Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
27
Favori
63.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Epson M105 sanırım size uygun
    Renkli ise wifi li pahali ama epson l365 saglayabilirim

Teşekkür ettim hocam eline sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim.
    Sadece epson değil bu gün sizde orjinal olmayan tankli canon yazıcınızi da garantiye göndermeniz durumunda yine garanti işlemi gormeyecektir. Brother de hp de çünkü firmalar yazıcıdan çok kartus ve murekkebin den kazanmaktadır. Epson size muadil kullanmayın demiyor. Kullaninca garanti dışı kalacaktır deniliyor.
    1 renkli fotokopi 0.5 kuruştan 3000 tane baskı alsaniz 1500 tl kazanç varken 100 tl bırakın mürekkebe gitsin.
    Bugün kalkıp araba da benzin ile tüplü araba arasındaki farki anlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basric B kullanıcısına yanıt
    Baskı kafasında sorun vardır.
    Temizlenmesi gerekir sanırım telefonda gorusmustuk

• fukfukara F kullanıcısına yanıt
    Epson l850 daha kaliteli basar.

• Tutakbilisim T kullanıcısına yanıt
    Ben yan sanayi mürekkep kullanarak zaten makina ve sarf malzemenin parasını amorti ediyorum o sebeple garanti dısı kalması cok da önemli degil benim icin.
    Epson l210 modelinde yan sanayi mürekkep kullanabiliyor muyuz? nasıl?
    Merhaba,
    Ben en basit şu şekilde konuşayım muadil kullanıpta 1 hafta sonra 1 ay sonra defalarca getiren müşteri olmuştur.
    Sizde bozulmadı diye başkasında da bozulmayacağı anlamına gelmez.
    Makine fabrikasyon hata olsa dahi muadil kullandığı için masraf bile çıkarılabilir.
    Bence burda insanları kaçak köçek işlere yönlendirmeyelim.
    Yine en sağlamından bilgi paylaşalımki kimsenin hakkını da yemeyelim.
  • Merhaba Canon LBP6310 mono lazer yazıcım var. Üçüncü defadır muadil toner takıp kulanıyorum. 13 bin baskı aldım 5 ayda. Baskıda problem yok. İlk iki toner RETECH markaydı. Sonuncusu ise FRAGİLE diye bir marka. Yalnız sonuncusunu taktıktan sonra baskı sırasında hafif bir biiip, biip sesi geliyor. Önceki retech toneri takınca ses yok oluyor. Bir sıkıntıya sebep olmaz umarım :)
    Selam,
    evet bilgi paylasalım diye buradayız ama nedense ikidir soruyorum kimse cevap vermiyor.. epson l210'da muadil mürekkep nasıl kullanılıyor?
  • İyigünler Arkadaşlar Epson L365 kullanmaktayım 6 ay oldu vatandan alalı ayda 2 baskı anca alırım mürekkeplerim %70 oranında
    ayarlardan defalarca kafa temizleme yaptım hizalama vd vd mürekkep temizlede yaptım.Enson 2 gündür söktüm kartuşları tankları
    kafayı solüsyonla şırıngayla temizledim kartuşlarıda çektim tanktan şırıngayla hava basıncı uyguladım biraz düzeldi gibi ama hala baskı
    kalitesi testinde en üstte ince bir çizgi var o gitmiyor yeniden mi kafa pinlerini solüsyonla temizlesem düzelirmi siyah renk sorunum.
  • 6Clas kullanıcısına yanıt
    bence hiç uğraşmadan teknik servise verin veya bize gönderebilirsiniz.
    boşuna garanti dışı bırakacaksınız.
    Beyfendi burda ben kimseyi yanlış yola sevk edemem.
  • _Akıncı kullanıcısına yanıt
    Sizi rahatsız etmiyorsa sorun yok yanlız bazen tonerlerde sorun olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Beyfendi burda ben kimseyi yanlış yola sevk edemem.

Epson olunca kimseyi yanlıs yola sevkedemem diyorsunuz ama Canon olunca hem dolum kartuslarını hemde yan sanayi mürekkeplerini satıp duruyorsunuz.
    Kusura bakmayın ama dürüst degilsiniz...
  • l110 makinamda tanklar 4/3 oranına dolu ama sürekli mürekkep bitti uyarısı alıyorum bunun sebebi ne olabilir ?
  • Merhaba kızımın sınıfına hem yazıcı hem tarayıcı özelliği olan bir cihaz almak istiyorum aylık 1000 civarı çıktı alıyoruz.Araştırdığım kadarıyla epson l220 aklıma yattı .
    http://urun.n11.com/cok-fonksiyonlu-yazici/epson-l220-cok-fonksiyonlu-tankli-yazici-P91551919

Sizce nasıl buna benzer sorunsuz başka ne cihaz önerirsiniz?
  • dc106 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle doğru yoldasınız.
  • bmc307 B kullanıcısına yanıt
    Mürekkep bitti hatasından sonra kod isterse mürekkep üstündeki kodu giriniz
    eğer kırmızı tuş yanıyor sa önce 5 saniye sonra 3 saniye sonra 1 saniye basarsanız otomotik reset atacaktır.
    Canon şu ana kadar orjinal ürünü mü vardı da biz tavsiye etmedik ?
    Kartuş maaliyeti gerçekten yüksek.
    Ayrıca dolan kartuş vs ürün satmadım hiç. sattığım 1 kişi bulursanız bende merak ettim.
    teşekkür ederim birde bu cihazı gerektiginde pcye bağlamadan fotokopi çekmek içinde kullanabilirmiyiz?
  • yeni alacağım ancak Canon i-Sensys MF211 ile HP LaserJet Pro M125A arasında kaldım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.