Şimdi Ara

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.950
Cevap
69
Favori
318.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ha öyleyse çok iyi biran için korkmuştum benim cihaz max 800 mA şarj ediyor diye.
    4 pili birden şarja koysak 6 saattemi dolacak olsun bekleriz sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

pillerim gp recyko 2100 ma. şarj cihazım alman malı Ultra pro BC02.

n11 konusunda hadi ya sorun yaşayanlarmı oldu ne gibi sorunlar çıktı?
    tamda uygun fiyatlı buldum diye sevinirken

Artık % 90 kararımı verdim son anda kararımı değiştirmezsem sx 150 alacağım.
    çek hediye kuponu vs ile indirimli alabileceğimiz bir yer varmı sizin bildiğiniz?

Ben aldım dostum kapalı kutu faturalı orjinal ürün geliyor.

Sorun yaşamazsın diye garanti olamaz sonuçta elektronik ürün.Ürünü koşulsuz iade etme hakkın var.

Ama genede sen bilirsin 250 civarı mağazalarda satılıyor karar senin.Ben aldım sorun yaşamadım.

• n11den almaya karar vermiştim ama sorun vs denilince kafam karıştı. diğer siteleri bir araştırayım bakalım bulamazsam bakacağız çaresine.
  • quote:

ha öyleyse çok iyi biran için korkmuştum benim cihaz max 800 mA şarj ediyor diye.

Hocam daha ne olsun, çok iyi değerler. 12-13 saat bekleyen arkadaşlar var bir çift pili :) Benimkiler de 6 saatte doluyor bir çift
  • 2.resim normal 3.sü 48x zoom ile çekildi, sadece görmek istedim nasıl oluyo diye Mesafe bayağı uzak çünkü
     ### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 11 Haziran 2013; 1:36:50 >

• quote:

ha öyleyse çok iyi biran için korkmuştum benim cihaz max 800 mA şarj ediyor diye.

Cihazınızın 800mA kısmı sizi ilgilendirmiyor. Siz şarj aletinizin 400mA olduğuna göre hareket edeceksiniz. İki çift pilin şarj süresi 2100/400≈5 saat. Tabi siz yaklaşık değerler olduğu için siz 6 saat şarj ederseniz daha sağlıklı olur. Üstelik bu değerler gayet iyi. Mesela ben 10 saat bekliyorum pilleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeson01

Diğerlerine göre bu fotoğrafı daha çok beğendim, elinize sağlık. Deniz kısmını biraz kırparsanız göze daha hoş görünebilir diye düşünüyorum. Ayrıca ufuk çizgisini paralel hale getirirseniz fotoğraf tamamdır. Belki bu işlemleri yaparken renklerle de oynayabilirsiniz kendi isteğinize göre.

• quote:

n11den almaya karar vermiştim ama sorun vs denilince kafam karıştı. diğer siteleri bir araştırayım bakalım bulamazsam bakacağız çaresine.

ben n11 den aldım bir sorun olmadı
  • n11 sitesinden alabilirsiniz ilk satışa çıktığından bayağı tepki çektiler daha sorunlu gönderim yapacaklarını sanmıyorum.
  • Evet cevaplar için teşekkür ederim. Benim şarj cihazı ortalamanın üzerinde baya güzel bir cihaz anladğım kadarıyla.

N11 konusunda araştırmalarıma devam ediyorum daha uygun başka bir yerden buldum gibi.

gold.com.trden 175 tlye 12 taksit alma imkanı var goldda sıkıntı çıkmaz herhalde.
    daha bazı arkadaşlar sorun yaşamış ama benim birkaç alışverişim oldu hiç sıkıntı çekmedim.

Sizce fiyat nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superhead -- 11 Haziran 2013; 12:18:58 >
  • 175 TL kaçırılmayacak bir fiyat burada ki insanlar 200 üstünde aldı bu ürünü

Gold a baktığımda o fiyata göremedim yalnız ben
  • paraf.com.tr de goldda fotoğraf makinelerine % 30 indirim var diyor (babalar günü kampanyası)
    ama gold.com.tr kabul etmiyor öyle bir kampanya yok diyor.
  • 175 TL alabiliyorsanız kaçırmayın derim

Ama şuan goldda 249 TL yazıyor...
  • Deniz kısmını kırptım daha güzel oldu, renklerle oynadım biraz ama oldukça acemiyim Öncekine göre oldukça iyi oldu ama
  • quote:

Deniz kısmını kırptım daha güzel oldu, renklerle oynadım biraz ama oldukça acemiyim Öncekine göre oldukça iyi oldu ama

Zamanla daha iyi olacaktır photoshop mu kullanıyorsun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Deniz kısmını kırptım daha güzel oldu, renklerle oynadım biraz ama oldukça acemiyim Öncekine göre oldukça iyi oldu ama

paylaş görelim : )
  • quote:

Bu mesajda bahsedilenler: @gentleman_
    Mutlaka daha iyi olacaktır. Yeni fotoğrafı da paylaşırsanız farkı biz de görürüz. Öyle de yorum yapmak kolay olur. Elinize sağlık.
  • arkadaşlar merhabalar bende geçtiğimiz günlerde bu makinayı alarak aranıza katılmış bulunmaktayım forumda çok güzel karaler görüyorum ilk denemelerimi yaptım ve bir kaç örnek fotoda ben yükledim umarım beğenirsiniz siz değerli arkadaşlar değerlendirse sevinirim her türlü eleştiriye açığım saygılar...

Devamı olacak umarım beğenirsiniz iyi forumlar...

Not Fotoğrafların Tümü Auto modunda çekilmiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_key -- 11 Haziran 2013; 14:57:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_key

arkadaşlar merhabalar bende geçtiğimiz günlerde bu makinayı alarak aranıza katılmış bulunmaktayım forumda çok güzel karaler görüyorum ilk denemelerimi yaptım ve bir kaç örnek fotoda ben yükledim umarım beğenirsiniz siz değerli arkadaşlar değerlendirse sevinirim her türlü eleştiriye açığım saygılar...

Devamı olacak umarım beğenirsiniz iyi forumlar...

İmza o kadar büyük ki, fotoğrafta ne olduğu dikkat bile çekmiyor. Bence imzadan kurtul bir an önce.
  • son kare özellikle çok başarılı
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.