veletlerle izlememek için. Ben Age of Ultron'u ilk çıktığı gün 18:00 seansında Türkçe altyazılı olarak izlemiştim. Salon tıklım tıklımdı ama hiçbir velede rastlamadım.
  • Spider man yeniden mi çekilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Seansı iyi ayarlamak lazım veletlerle izlememek için. Ben Age of Ultron'u ilk çıktığı gün 18:00 seansında Türkçe altyazılı olarak izlemiştim. Salon tıklım tıklımdı ama hiçbir velede rastlamadım.

İçinde bulunduğum durum nedeniyle pekte istediğim vakitlerde izleyemiyorum, çoluk çocuk doluşabiliyor. Şöyle ciddi, marvel fanları ile izlemek nasip olmadı hiç

• bu arada final fragman gelmiyecekmi 2ay kaldı
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Bu ay gelir bir tane herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.