Şimdi Ara

Canon PowerShot A520 Dijital Fotoğraf Makinesi + Canon CP510 Yazıcı + 256 MB SD Kart Hediyeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum, hesabını iyi yap lütfen. Tatile gideceğin veya bırak tatili evden 1 hafta uzaklaştığın ve makineni de yanında götürüp bol bol fotoğraf çektiğin zaman göreceksin ki 256 kart yetmeyecek. Hiç çekmem modunda olsan da arasıra ufak tefek videolar çekeceksin ve fotoğraflarınla birlikte 256 kart dolacak. 16'lık kart da afedersin ama çocuk oyuncağı gibi kalacak. Hesabını iyi yap arkadaşım, ha "ben evden 3 günden fazla uzaklaşmam" 256 yeter de artar; ama ola ki çok mükemmel bir video fırsatı yakaladın, bir doğa olayına veya aksiyona şahit oluyorsun; o bile yetmez.

256'lık kart, garantisiz, kaçak = 30 YTL
    256'lık kart, garantili, sağlam = 55 YTL
    512'lik kart kingston, ömürboyu garanti = 50 YTL.

karar senin dostum. Kolay gaza gelme.
  • 256'lık kart, garantili, sağlam = 55 YTL
    512'lik kart kingston, ömürboyu garanti = 50 YTL.

bu fiyatların doğru olduğundan eminmisin?kolay gaza gelme demişsin de baktım mesajlarıma gaza gelme gibi bi durum yok kaldı ki gaz olunacak bi hadise de yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwyne -- 14 Ocak 2006 13:37:44 >
  • Ben izmirdeyim bana önerebilirmisin bende fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: ejderson

izmirdeysen 400 ytl ye alabileceğin yer önerebilirim + 256mb sd ram hediyeli
  • biz arkadaşa 2 ay önce fuarı montrö kapısını karşısında bulunan Egemen firmasından sd kart dahil 44o ytl ye almıştık.şimdi fiatı biraz düşmüş olabilir.slmlr

• hepsiburada diğer alışveriş sitelerinden daha ucuza makina satıyor, hatta bazı makinalarda 200ytl bile oynatabiliyor.(Sony Dsc-W17 Hepsiburada 685, Bidolu 800 küsür) Açıkçası bir çapanoğlu var mı bu hepsiburadada diye düşünmeden edemiyorum Pazartesi Canon A620 siparişi vericem bi sorunla karşılaşırsam buraya yazarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: borntobewild

Şu linklere bi bakabilirmisiniz bu kadar fiyat farkı nasıl oluyor anlamadım.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=307&productid=bd45177

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=Md0lUTkI1bmJ2NVdZRDVuTndBek0yNEhNell6TVA=

farkı bir yana bırakalımda 380 ytl de olsa genpatechten bişey almam artık nedenine gelince oradan bir defasında nokia 6670 aldım internet üzerinden geldiğinde kutusu kapalıydı etiketi bile açılmamış görünüyordu ama birde baktım ki oda ne telefonun galeri bölümünde video kayıtları resimler. :) Aradım söyledim inandıramadım.Şanssızlık ya resimleride sildim tabi.Onlara ispat edemediysemde ben bu ürünün bana kullanılmış olarak geldiğini anladım.Bu nedenle siz siz olun dikkat edin.

Düşünün telefon alıyorum 25 ocak 2005 te geliyor bana açıyorum bakıyorum 15 ocak 2005 te çekilmiş resimler ve videolar var :)

emrem80 arkadaşım şu ana kadar 5000 ytl ye kadar alışverişim oldu bugune kadar bir keleği ile karşılaşmadım hepsiburada.com un.Bu nedenle rahat olabilirsin bence.en az 20 parça ürün aldım 3 senede güvenilir yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankhamon -- 15 Ocak 2006 0:19:05 >

• tutankhamon bende sanmıyorum bir aksilik yaşayacağımı, zaten böyle yersiz, bişeye dayanmayan kuruntum için başka bi siteden 100, 150ytl daha fazla para verip alacak kadar şapşal değilim Bilgilendirdiğin için de ayrıca teşekkür ederim
  • @tutankhamon

peki bişey sormak istiyorum a510 ve 520 arasında sence hangisi tercih edilir,fiyat farkı var biraz ama sanırım özelliklerinden çok azı değişik.Onun için biraz kafam karıştı tam olarak karar veremedim.Bazısı 520 alma gece çekimi 510 un daha iyi vs diyor senin yorumun nedir?
  • Valla hocam bu konuda yanlış birşey söyleyipte seni zor durumda bırakmak istemem. Birisi 3.2 mp birisi 4.0 mp arada sadece mp farkı olduğu söyleniyor hep.Onun dışında bir fark yokmuş.Maddi imkanlar yetiyorsa 520 al ama seni biraz sarsarsa eğer 510 da işini görür tahminimce.

Gece çekimine gelince pek çekmeye fırsatım olmadı geceleri bir kaçını çektim çok güzel çıktı bir kaçını çektim berbat çıktı.Birazda elin titremesi ile alakalı birşey bu.Manzara gibi çekimleri tripod ile yapman fotoğrafın kalitesini ve çekimi daha bir arttırır.

Benim düşüncem ise a520 almış ve kullanmış biri olarak tavsiyem a520 olur.1 ay oluyor hemen hemen hiç pişman olmadım değdi yani aldığıma.

Son karar senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankhamon -- 15 Ocak 2006 12:53:52 >
  • bence üst konu olan ve mertkan üstadın bu konuda bircok açılamalarının bulundugu,fotgraf makineleri satın alma rehberi bölümünü bir incele,ona gore karar ver...
  • fark varmış yokmuş diyenler iki makinanında internette ki en güzel incelemesi
    ben Canon A610 alıcakken bu site sayesinde Olympus almıştım

http://www.dcresource.com/reviews/canon/powershot_a510_a520-review/
  • bi zaman bulup da okuyamadım şu reviewleri adam akıllı,

@ramroat

A610 yerine hnagi modeli tercih ettin Olympusun onu da yazarmısın?
  • Selphy Printer'ların 108'lik kartuş+kağıtları var ve ucuz bi yerden alırsanız bunları fotoğrafçıya verdiğiniz parayla aynı yere geliyor aşağı yukarı. Kaldı ki eğer sık sık çıktı alma ihtiyacınız varsa her seferinde kalkıp fotoğrafçıya gitmenize gerek kalmıyor istediğiniz zaman tek yapmanız gereken kamerayı printer'a bağlayıp tek bir tuşa basmak, 40-50 sn. sonra fotoğraf elinizde.

Bu da bir A520 gece çekimi örneği:

Canon PowerShot A520 Dijital Fotoğraf Makinesi + Canon CP510 Yazıcı + 256 MB SD Kart Hediyeli

• arkadaşım canon a520 weblebi.com da 362 YTL üstelik kılıf hediyeli...
  • Bugün CP510 aldım, 55 YTL civarına 108'lik kartuş alınabiliyor ki fotoğraf başına 50 Yeni Kuruş demek bu. Fotoğraf kalitesinin de bildiğimiz fotoğraftan farkı yok. Toplam 58 sn sürüyor bir çıktı.
    Tavsiye ederim.
  • Sirkeci'de sadece A520 (kart hediyesi olmadan) pazarlıkla 300YTL'ye bulunabiliyor. 2 tane aldım ben cumartesi hediye olarak.
  • sirkecide hangi dükkandan aldıgını açıklarmısın acaba ??? bende almayı düşünüyorummda... saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: Adnan Ak

Sirkeci'de sadece A520 (kart hediyesi olmadan) pazarlıkla 300YTL'ye bulunabiliyor. 2 tane aldım ben cumartesi hediye olarak.
  • şu an 520 fiyatları ne oldu acaba?
  • 2. elde 250 fln sıfırını bilmiyorum wallahi en fazla 350 olsun...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.