Şimdi Ara

canon pıxma mp190

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar canon pıxma mp190 yazıcı aldım.
    fakat kafamda bir kaç soru var sizin yardımınızla bu soruları çözebilirmiyiz.

1) yazıcının kartuşu bittiğinde herhangi bir kartuş dolumu yapan esnaftan doldurabilirmiyim.
    2) kartuş resetleme olayı nedir?
    3) canon pıxma mp190 yazıcısını kullanan arkadaşlar varsa eğer nasıl bir yazıcıdır?

verceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absolutely33 -- 23 Nisan 2009; 22:37:17 >

• evet arkadaşlar yardım lütfen bende merak ediyorum
  • bende mp190 alıcam doldurma durumu varmış ama garanti dışı kalıyormuş onun yerine hp c4480 alsam doldurma ve garanti durumu nedir arkadaşlar

pek ilgi yok yazıcı konusuna forumda cep telefonu incelemeleri yerine burdada biraz inceleme olsa çok iyi olurdu alınca ilk işim inceleme eklemek olucak
  • Ben bi kaç ay önce almıştım mp190.Tavsiye derim gerçekten işe yarar bi cihaz kartuşunu doldurtabiliyorsun yada kendin doldur ben bi sorun yaşamadım ancak mp210 modeli biraz daha iyi fazla fiyat farkı kalmadı zannedersem bi araştır hangisi uygunsa al derim.Tabiki kartuş dolumu sonrası bi sorunla karşılaşırsan garanti dışında kalır bu tüm cihazlar için böyledir zaten.Eksi yönleri var biraz sesli çalışıyor ve geç yazdırıyor.Tarayıcısı özellikle çok güzel sonuç olarak fazlasıyla işe yarar.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.