Şimdi Ara

Çapsız ve BENCİL samatta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun givi capsiz ve bencil forvetle bizden bi halt olmaz. Sivasta pasi vermedi 2 puan biraktik. Bugun ilk dakikalarda pasi vermedi yine kaybettik. O pasi verse maca resmen 1-0 baslamiz olacaktik ve hersey farkli olurdu. Ne ayaginda top tutabiliyor ne son vuruslari iyi nede arkadaslarina pozisyon hazirliyor veya paa veriyor. Bencillik ve akilsizligi hat safhada . Frey bile oynasa daha faydali olurdu. Bu samattadan bi halt olamayacagini erol hoca ne zaman görecek. Bu ÇAPSIZIN oynadigi her mac puan kaybetme riskimiz dahada artacak... bu ÇAPSIZ ile sampiyon olamayiz...

Ekleme olarak

Kayseri macindan sonra bile yazmistim samatta biraz akilli olsa ve bencillik yapmasa o mac 3-0 degil 5-0 veya 6-0 biterdi diye. Samattanin yeterli olacagini dusunen herkimse allah onuda kahretsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 6 Şubat 2021; 22:43:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samatta, Cisse ve Valencia'yı topla 1 Thiam etmiyor. Üçü oynadı Thiam 1 dakika oynamadı  Thiamın kolları arkaya bağlasan bu 3 kazmadan daha faydalı olur.

Bu takımın ihtiyacı forvet ve Gustavo'nun yedeği diye yazdık burada 50 kere. Bunlar gitti 10 milyona İrfan'ı aldı. Daha ilk maçta Gustavo sakatlandı yerine oynayacak adam yok. 3 tane forvet var gol atmakla alakaları yok. 6 milyonluk Samatta, Erol'un prensi Cisse, 30 gol atan Valencia var, takımın en çok gol atanı Kasımpaşa'dan bedavaya gelen Thiam  

Hatay maçını izleyen her birey Mert Hakan denen çöp oğlu çöpün paf takımda bile oynamaması gerektiğini görür, bizim hoca herifi 3 gün sonra derbide ilk 11'e koyuyor  

Mertini Cisse'ni al defol git nereye gidiyorsan

• Forvetler mevki geregi biraz bencil olabilir. Ama bu kalas’in oyle bi luksu olmamasi lazim. Ayagi duzgun olan adam vursun derim. Ceza sahasi icinde bos gecmeyen adam vursun. Ama bu herif kale in agzinda olsa bile sut cekmemeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samatta, Cisse ve Valencia'yı topla 1 Thiam etmiyor. Üçü oynadı Thiam 1 dakika oynamadı  Thiamın kolları arkaya bağlasan bu 3 kazmadan daha faydalı olur.

Bu takımın ihtiyacı forvet ve Gustavo'nun yedeği diye yazdık burada 50 kere. Bunlar gitti 10 milyona İrfan'ı aldı. Daha ilk maçta Gustavo sakatlandı yerine oynayacak adam yok. 3 tane forvet var gol atmakla alakaları yok. 6 milyonluk Samatta, Erol'un prensi Cisse, 30 gol atan Valencia var, takımın en çok gol atanı Kasımpaşa'dan bedavaya gelen Thiam  

Hatay maçını izleyen her birey Mert Hakan denen çöp oğlu çöpün paf takımda bile oynamaması gerektiğini görür, bizim hoca herifi 3 gün sonra derbide ilk 11'e koyuyor  

Mertini Cisse'ni al defol git nereye gidiyorsan

• Bunların kulağını çekecek otorite olmadıktan sonra onlar bencilliğe biz saç baş yolmaya devam ederiz.
    Sinan denen GS dönmesinden medet uman asıl çapsızın sorgulanması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu elemanın twitterına bakınca futbolcu olmadığı, pazarlamacı olduğunu göreceksiniz, o gitsin coca cola reklamı yapsın banka reklamı yapsın böyle bir forvete ihtiyacımız yok bu mu 35 gol atacakmış 3-5 atar anca.

• Yahu ikinci yarıda MHY solda koşturuyor, rakibi eksik yakalıyoruz. Bu Samatta savunma arasına koşacağına yavaşladı. Hakaret için demiyorum, yahu bu adam nasıl bir forvet? Forvet ya forvet. İngilizcesi forward, yani "ileri" demek, "hücum" demek ya. Forvetsen forward edeceksin. Bu kadar basit. Ben savunuyordum bu adamı da yok. Son Sivas maçında da kaleciyle karşı karşıya kalıp topa vurma zamanlamasını ayarlayamamıştı, kendi perspektifini daraltmıştı. Forvete bak; zamanlama yok, topsuz koşu yok, bitiricilik yok. Baba işin ne senin?

Zaten 3. dakikadaki pozisyon da acayip komik. Kaleye hiç değilse çocuk gibi zayıf vur ama vur kaleye ya. Bu adamın yerine niye Thiam oynamadı hala anlamış değilim.

• Twitterda twit mi atariz mesaj mi atariz biseyler yapalim tepkimizi koyalim . Simdi bende baktim harbiden coca cola banka reklamlarindan gecilmiyor. Nasil futbolcu lan bu

• Boupendza gibi mükemmel bir adam varken 10 milyonu irfana verirsen böyle olur. Üstüne üstlük takımın başında Anadolu takımı hocası varsa.

• Yeni Preko olur dediğimde hakaret eden kişiler şimdi adama sövüyor garip.

Arkadaş geldiğinde öve öve bitiremediniz. Adamın geçmişinde golcülük yokki.

Kıçı kırık belçika liginde bir sezon 20 gol atmış gerisi bomboş. Adam tipik kontra topçusu anadolu takımlarına gidecek adamları aldık hep.

Anlamadığım şey spor basınındaki adamları izleyip ulan acaba benmi yanlış düşünüyorum dedim

Perrotti bile bir tane maçı söktü aldı yeteneğiyle. Bu yarar sağlamadığı gibi zarar veriyor.

• Bizi şampiyonluktan ederse forvetsizlik eder gol makinası diye aldık tost makinası çıktı.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Allen 20

Boupendza gibi mükemmel bir adam varken 10 milyonu irfana verirsen böyle olur. Üstüne üstlük takımın başında Anadolu takımı hocası varsa.

Bu yoruma şapka çıkarılır 10 milyon verip irfan alıcağıma tek başına takımı sırtlama şansı olan boupendzaya verirdim. Bizimkiler aslında alırdı ama diagneden ağzı yanınca takılmadılar.(ki diagne bile satın alırsa west hemen hemen dengelicek maliyetini)

Yani boupendza 10m etmeyebilir ama Fenerbahçe'nin kesinlikle sıkıntısını çözerdi. Belki Fenerbahçe satarken zarar edebilirdi ama bu adam şampiyonluğu getirebilirdi.

• Cezaliydim yazamadim. karagumruk macinda da gorduk ki samatta beynen burda degil. Kadro disi birakilirsa diger oyuncularada guzel bir goz dagi olur bence

• İkinci Slimani vakası. Osayi de ikinci Volkan Şen vakası olma yolunda ilerliyor...
  • Al iste ayni tas ayni hamam ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Al iste ayni tas ayni hamam ...

• Kola Reyiz dün 1 saat topa vurmak için bekledi, böyle bir futbol görmedim. En azından topa vursa belki dışarı çıkar da kontra yemeyiz o da yok.  

• Emenike

• Altyapı dan koy geç çocukları samatta dan daha iyi oynar ayıp valla buna verilen paralar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brc3

Altyapı dan koy geç çocukları samatta dan daha iyi oynar ayıp valla buna verilen paralar

Ne altyapısı ya? Maçtan önce tribünden birini al giydir formayı bundan çok iş yapar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.