E

Teğmen
09 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar,
bir hocamız için hafif, 1.5 kg dan ağır olmamak kaydıyla bir laptop almak istiyoruz (Netbook değil)
ne tavsiye ederseniz?
şimdiden teşekkürler ve herkese iyi forumlar..
arkadaşlar,
Sansa Sandisc c250 ye radyo yu nasıl yükleyebilirim?
yardımcı olursanız sevinirim..
teşekkürler..
selam arkadaşlar,
Samsun F300 Kullanan var mı acaba?Nasıl bir telefon?Tavsiye eder misiniz?
teşekkürler..
arkadaşlar ipod için yadım rica ediyorum:
20 gb 4.nesil ipod var.
yakın zaman kadar sorun yoktu.ama bugün şarkı yüklemek için balo ile bağladım ama cihazı görmedi bilgisayar.aslında cihaz sarj oluyor ama ipod u görmedi bilgisayar.sebebi ne olabilir?yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba,
ben bir sansa c250 cihaz var.1 GB lik kart aldım ve içine ses dosyaları attım.ama bit türlü kartı cihazın içinde bulup onları dinleyemiyorum.sistem bilgisine baktığımda kart görünüyor ve zaten taktıktan sonra ilk açışta data processing diyor.neyi eksik yapıyorum acaba?ne yapmam gerekli karttaki ses dosyalarını dinleyebilmek için?
yardımcı olursanız sevinirim..
erkberk
selamlar,
sansa c250 için data kablosu lazım.elinde extradan olan ve satmak isteyen var mı acaba?
yada orjinalin alternatifi bulanabilir mi bir şekilde kolaylıkla?mesela ipod un data kablosu çok benzer ama olmuyor..
Selamlar,
DEll D600 bilgisayarımda cursor yukarı kaçıyor arada.bir arkadaş touchpad i kapatmamı önerdi. Touchpad ini nasıl kapatabilirim?yardım lütfen..
bu sorunumu nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum aslında.ben de Dell laptop var.
bir metin yazarken (ki bu aynen böyle işte:ldoe dn ekrazayay ) veya bir sayfa açtığımda sayfa yukarı kaçıyor, yani başa dönüyor.
yazarken de cursor en başa kaçıyor,ki ortaya çıkan yazı örneği yukarıda parantezin içinde.
bu sorun her zaman olmuyor.bazen de sürekli oluyor.
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK ÇOK SEVİNECEĞİM.
Şimdiden çok teşekkürler..
arkadaşlar,
elimde Dell Latitude D600 laptop var.iki slotunda 256 x2:512 toplam ram var.
bunları çıkartıp, yerine tek modül 1 gb ram takabilir miyim?
yada sadece birini çıkartıp 1 gb takılabilir mi?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
merhaba arkadalar,
bir konuda yardım talep ediyorum.yeni aldığım Samsung S730 makina ile tatilde çektiğim 2 video ve bazı fotoğraflara, çektiğimin ertesi günü ulaşamadım.yeni çektiğim resimler göründü ama eskiler yoktu.karttaki görünen mevcut resimleri sildiğimde, kartın kapasitesine baktım ve yarısından fazlasının doğru olduğunu gördüm.yani resimler ve viseolar hala kartta ama ulaşamıyorum.
Nasıl kurtarabilirm acaba?bunun bir programı var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim.
herkese iyi forumlar..
Hakkında
Forum İmzası:
erkberkk

Alışveriş yaptıklarım:RockmaN, mertkanc,mustafa ak,KEHRİBAR,eskobar35,brkypnr,onderos,arsene,cemtuna,ozgur_erdogan,Emir Hattab,lord-kal-el,Acizim,arsoy,Asilhan,Akinci,the_answer,nahkax,parenthesis, bravotr,fidalgo12345,pisina,ngndrn,ermac,vural_sayin, gokhancelik
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım:RockmaN, mertkanc,mustafa ak,keyifank,KEHRİBAR,eskobar35,brkypnr,onderos,arsene,cemtuna,ozgur_erdogan,Emir Hattab,lord-kal-el,Acizim,arsoy,Asilhan,Akinci,the_answer,nahkax,parenthesis, bravotr,fidalgo12345,pisina,ngndrn,ermac,vural_sayin, gokhancelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.313
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.151
Konularının görüntülenme sayısı: 363.862 (Bu ay: 252)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.