Şimdi Ara

Canon Powershot Sx 230 399 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyat çok iyi geçen sene vatandan 599 a almıştım. 800 tlye kadar bulabileceğiniz en iyi makine bu. GPS i olması diğer makinelerden ayıran eşsiz bir özellik tavsiye ederim çok işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

fiyat çok iyi geçen sene vatandan 599 a almıştım. 800 tlye kadar bulabileceğiniz en iyi makine bu. GPS i olması diğer makinelerden ayıran eşsiz bir özellik tavsiye ederim çok işe yarıyor.
    Piyasaya göre baya ucuz oluyor,fiyatı yanlış yazdık ayağına iptal etmesinler,ya da ayıplı ürün göndermesinler?
  • Yine bir gold vakası daha geliyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Yine bir gold vakası daha geliyor gibi
    imkansız fiyat... abd de bile bu kadar değildi. yani tripod, çanta, 16 gb kart+bir kaç ıvır zıvırla ile 430 lira falandı. daha dün media marktta gördüm, 500 müydü 600 müydü..

bir gariplik olmasın?

gold'un sabıkası var mı bu konularda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

imkansız fiyat... abd de bile bu kadar değildi. yani tripod, çanta, 16 gb kart+bir kaç ıvır zıvırla ile 430 lira falandı. daha dün media marktta gördüm, 500 müydü 600 müydü..

bir gariplik olmasın?

gold'un sabıkası var mı bu konularda?

Alıntıları Göster
    webe özel diyor acaba mağazaya gitsek bu fiyattan yardımcı olurlar mı daha önce golddan bu şekilde alışveriş yapan var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

webe özel diyor acaba mağazaya gitsek bu fiyattan yardımcı olurlar mı daha önce golddan bu şekilde alışveriş yapan var mı arkadaşlar

Alıntıları Göster
    ben dayanamadım aldım valla bkm de kullanınca 370'e geldi.dediğiniz gibi arkadaş daha geçen ay 500 küsüre almıştı ben de kaçırmadım.fiyat çok absürt değil hani 200lere düşse tamam da bu fiyata göndereceklerini sanıyorum.haber veren arkadaşa çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

ben dayanamadım aldım valla bkm de kullanınca 370'e geldi.dediğiniz gibi arkadaş daha geçen ay 500 küsüre almıştı ben de kaçırmadım.fiyat çok absürt değil hani 200lere düşse tamam da bu fiyata göndereceklerini sanıyorum.haber veren arkadaşa çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar fiyat 1 haftadan beri böyle ben 220 sx almıştım gold'dan makinam çalınınca bir kaç gündür tereddüt ettim alıp almamak arasında ve dün gece aldım. fiyat uygun ihtiyacı olan yararlansın diye sıcak fırsatlara konuyu açma ihtiyacı hasıl oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: keb@nlı23

arkadaşlar fiyat 1 haftadan beri böyle ben 220 sx almıştım gold'dan makinam çalınınca bir kaç gündür tereddüt ettim alıp almamak arasında ve dün gece aldım. fiyat uygun ihtiyacı olan yararlansın diye sıcak fırsatlara konuyu açma ihtiyacı hasıl oldu.

Alıntıları Göster
    benimde aklımda paradcard la tek çekim alınsa ilk ekstre indirimden yararlanabilirmiyim sorusu var. parafcard konusunda bazı arkadaşlar hepsiburada dan tek çekim aldıkları ürünlerin ödemesinin hazirana ertelendiğini yazmıştı. gold ta paraf üye iş yeri. bi sakatlık olmayacağını bilsem bkm express + paraf ilk extre indirimi birde paraf günüm yapıp yüzde 5 gelirse haydi lilili lilili ......

• Gecen sx220 mediamarkta 299 tlydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Gecen sx220 mediamarkta 299 tlydi
    arkadaşlar gold da garanti nasıl oluyor bende uzun süredir 220 ve 230 modellerını takip edıyorum.paralel ithalat mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE5816

arkadaşlar gold da garanti nasıl oluyor bende uzun süredir 220 ve 230 modellerını takip edıyorum.paralel ithalat mı acaba ?

Alıntıları Göster
    ürün ess diye ithalatçı bi firmanın garantisinde imiş.
    alınır mı çok kararsızım yardım lütfen.makinede sıkıntı çıkarsa bu paralel ithalat işiyle uğraşmak çok zor :(
  • quote:

ürün ess diye ithalatçı bi firmanın garantisinde imiş.
    alınır mı çok kararsızım yardım lütfen.makinede sıkıntı çıkarsa bu paralel ithalat işiyle uğraşmak çok zor :(

Alıntıları Göster
    Goldun forumda 2-3 tane sabıkası var telefonda teyit almakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TokerCraft

Goldun forumda 2-3 tane sabıkası var telefonda teyit almakta fayda var.

Alıntıları Göster
    aradım ve ess garantisi geçerli dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Gecen sx220 mediamarkta 299 tlydi

399 olmasın ??
  • quote:

aradım ve ess garantisi geçerli dedi

Alıntıları Göster
    Garantisi olmasa bile o fiyat gayet iyi yurtdışında bile o fiyat değil, daha iyi bi fiyat görebileceğinizi sanmam bundan sonra tedavülden kalkar muhakkak ama satan da gold olmasa daha iyi olurdu.
  • quote:

fiyat çok iyi geçen sene vatandan 599 a almıştım. 800 tlye kadar bulabileceğiniz en iyi makine bu. GPS i olması diğer makinelerden ayıran eşsiz bir özellik tavsiye ederim çok işe yarıyor.

Gps in fotograf makinedeki artısı nedir acaba? fotograflarla ilgili bi yararı falanmı var yoksa fotograf ceken adam gezen adamdır yolunuda makineyle bulsun rahatlığımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

quote:

Gps in fotograf makinedeki artısı nedir acaba? fotograflarla ilgili bi yararı falanmı var yoksa fotograf ceken adam gezen adamdır yolunuda makineyle bulsun rahatlığımı?

fotoğrafları konum ekliyo cep telefonlarındaki gibi, gezinin sonunda yada tatilin eve gelip pcye atıyosunuz programı var google maps gibi ordan görüyorsunuz hangi foto haritada nerde ne zaman çekilmiş falan izlediğiniz yolu falan gösteriyor isterseniz tabi sürekli gps kayıdı açık tutarsanız ama pili çok dayanmıyor o zman. ben yedek pil satın aldım internetten yan sanayi, 2 pil 1 gün boyu götürüyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: STND

quote:

fotoğrafları konum ekliyo cep telefonlarındaki gibi, gezinin sonunda yada tatilin eve gelip pcye atıyosunuz programı var google maps gibi ordan görüyorsunuz hangi foto haritada nerde ne zaman çekilmiş falan izlediğiniz yolu falan gösteriyor isterseniz tabi sürekli gps kayıdı açık tutarsanız ama pili çok dayanmıyor o zman. ben yedek pil satın aldım internetten yan sanayi, 2 pil 1 gün boyu götürüyor

Alıntıları Göster
    yani bi navigasyon görevi görmüyor sanırım.makineyi açıpta nerdeyım nereye nerden giderim gibi bi haritası yok galiba

• quote:

yani bi navigasyon görevi görmüyor sanırım.makineyi açıpta nerdeyım nereye nerden giderim gibi bi haritası yok galiba

harita falan yok navigasyon işlevide görmüyor sadece konum ekliyor ve yol haritası çıkartıyor pcden. makinede harita falan gözükmüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.